HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Iz prilozenog, sto mislite da li ce rast HDELa opet biti veci od KODTa u vrijeme oporavka?

Ko kaze da ce uopce rasti?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

vi dionicari hdela, kada cete dobiti dividendu?
Koliku dividendu uopce ocekujete?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kol,neznam ali kod gradnje jedne dionice vidio sam da Hdela od svih stranih i naših firma ima naj duži bager za iskope kanala,a i tangira me HR dela ,,,,,pa nek radi [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ima previse poslova koji ce poceti u dogledno vrijeme. Dovoljno je samo da se aktivira Peljeski most i ode hdel 450-500 tu su i procisivaci i dr.



Iz prilozenog, sto mislite da li ce rast HDELa opet biti veci od KODTa u vrijeme oporavka?

Ko kaze da ce uopce rasti?
[/quote]

ajde ako idemo do kraja, koliko procistaca ima u HR? Koliko ih je HDEL napravila? Zasto bi ih HDEL radila? Nemojte pricati gluposti

Peljeski most ce izvuci HDEL?

[smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Kol,neznam ali kod gradnje jedne dionice vidio sam da Hdela od svih stranih i naših firma ima naj duži bager za iskope kanala,a i tangira me HR dela ,,,,,pa nek radi [wink]

mozda radi,
mozda napravi dobit
ali kakve koristi? Koliko je HDEL isplatila dividende u zadnjih 10 godina?
to sto Hdel ce raditi, ne znaci da ce mali dionicari vidjeti ikakve koristi od toga.

prvo se moraju namiriti oni koji omogucaaju dobivanje poslova
onda direktori
onda sefovi gradilista u robi i sitnom potkradanju
onda gospodja s brkovima iz racunovodstva stavi brojke u crnu kutiju
i svake godine mala dobit,
tek tako da se moze javljati na tendere [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

pa drzava nema za place i mirovine a ne da ce graditi peljeski most nema se para

Kako to mislite nema se para,nisam spominjo mostove več kanale i odvod dovod,vidim da me nebi prokužila ni vaša pametna Vlada i njima sam pisao pa su kasno skužili,i neče mene dugo skužit jel večina me razumiju kad padnu ili pogube fotelje,novci su osigurani od Eu fondova ,pametni elaborati itd.I na kraju če Eu krojit zakone ,a i treba jel naši pojedinci mjenjaju ulje i puštaju ga u kanalizaciju itd.I polako mi je jasno zašto oni neznaju na ljep način uzet novce ,oni znaju samo ukrast.Ali bližim se kraj i sat kuca tik tak, nažalost pati ovaj Narod i preživljava uz minimalac i bez plače ,što je tu još naj gore članovi sindikata primaju novac u nadzornim odborima i prestavljaju radnika ,,,,,Tako da posla ima bit če novih radnih mjesta prvo treba pojačat i više ljudi u USkoku a onda dalje,,,,, [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


ajde ako idemo do kraja, koliko procistaca ima u HR?
/quote]
Ima ih popriličan broj, od Zagreba, Splita, Zadra, Pule, Karlovca, Osijeka, Vinkovaca, Ogulina…

Koliko ih je HDEL napravila?
/quote]
2 uključujući Ogulin uskoro dovršetak.

Zasto bi ih HDEL radila? Nemojte pricati gluposti
/quote]
Jer se posao plaća kao i svaki drugi.

Peljeski most ce izvuci HDEL?
/quote]
Prije će izvući novi investicijski projekti, cash koji će se sliti od EU pristupnih fondova, proširenje uspješnih firmi, poboljšanje standarda građana, novi povoljniji stambeni krediti,….
mnogo toga će izvući državu iz krize,a Vi kolega imajte ovo na umu:
BURZA GLEDA 2.G. UNAPRIJED : 2013.g. a svaki rast gospodarstva je JEDINO MOGUĆ kroz aktiviranje graditeljstva i nikako drukčije, jer ono pokreće sve.
Sad bi pametan zbrojio 2+2,al Vama uisitinu nema pomoći!
[bye]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Bitna je činjenica da mirovinci koji potpomažu državu kupnjom obveznica neće to dovijeka raditi, dapače kupnja na INI kaže ima se. A još kad prestanu davati državi, a što mislite što će se dogoditi ulaskom u EU? Mirovinci će dio prodati EU tvrtkama i fondovima, al po kojim cijenama????
Sigurno ne po ovim, govorim o dionicama općenito. Ulazak u EU znači otvoreno tržište, dakle NJEMAC ili FRANCUZ mogu kupovati na našoj burzi iz svoje države neometano, preuzimati firme, širiti tržišta,…. Sve će se to dogoditi!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Kol SVE ZA 100,međutim naši građevinci nisu udruženi dovoljno da bi konkurirali večim ribama itu su zakasnili i bolje da uđemo kasnije da bi mogli isisat kredite [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Bitna je činjenica da mirovinci koji potpomažu državu kupnjom obveznica neće to dovijeka raditi, dapače kupnja na INI kaže ima se. A još kad prestanu davati državi, a što mislite što će se dogoditi ulaskom u EU? Mirovinci će dio prodati EU tvrtkama i fondovima, al po kojim cijenama????
Sigurno ne po ovim, govorim o dionicama općenito. Ulazak u EU znači otvoreno tržište, dakle NJEMAC ili FRANCUZ mogu kupovati na našoj burzi iz svoje države neometano, preuzimati firme, širiti tržišta,…. Sve će se to dogoditi!

a kako ce to pomoci malom dionicaru HDEL-a. Bojim se nikako. Tko bi od ozbiljnih ulagaca ulagao u HDEL, bez trunke neceg sto se zove Corporate governance, gdje Brko Filipovic je direktor, tko?

Rezi i Bjezi (RIB)

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close