HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ask se dobrano razrijedio,izgleda se tu zaista nešto sprema.

Možda ovo danas?

@lacoste
Samo čekajte kad machette proda začas pa Vam se pridruži u procjenama da će to biti i ispod 80, a ne samo 100. Ah…

Točan odgovor je...

Ovoga sa 500 komada na 111, očerupalo u 15 sekundi, izgleda da je kupcima to povoljna cijena, a na asku rupetina samo takva.

Ne guraj se ludonjo sa tih 58 komada, posjeduješ jednu od fundamentalno najpotcjenjenijih dionica na ZSE, imaju keša 97 kuna po dionici, a ideš prodavat po 110, pa jesi li bolestan !?

Svaka čast idiote, sad kad si prodao ajde na Ingru, tamo ti je mjesto. 20. nalog je na 171 kunu, debilinjo prodaje po 105, a Hidroelektra ima 97 kuna keša po dionici, fuj debili.

bestija2, 10.08.2011. u 16:20
Svaka čast idiote, sad kad si prodao ajde na Ingru, tamo ti je mjesto. 20. nalog je na 171 kunu, debilinjo prodaje po 105, a Hidroelektra ima 97 kuna keša po dionici, fuj debili.

Compa da ja sad napišem da HDEL ide na 50 kako ti radiš na dosta dionica.
Izašao si iz masu dionica sa povećim minusom i sada si ušao HDEL koja bez problema može pasti na rečenu cijenu.

Pozdrav

bit će bolje................

@Compa
Ja sam stavio na bid 200 kom na 101,00,ali sutra ujutro u 09:30:01 povlačim sve svoje naloge. Ode ovo sve u 3 p.m.,a i ja istim putem. Barem ću ovo malo kešovine sačuvati dok se stanje za koji mjesec ne smiri.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


compa, 10.08.2011. u 17:01
Svaka čast idiote, sad kad si prodao ajde na Ingru, tamo ti je mjesto. 20. nalog je na 171 kunu, debilinjo prodaje po 105, a Hidroelektra ima 97 kuna keša po dionici, fuj debili.

Compa da ja sad napišem da HDEL ide na 50 kako ti radiš na dosta dionica.
Izašao si iz masu dionica sa povećim minusom i sada si ušao HDEL koja bez problema može pasti na rečenu cijenu.

Pozdrav
Pozdrav
[/quote]

Ajde bestija ne prdi, otkud ti znaš jesam li i odakle izašao, i sa kojim rezultatom, da nisi možda vidovit ? Možda ti samo smeta što pišem o Ingri, samo je usporedi sa Hidrom, pa ćeš vidit da kada bi ovo išlo na 50, Ingra bi se dijelila besplatno, i gore od toga, morao bi plaćat da ti je netko uzme.

ne bi se štel mešat ali izgleda da su moderatori izgubili "osjećaj za filing" kad im se postovi – malo je reći upitne kvalitete – provuku ispod radara

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Pun sam HIDRE pa molim dežurne guratelje da izmaknu prodajne naloge do 290kn kao ja.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Danas i jučer rast svjetskih burzi 7%, a netko još čeka HDEL na 110. Čak je i bolesni gubitaš Ingra odradila 4%, ali tako je to oduvijek, sporo pali, a kad upali, onda je to 15-20% u danu.

Jučer prosječna 112,16 a kupac čeka na -3% od te cijene, vrlo hrabra taktika, šteta što nema samoubojica.

ja HDEL čekam na 10x,xx … i sve preko 110 mi je skupo na kraći rok…
i ovo nije nagovor na prodaju… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close