HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim se da će novi poslovi rezultirati novom cijenom. Prvi otpor je na 221 i mogao bi se probiti sa jednim jačim kupcem.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Hromi jel me to ti preskačeš sa ovih 166 kom na kupnji?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Evo kao što sam i najavio. Ide novi val investicija. Jer raditi se mora.Dio sa članka u poslovnom;

Predsjednica hrvatske Vlade Jadranka Kosor najavila je danas desetak investicijskih projekata čija bi realizacija trebala početi u prvom tromjesečju ove godine te poručila da Vlada neće tolerirati financijski nered i da priprema neke nove mjere u borbi protiv nelikvidnosti.
Vlada je u jesen prošle godine predstavila 30 velikih investicijskih projekata vrijednih ukupno oko 14 milijardi eura. Premijerka Kosor je na konferenciji za novinare među projektima čija bi realizacija trebala početi do kraja ožujka izdvojila hidroelektranu Ombla, remont i sanaciju željezničke pruge Križevci-Koprivnica, projekte u vodoopskrbi i odvodnji, novi model poticanja prodaje izgrađenih stanova, itd.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!



Ovaj igrač koji pokušava skupiti veću količinu će teško uspjeti.Bid je jako nervozan.I 160-170 mu je odlična cijena. Ovako neće ići.

Citirat ću gospodina Šeksa:"Ovo je izjava za ludnicu!"
[/quote]
Ovdje od 350 skupljaju vecu kolicinu…samo skupljaju i padaju…postala im je preteska ta njihova "kolicina", noge više ne drže
a ovima kojima je i po 350 jeftina , do 172 ima 1000 komada na prodaji…pa zasto ne kupujete?
Hocete da vam ja kazem?
1..nemate para jer ste zaglavili u ovoj dionici
2..znate da je i vise nego skupa na tim cijenama
3..duboko u sebi znate da je ovo losa investicija i gledate kako biste kidnuli uz sto manji gubitak

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ja osobno ne bih nikako kupio ovog gradjevinara…zadnje komada sam prodao na 350 kn,
a i tada sam usao trejderski i na brzinu pobjegao sa zaradom vani..

Ekipa ovdje vec godinu i vise , tamo negdje od 400 kn piše o podcijenjenosti hdela…
pa zasto ne kupujete kad vam je tako jeftina i povoljna?’
Jer da kupujete cijena bi rasla a nebi padala…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nevjerovatno.Do jučer nitko nije pisao na temi.A sad ih ima ko kusih pasa.I sve nešto nisu zainteresirani.A nabidavaju se.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Ako netko moze izvaditi podatke o dividendi hdela kroz povijest i o njenoj profitabilnosti..
Zanima me koliki je dividend yield (ako je uopce bilo dividende)

Sto se tice profitabilnosti, koliki su njeni ROE I ROA
I Neto profitna marža?

Ako netko zna nek napiše, malo usporedjujem dlkv s ostalim gradjevinarima..

hvala

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Nevjerovatno.Do jučer nitko nije pisao na temi.A sad ih ima ko kusih pasa.I sve nešto nisu zainteresirani.A nabidavaju se.

Kako ste nas pročitali kolega!

Evo ja sam s 2 komada na bidu na 144.31 kune,

a Delux sa 2 komada na 142 kune.

Hm a mislili smo da će nam uspjeti kupiti.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Stavili bi i više da imate novaca.Al kad nemate.A usput ni ne vidim te vaše naloge.Jer su prenisko.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!



Nevjerovatno.Do jučer nitko nije pisao na temi.A sad ih ima ko kusih pasa.I sve nešto nisu zainteresirani.A nabidavaju se.

Kako ste nas pročitali kolega!

Evo ja sam s 2 komada na bidu na 144.31 kune,

a Delux sa 2 komada na 142 kune.

Hm a mislili smo da će nam uspjeti kupiti.
[/quote]
kolega Media ja nudim 142 kn ali za 2 komada!
i to je upitno…
iznad 80 kn ni za zivu glavu ne bih u ovu dionicu…
Usporedio sam je malo s dalekovodom…
Pa ova hdel u najboljoj godini za gradjevinare( 2007.) je uspjela isplatiti citavih 2 kn dividende
A i tada im je neto dobit jedva prešla 10 milijuna kn…
A pazite sad ovo

jedan dlkv u 2010 zaradio više nego hdel u prethodnih 5 god

al dobro, necemo ih vise posjecivati na ovoj temi, jer svaku raspravu dozivljavaju kao provokaciju…
no ja im oprastam, velike su frustracije u pitanju..

ajde adio

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Daj nek netko od vas dva napravi pritisak na prodaji.Ovako ne ide.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

media i drelux, kakvi ste vi samo šaljivđije… da ne znamo zašto pišete ovako, uplašili bi se tih vaših ROA i ROE podataka… ali ovako, zabavno je što ste nam potpora u ovim trenucima rasta…!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close