HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rezite i bjezite, pa mi vratite po 130kn, he he he…

http://www.poslovni.hr/vijesti/matijasevic-izgradnja-peljeskog-mosta-omogucila-bi-oporavak-gradevinarstva-171245.aspx

Nije on neka faca, čak ga i ne smatram pametnim, al eto i ćorava koka nekad pogodi.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Nemoj pisati gluposti jer vidim da ti nisi upucen. HDEL vec gradi prociscivac vode kod Ogulina. Uzivaj u svojem KODT, a ako nemas pametnijeg posla barem se prvo informiraj pa onda nesto napisi.

http://www.skola-investiranja.com/naslovna/vijesti-sa-ostalih-portala/vijesti-dana/4499-ogulin-dobiva-proiiva-otpadnih-voda-vrijedan-308-milijuna-kuna.html


ajde ako idemo do kraja, koliko procistaca ima u HR? Koliko ih je HDEL napravila? Zasto bi ih HDEL radila? Nemojte pricati gluposti

Peljeski most ce izvuci HDEL?

[smiley]


vi dionicari hdela, kada cete dobiti dividendu?
Koliku dividendu uopce ocekujete?

Dobit ćemo dividendu onog dana kad ti kupis hdel za 50 kuna, jel pošteno ?

Skrbnicki racun PBZa na devetom mjestu dokupljuje [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

A ako nisi znao Peljeski most gradi konzorcij Konstruktor-Hidroelektra-Viadukt uz nadzor IGH. Po objavi gradnje hidrica je skocila do 450 i ne vidim zasto se nebi opet ukoliko se most nastavi graditi. Siguran sam da se priblizava taj dan.[cool] [cool] [cool]


ajde ako idemo do kraja, koliko procistaca ima u HR? Koliko ih je HDEL napravila? Zasto bi ih HDEL radila? Nemojte pricati gluposti

Peljeski most ce izvuci HDEL?

[smiley]

neznam gdje vidis da PBZ kupuje

zadnja promjena kod mene je od 12.02.2011 i nema promjene kod PBZ-a

mozda se pripremaju za pelješki most
[thumbsup]

Od svih ovih projekata osobnog sam mišljenja da se Pelješki most neće graditi zasada iako bi to definitivno lansiralo cijenu dionice (i moj portfelj) na više razine.

Ma graditi će se sigurno, imho…………..pa ne može država i društvo biti taoci krize do vijeka,
kako bi rekli stari pomorci………….jer ploviti se mora

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Usporedite prvih 10 racuna na portalu moje dionice i skdd.hr


neznam gdje vidis da PBZ kupuje

zadnja promjena kod mene je od 12.02.2011 i nema promjene kod PBZ-a

mozda se pripremaju za pelješki most
[thumbsup]

Je li to ovdje opet pukla trend linija?
Gdje ce se sada zaustaviti ?
120kn?
100kn?
80kn?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Je li to ovdje opet pukla trend linija?
Gdje ce se sada zaustaviti ?
120kn?
100kn?
80kn?

Objesi ovu jadnu crtkariju mačku o rep !

Kakva trend linija, o čemu ti, gledaj promet veliki znalče tehničke analize.
Nema prometa nema tehničke analize, definicija !!!



Je li to ovdje opet pukla trend linija?
Gdje ce se sada zaustaviti ?
120kn?
100kn?
80kn?

Objesi ovu jadnu crtkariju mačku o rep !

Kakva trend linija, o čemu ti, gledaj promet veliki znalče tehničke analize.
Nema prometa nema tehničke analize, definicija !!!

[/quote]
Kolega
Nemojte se se bespotrebno uznemiravati…
Jos uvijek nije kasno lupiti po bidu..
Sjetite se kad sam na 350 pisao da hdel ide ispod 200…

polaaaako..

Ima vremena, nauciti cete i vi tehničku analizu…
Evo , kolega mrRichi je vec krenuo s ucenjem….
ali je brzo zapeo na EWT-u

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close