HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo gledaj i plači…….ima potpisanih poslova brdo, samo se čeka da ovi u Hrv.autocestama i Hrv.cestama počnu potpisivati ugovore i dobiveni radovi kreću…..
A i taj Japan će djelovati psihološki pozitivno na ulagače prema građ.sektoru…….žao mi je japanaca ali život ide dalje i oni će sve one ruševine obnoviti….
kamo sreće da i mi na ovim prostorima budemo tako marljivi i predani napretku….a da manje krademo

Hdel u zadnje vrijeme ide samo po asku.Jel to netko nešto zna ili?
Do 170kn ima cirka 300 kom.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Eto na,… nenadano sam postao dioničar HDEL-R-A, a s obzirom da sam uvaljao sve količine na 180kn lijepo je vraćati nazad s popustom od skoro 30%…
Samo naprijed prodavači, riješite se svojih briga i raspalite…
[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Hdel u zadnje vrijeme ide samo po asku.Jel to netko nešto zna ili?
Do 170kn ima cirka 300 kom.

Šalite li se kolega ili ozbiljno mislite!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Hdel u zadnje vrijeme ide samo po asku.Jel to netko nešto zna ili?
Do 170kn ima cirka 300 kom.

Šalite li se kolega ili ozbiljno mislite!?
[/quote]

[lol]


Eto na,… nenadano sam postao dioničar HDEL-R-A, a s obzirom da sam uvaljao sve količine na 180kn lijepo je vraćati nazad s popustom od skoro 30%…
Samo naprijed prodavači, riješite se svojih briga i raspalite…
[thumbsup]

Pa kolega toliko bi ste dobili da NISTE NITI ULAZILI, tj vratili svoje novce, a dionica isto ili… [lol]

Eto koliko čovjeku malo treba da bude sretan… [lol]

Dajte me pustite da otpustim ovih 30 komada, bio mi je jucer rodjendan , ali netko mi sa ovih 52 dionice neda mira, evo sad sam podigao ask… pustite me prvog ! hvala [pray]


Kakve se budalaštine ovdje pišu pa to je čudoi jedno.Uspoređivati Ingru koja je gubitaš i od početka jedna obična Ponzi shema i još sa bankrotiranim Mavrovom o vratu sa Hidroelektrom koja i u najgoroj krizi radi s dobiti je potpuno stupidno.Da ne govorim o uspredbi cijene dionice iako Ingra ima 7.5 miliona komada a Hdel svega 660 tis. je prebolesno.
nhf

Ispravak kolega, INGRA ima preko 13milja dionica,a sad se plasiraju opet nove…
Da se usporedi samo HDEL i INGRA onda je HDEL jeftiniji barem 3 puta.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Hm, koliko vidim prodaja je svoje obavila i vrijeme je uskoro za UP UP UP…ako ima koji nesiguran nek se fino iskrca dok je na 130kn da ne bi pravio probleme na 250kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@machete ne još spektakl počinje iza 15.04 lp STFACA


Hm, koliko vidim prodaja je svoje obavila i vrijeme je uskoro za UP UP UP…ako ima koji nesiguran nek se fino iskrca dok je na 130kn da ne bi pravio probleme na 250kn.

Pa evo kako sam kažeš…ti si "pravio probleme na180" [lol]


Eto na,… nenadano sam postao dioničar HDEL-R-A, a s obzirom da sam uvaljao sve količine na 180kn lijepo je vraćati nazad s popustom od skoro 30%…
Samo naprijed prodavači, riješite se svojih briga i raspalite…
[thumbsup]

Pa evo kako sam kažeš…ti si "pravio probleme na180"

New Report

Close