HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Splićo oprez-da ne pogubiš novce.

Ne brinite se kolega, kad ja i moji drugari isušimo ovog prodavača gledat ćete ove razine sa žaljenjem. [thumbsup]
[/quote]
Ne brinem se -ali gledajući rezultate poslovanja koji su objavljeni -pad od 45%




Splićo oprez-da ne pogubiš novce.

Ne brinite se kolega, kad ja i moji drugari isušimo ovog prodavača gledat ćete ove razine sa žaljenjem. [thumbsup]
[/quote]
Ne brinem se -ali gledajući rezultate poslovanja koji su objavljeni -pad od 45%
[/quote]

Dobit je smanjena ,ali je ipak dobit.
Nije kao većina drugih građevinaca u gubitku nego kakvom takvom dobitku.
Ukupni prihodi su povećani 37% ,a taj dio kolega zanemarujete.


Ne brinem se -ali gledajući rezultate poslovanja koji su objavljeni -pad od 45%

Kolega Lacoste, meni je žao što ste Vi prodali na dnu, al stignete se ukrcati na 170-180kn gdje će biti malo više prometa. Prihod se povećao 37% i imate izvješće na ZSE, tako da ne znam koji loš magazin Vi čitate.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Uistinu mi nije jasno što misli postići PBZ s onih 1000kom na prodaji!
Pa nije ovo DLKV da se proda 20% firme ispod 270kn, ovdje je u ukupnoj masi prošlo zanemarivo dionica Hidre ispod 150kn, po mom sudu niti 0,5% cijele firme.
Al je zato 25% firme prošlo po cijeni 330kn i kad-tad tamo ćemo se odbiti i vjerovatno prerasti istu vrijednost.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



Ne brinem se -ali gledajući rezultate poslovanja koji su objavljeni -pad od 45%

Kolega Lacoste, meni je žao što ste Vi prodali na dnu, al stignete se ukrcati na 170-180kn gdje će biti malo više prometa. Prihod se povećao 37% i imate izvješće na ZSE, tako da ne znam koji loš magazin Vi čitate.
[/quote]
[lol] [bye]nisam ništ prodao kolega,kupujem ako krene prema 100-90 -80 kn, a što se tiče magazina čitam-VITU,MILA,GLORIA, itd da ne nabrajam.

Svima je jasno da je veliki nalog danas bio plašljivac, jer ne znam ako mu je takva kriza nek opali do 100kn i fino iskrca sve! NE! On ne prodaje nego natjerava da se mali postave ispred njega.
A ispred njega nigdje nikoga. Uostalom 130-132kn je točka proboja za izlaz iz BEAR trenda pa je i logično da tu imamo veliki volumen!
Pa sad nek mi netko kaže da ovo sve nije namještaljka!
Zgotovljena korekcija A-B-C, signal ulaza će biti proboj preko 130kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

na dva od tri ključna indikatora kupovni signal
izgleda da će pozitivno izvješće ipak biti nagrađeno
ali ne isključujem mogućnost da se stoper opet pojavi

Ask se dobrano razrijedio,izgleda se tu zaista nešto sprema.

Možda se razriješava situacija s ovim poslom!!!???

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/67743/ttl/RS-Hidroelektra-Inzenjering-kandidat-za-posao-od-13-mlrd-eura/Default.aspx

Opet vi sa Hidroelektra-Inženjerinog???????

Kad ćete shvatiti da Hidroelektra-Niskogradnja i Hidroelektra-Inženjering NISU ISTE FIRME!!!!!! [shocked]

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

al su povezane pupčanom vrpcom [thumbsup]




Ne brinem se -ali gledajući rezultate poslovanja koji su objavljeni -pad od 45%

Kolega Lacoste, meni je žao što ste Vi prodali na dnu, al stignete se ukrcati na 170-180kn gdje će biti malo više prometa. Prihod se povećao 37% i imate izvješće na ZSE, tako da ne znam koji loš magazin Vi čitate.
[/quote]
[lol] [bye]nisam ništ prodao kolega,kupujem ako krene prema 100-90 -80 kn, a što se tiče magazina čitam-VITU,MILA,GLORIA, itd da ne nabrajam.
[/quote]
Evo kolega ,približavamo se prema 100 kn.
Samo strpljenje.

New Report

Close