HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega, što mislite zašto bi netko danas kupovao HDEL?

Koji bi bili razlozi?
Dividenda, najava boljeg poslovanja, preuzimanje, nešto četvrto?

lp

Jedini razlog po meni je neznanje, needuciranost, nepoznavanje osnovnih smjernica za kojima bi se trebao voditi svaki ulagac, a to su fundamenti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega, što mislite zašto bi netko danas kupovao HDEL?

Koji bi bili razlozi?
Dividenda, najava boljeg poslovanja, preuzimanje, nešto četvrto?

lp

Ja kupujem zbog lijepog imena.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

delux i plavi, vas dvojica imate više HDEL od mene, iako moja količina nije zanemariva… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Onaj BMW X6 sto stoji ispred uprave, jel to bas potrebno direktorcicu?
jesu ovi iz HACA ikad vratili audije? Ili ih je Disa uzeo sebi…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


delux i plavi, vas dvojica imate više HDEL od mene, iako moja količina nije zanemariva… [lol]

Ne kolegice
NEMAM niti cu imati dionice hdela ukoliko ne padnu ispod 100 kn
A kako je krenulo to nije daleko

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pa krene uvijek kako vi kažete kolega Knele.Stvarno ste genij. [thumbsup]
Zaista ste najbolji i najjači. [lol]

Hopaaaa
kako neko prodaje ovu vasu dionicu
upravo vam uvalio cca 600 komada po bidu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Hopaaaa
kako neko prodaje ovu vasu dionicu
upravo vam uvalio cca 600 komada po bidu

A mi ćemo opet njemu uvaljivati po 210kn.
[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



Hopaaaa
kako neko prodaje ovu vasu dionicu
upravo vam uvalio cca 600 komada po bidu

A mi ćemo opet njemu uvaljivati po 210kn.
[thumbsup]
[/quote]

Kolega DELUX, zar ne vidite da je to akumulacija sa gorčinom u želcu.

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Hopaaaa
kako neko prodaje ovu vasu dionicu
upravo vam uvalio cca 600 komada po bidu

A mi ćemo opet njemu uvaljivati po 210kn.
[thumbsup]
[/quote]
Mislio si uskoro po 21 kunu i to je još uvjek više od Ingre koja je meni puno kvalitetnija .

Kakve se budalaštine ovdje pišu pa to je čudoi jedno.Uspoređivati Ingru koja je gubitaš i od početka jedna obična Ponzi shema i još sa bankrotiranim Mavrovom o vratu sa Hidroelektrom koja i u najgoroj krizi radi s dobiti je potpuno stupidno.Da ne govorim o uspredbi cijene dionice iako Ingra ima 7.5 miliona komada a Hdel svega 660 tis. je prebolesno.
nhf

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Kakve se budalaštine ovdje pišu pa to je čudoi jedno.Uspoređivati Ingru koja je gubitaš i od početka jedna obična Ponzi shema i još sa bankrotiranim Mavrovom o vratu sa Hidroelektrom koja i u najgoroj krizi radi s dobiti je potpuno stupidno.Da ne govorim o uspredbi cijene dionice iako Ingra ima 7.5 miliona komada a Hdel svega 660 tis. je prebolesno.
nhf

Mislio si reči PONZI kvadrta shema…
Ispravak netočnog navoda nema 7,5 mil kom nego 13 mil dionica i ….

New Report

Close