HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajte malo , ažurirajte novije članke o kompanijama, ovdje stoji vijest iz februara…dajte Vi iz Uprave,
počnite malo pisati o poduzeću , nemojte biti lijeni, svaka vijest se s nestrpljenjem čeka, makar i
one o tijeku krize i posljedicama iste….. to ne znači, da Vi ništa ne radite, planirate, ulažete…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Hm, skrivene pozitivne divergencije… MACD, momentum, OBV,… sve upućuje na novi rast, vjerovatno opet do 190-200kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Hm, skrivene pozitivne divergencije… MACD, momentum, OBV,… sve upućuje na novi rast, vjerovatno opet do 190-200kn.

A lijepo sam rekao ide se gore, eto danas već +3%

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Mislim da i ovdje itekako ima posla za HANFU, rušenja sa manjim količinama pa dokupi od istog igrača. Mogle bi se ovakve radnje uskoro preispitati od strane USKOK-a pa se pitam gdje će onda cijena.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Lijep pad cijene jučer, možda je tako i najbolje da se riješimo više svih kočničara, pa onda bolje nek se istovare što niže. Mezio solidnu količinu na 130kn… iduća meza na 100kn pa nek prodaje tko ima prodavati.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

E moj splite ti ovo meziš već mjesecima …. [shocked]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

http://www.vecernji.hr/vijesti/hdz-ova-vlada-postavila-clana-sdp-a-upravu-drzavne-tvrtke-clanak-281647

… pročitajte predzadnju rečenicu… oće li od toga biti išta…

živi bili...

Izvješće- u prvom tromjesečju 2011 g. ostvarena je neto dobit u iznosu od 615 692,00 kn .

Pozdrav!

Dobro izvješće. Rast poslovnih prihoda 10%. Ostvarena dobit unatoč manjim financijskim prihodima i ispravku vrijednosti kratkotrajne imovine.


Dobro izvješće. Rast poslovnih prihoda 10%. Ostvarena dobit unatoč manjim financijskim prihodima i ispravku vrijednosti kratkotrajne imovine.

Slažem se kolega, izvješće odlično za razliku od DLKV i IGH koji su podbacili.
Zanimljivo da DLKV ima BV 0,8 dok jedna HIDRA na samo 0,34. Pametnome dosta!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Cudno mi je za IGH kak to…..no ovo je virtualna burza pa se ne brinem:-))))))))))

Lijepo se meze paketići po 300kom….. [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close