HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja malo ubo neki dan vrlo povoljno.

a čekam na kupnji ak se ko hoće smilovati. [lol]
pa nije ovo dlkv da je ff 100% emisije dionica

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........



čuvat ću ovaj post .. zar stvarno misliš da HDEL može na 80, na 50…. naravno da ne misliš… !!?
ili ti na tipkovnici ne radi broj "1"… ??? [wink]

kolegice ne znam dal moze il ne moze
al ja to zelim, i iskreno vam to pišem..
A jel cuvas i one potove gdje sam vam na 350 kn nacrtao graf koji pokazuje pad ispod 200 kn?
[/quote]
"Kolega" crtali vi i grafove na THNK ispod 1000…al gdje got Vi kažete da pada tu raste, te tu profitiram, sad Vas vidim ovdje i verificiraš mi dobar potez…HVALA…a zašto uopče pišeš na THNK, HDEL da su smeče ako ne misliš kupiti?

kak se samo za.ebo onaj prodavač jučer po 130




čuvat ću ovaj post .. zar stvarno misliš da HDEL može na 80, na 50…. naravno da ne misliš… !!?
ili ti na tipkovnici ne radi broj "1"… ??? [wink]

kolegice ne znam dal moze il ne moze
al ja to zelim, i iskreno vam to pišem..
A jel cuvas i one potove gdje sam vam na 350 kn nacrtao graf koji pokazuje pad ispod 200 kn?
[/quote]
"Kolega" crtali vi i grafove na THNK ispod 1000…al gdje got Vi kažete da pada tu raste, te tu profitiram, sad Vas vidim ovdje i verificiraš mi dobar potez…HVALA…a zašto uopče pišeš na THNK, HDEL da su smeče ako ne misliš kupiti?
[/quote]
a gdje ja to da su thnk i hdel smeće?
Pišem da su to tvrtke koje po meni ne zasluzuju biti ni na polovini trenutne cijene..

Na 350 kn sam pisao da treba prodati jer tehnička najvaljuje pad..sjecam se da su se tada ivek 123, alien i jos neki gurali na bid da ne nestane…
prije mjesec dana na 180 sam vam takodjer nacrtao graf koju ukazuje na pad ispod 100 kn…za sada sve vodi ka tome…vidjet cemo da li ce tako biti…nema 100 % tocnih analiza

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Hvala na lijepom rastu danas, ali malo više bi mogli kupovati…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kolega DELUX niste explicitno pisali da je smeće, al ako kažete da cijena THNK 1000 kn ne vrijedi, zar to nije implicitna tvrdnja? Osobno mislim da će biti dividenda cca 80-100 kn, to je već 900.
Al da se vratimo na HDEL ispod 100 kn…što kažeš, bilo bih dobro (taman se počeo krcati).
p.s. doživio ja na ovoj burzi i da stavljam nalog 200% veču cijenu na tržištu bez ograničenja (iza 13 sati, pa da mi danima objašnjavaju zašto ne može proći nalog, a onda 3-ći dan naravno stavi netko 1 lipu preko [lol] Recimo netko već prodao par mercedesa po 1000 eura, a ja VELIKODUŠNO nudim 3000 eura!!!
Ovdje je sve moguće…..ovo je balkan!
Ipak pozdrav za ZDRAVU argumentaciju

Meni je neprihvatljivo da netko sad piše kako je Hdel ili Thnk preskupa a 2007. godine su svi mislili da su na 2000 i 12000 kuna jeftine.Pa dajte ljudi shvatite da to ne može bitno niže nego što je.Da se firma ovaj čas zatvori dobili bi 330 kuna po dionici.Treba li tu nešto dodati.JA mislim da ne treba.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Valjda će napokon i ovi iz HC i HACa početi nešto raditi?
Autocesta Zagreb-Sisak, podravski ipsilon, trasa koridora Vc i ostalo.

Gotovo 13 milijardi kuna vrijedni su investicijski projekti koje je danas predstavila premijerka Jadranka Kosor.

Vlada danas započinje s prodajom otočja Brijuni: Za ulaganje je zainteresiran i Donald Trump!
INTERVJU Vladimir Gligorov: Hrvatska Vlada je preslaba da bi donosila teške odluke
Kosor: Vlada će dati novac svim tvrtkama koje će investirati više od dva milijuna kuna!

Među desetak projekata koji bi trebali krenuti u realizaciju prije ljeta, najvrednija ja investicija HEP-a u novi blok Termoelektrane Plomin (5,5 milijardi kuna). Janafov projekt Jugoistočnog europskog produktovoda vrijedan je oko 3,2 milijarde, a turistički projekt Brijuni Rivijera 2-2,5 milijardi kuna.

Nešto manje vrijednosti su projekti Hrvatskih željeznica (oko 700 milijuna kuna), izgradnja plinovoda u Dalmaciji (687 milijuna) te dva projekta Hrvatskih voda (310 milijuna).

Predstavljajući javnosti nove investicije, premijerka Kosor rekla je i da prema planu teče realizacija ranije predstavljenih desetak projekata, te najavila da će Vlada raditi na uklanjanju prepreka za nova ulaganja.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Meni je neprihvatljivo da netko sad piše kako je Hdel ili Thnk preskupa a 2007. godine su svi mislili da su na 2000 i 12000 kuna jeftine.Pa dajte ljudi shvatite da to ne može bitno niže nego što je.Da se firma ovaj čas zatvori dobili bi 330 kuna po dionici.Treba li tu nešto dodati.JA mislim da ne treba.

zar se vi vec spremate za stecaj, cim gledate book…
jer da vjerujete u opstanak, onda bi gledali u druge parametre, kupovali bi business, a ne book..
ulazite u znanje, citajte Buffeta koji vam kaže :" kupujete posao a ne imovinu"

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

napokon novi poslovi…..to smo čekali [thumbsup]


zar se vi vec spremate za stecaj, cim gledate book…
jer da vjerujete u opstanak, onda bi gledali u druge parametre, kupovali bi business, a ne book..
ulazite u znanje, citajte Buffeta koji vam kaže :" kupujete posao a ne imovinu"

Spreman sam za izlaz na 600 kunića.Toliko je svojevremeno nudio Strabag po dionici za većinski paket.Ako hoće mogu im ja odmah prodati svoje a sa ostalima neka se dogovoraju.
Nažalost ekipa nije željela prodati po toj cijeni.
Ali ja sam skroman mali ulagač, ja bih im svoje sigurno prodao po 600.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


napokon novi poslovi…..to smo čekali [thumbsup]

Gdje? U japanu?

New Report

Close