HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Kliring, s obzirom da je Hidrica najniže bila na 120kn ona je već potegnula dobrih 50kn ili skoro 40% tako da mi koji smo u nju ulagali i ne možemo biti nezadovoljni.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Ako Đuro može u jednom danu napraviti 30% ne vidim razloga kad se zalaufa Hdel da ne može napraviti slično. Uživam gledati pojedince dok se zalijeću na +30% u nešto što dva dana ranije ne bi štapom takli.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ako Đuro može u jednom danu napraviti 30% ne vidim razloga kad se zalaufa Hdel da ne može napraviti slično.

Naravno da jest moguće al tjedni bollingeri upućuju uskoro na oprez. Trenutno i dalje na snazi HOLD.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Kolega De Niro,
To što ste prodali na 155 je Vaš problem, umjesto da čekate 240 gdje je bio zadnji veći promet.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

lijepih li ocjena [rolleyes] znači idemo gore, dobro je.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovo je novi DDJH kad gledam krivulje i zadajem naloge….srce mi odmah brže kuca. Najpotcijenjenija po dosta faktora. Moj target i prvi ozbiljniji otpor na 220 kuna.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Ali pobogu kolega odakle baš 220? Zašto nije npr 320? Ne razumijem [tongue]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

pa zar nitko ovo ne čita
bit ce uskoro vatrometa

Vaš link

Pa zar vi ne čitate i računate. Kolega Myohomes uzmite neku knjigu iz tehničke analize pa malo prođite desetak poglavlja pa će Vam biti jasnije zašto 220 na ne 320, govorimo o otporima.

A Vi kolega DAX znate da Podravska magistrala je posao od 1 MLRD kuna za HDEL a doleze izbori…

Novi poslovi su uvijek = novoj većoj cijeni……dakle mislim da Vam je sada jasnije

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Ne kužim se u tehničku, ali možda vam ovo upali?

http://www.poslovni.hr/vijesti/gradevinari-zajedno-na-africko-trziste-168909.aspx

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Trebate ipak pogledati otpore na TA i vidjet ćete 221,25 kuna. A noi poslovi = nova cijena to je jasno.

Ipak malo radite i na TA. Bit će Vam jasnije myohomi.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Upravo gledam graf i ne vidim tu nikakvih 221,25kn????
Čime ste vi to vidjeli……mikroskopom?? [tongue]

Nego može li link za te poslove

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

New Report

Close