HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nevjerovatno ta HDEL je žilava ko sam vrag……….
Čak i ovakvoj krizi su radili s dobiti…..
Još bi onaj Dabar mogao biti u pravu sa svojom TA

Ne samo sa dobiti već su smanjili dugove za cc 200 milja kn Bravo Nemam Hidru

Ma o čemu Vi trkeljate ljudi, bitno je da postoji DOBIT, da ovo srećom nije INGRA gdje su gubici po 50milja kuna….
Kupnja i samo kupnja!!!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

izvješće better than expected

bilo bu teško skupiti veću količinu, da sam barem dalekovod išla skupljati [rolleyes]

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

Izvješće je odlično. Najbolje stojeći građevinar. Potraživanja smanjena ali i dug značajno smanjen.
Kako dugoročni tako i kratkoročni. Dobit u skladu sa očekivanjima. Obim poslova smanjen ali i broj radnika smanjen, za razliku od nekih razvikanih građevinara. Dakle upravljanje u krizi izvanredno. Sad se samo čeka novi investicijski val, tj aktiviranje već dobivenih poslova, Pelješki most, Podravski ipsiolon, autocesta Zagreb-Sisak, investicije u vodoopskrbi i zaštiti od voda. Dobit bi bila i viša da nisu povećali plaćene troškove idućeg razdoblja.

Ima Vanesa pravo što akumulira.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Izvješće je prava BOMBA. Oni koji skupljaju to dobro znaju. Još ovi novi poslovi = nova cijena. Točka otpora i dalje na 221 kuna ( prva točka ) a fer cijena cca 420 kuna u odnosu na ostale građevinare.
Mislim da je sad i kolega i prijetelj Myijohomi zadovoljan. [thumbsup]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?



miceki, kako ovaj biser HDEL ?
gdje je ta brana od 220kn? o kojoj se pričalo?
hm

Prvo kolega 155,00 kn a iza toga tko zna….

ps vanesa, javi seeeeeeeeeeee
[/quote]

Pored ovakvog izvješća niko ne lupa po asku, zar prvo moramo odraditi neke targete gore navedene prošli tjedan.!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


ne spominjem nikakav veliki rast, već rast cijene dionice…
a na godišnjoj razini će odraditi veći rast nego dividendni prinos bilo koje dionice…
a tih tvojih 70 kn biti će trećina cijene dionice HDEL za 7-14 dana…

po dobrom starom obicaju opet ste fulali!

a puko vam i trend!

[bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Barem se vidi da je trend uzlazan.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Bolji od KODTovog.Tamo osim vas par nema nikoga.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Kolegice system 42

Vi ste prije dva tjedna najavljivali rast hdela na 210 kn…

opet ste fulali?
po koji to put?

Jadni vi koji imate hdel

Cekam vas na bidu po 70 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nego
Koliku dividendu ocekujete ove godine?

gledao sam malo kroz povijest, pa hdel je isplacivao dividendu cca 2 kn..
Ako zelimo normalan dividendni prinos od 5-6 % znaci da ga se ne isplati kupovat prije 40 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Izvješće je odlično. Najbolje stojeći građevinar. Potraživanja smanjena ali i dug značajno smanjen.
Kako dugoročni tako i kratkoročni. Dobit u skladu sa očekivanjima. Obim poslova smanjen ali i broj radnika smanjen, za razliku od nekih razvikanih građevinara. Dakle upravljanje u krizi izvanredno. Sad se samo čeka novi investicijski val, tj aktiviranje već dobivenih poslova, Pelješki most, Podravski ipsiolon, autocesta Zagreb-Sisak, investicije u vodoopskrbi i zaštiti od voda. Dobit bi bila i viša da nisu povećali plaćene troškove idućeg razdoblja.

Ima Vanesa pravo što akumulira.

Je odlično izvješće, nema šta.
Pada dobiti od 68 %.
Pad prihoda od 48 %

Odlično zvući i ova opaska:

" U 2010. godini društvo nije u potpunosti uspjelo uposliti svoje proizvodne kapacitete. Razlog tome leži u smanjenju investicijskih ulaganja u projekte prometne infrastrukture u Republici Hrvatskoj, kao i zbog usporavanja izvođenja radova po već sklopljenim ugovorima o građenju. To se odražava kroz produljenje rokova naplate potraživanja, pogoršanu likvidnost te otežano financiranje koji su obilježili poslovanje Hidroelektre u 2010. godini", poručili su iz Uprave te dodali da su direktne posljedice otežanih uvjeta poslovanja vidljive kroz otežano plaćanje obveza prema dobavljačima i kooperantima te nizak iznos ostvarene neto dobiti. "

Sve je super.
Ulažite u tvrtke kojima rapidno padaju prihodi i dobit, zaobiđite tvrtke sa perspektivom koji se dobit povećava. Jer kome je dobro donijela perspektiva, treba ulagati tamo gdje je crnilo što veće. Ove odlikaše treba ostaviti nekima drugima.

sretno

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close