HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U krizi se ne kupuju građevinari. Sam sam tu školu platio.

Točno kolega, al trebali ste iskrcati na 700-1200kn,a ne na 147kn.
Kasno paljenje kolega! Al eto, da nema Vas neki od nas bi ostali kratki za neke dionice!
[thumbsup] [thumbsup]
P.S. Nadam se da mi Imoćani neće zamjeriti gornji post jer uistinu mislim da su to vrijedni i dobri ljudi.Mislio sam na veličinu mjesta!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

KUPNJE (2.158) – HDEL-R-A
PRODAJE (3.034) – HDEL-R-A

Jedan od najboljih omjera na našoj burzi. [thumbsup]

Počeo sam skupljati HDEL. Ide to gore po svim pokazateljima. ( P/B, P/E….. ) a budući poslovi…

Novi poslovi = nova cijena

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Ma koji poslovi ponovno samo laži .

vrlo zanimljiva dionica. sjećam se cijene od 1900, to su bila vremena, mlada i nadobudna. ali što sada, kupovati dok je ovako povoljno? nekako mi se čini da je ova dionica uvijek nekako u drugom planu burze što bi moglo biti dobro.. dakle, kupovati ili?


Ma koji poslovi ponovno samo laži .

Profesori (koliko vas ima???), kad kažete nekome da laže onda to trebate argumentirati.
Novi poslovi su tu, nešto je ugovoreno, nešto je u planu. Možda to nisu poslovi stolječa ali svejedno nisu laži !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Ma koji poslovi ponovno samo laži .

Profesori (koliko vas ima???), kad kažete nekome da laže onda to trebate argumentirati.
Novi poslovi su tu, nešto je ugovoreno, nešto je u planu. Možda to nisu poslovi stolječa ali svejedno nisu laži !
[/quote]
Kolegice, ma pustite Profu, njemu je krivo jer se nije ukrcao na 15% nižoj cijeni, a za 20 dana bit će mu žao što se nije ukrcao ni na ovim cijenama. Tako to ide, neki jednostavno ne znaju.
Hidrica je najstabilniji graditelj uz Dalekovod i njima cijena može samo gore jer su najgore prebrodili. Već 2011. a pogotovo 2012.g. otvara vrata raznim investicijama i početku novog zamašnjaka. Moj TIP za 7 najbrže rastućih dionica je svakako HIDROELEKTRA.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Deniro, dakako slažem se ali ne samo to. Hidroelektra dugoročnijim investitorima jamči lijep profit. Turbulencija još može biti ali danak krizi i nepopularnosti građevinara HDEL je debelo odradila. Ubrojio bih tu još neke dionice iz građeviskog ali i iz drugih sektora. Nešto se slično dogodilo nekim brodarima iako naravno ta dva sektora ne možemo uspoređivati.
Za razliku od brodara građevinari nisu opterečeni indeksom brodarina kojima diktira ponuda/potražnja velikih sila, a s druge strane građevinare koče visoke kamate i manjak inesticija.
Dakako, tekuća i slijedeća godina bi trebala pokazati pozitivan trend, država kao i cijela naša regija jednostavno mora nastaviti započete investicije da ne bi došlo do urušavanja… ali to je već neka druga tema.

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Prati li tko kupnju na HDEL I VDKT!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

evo hdel…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

zasto?

Vdkt i Hdel će potegnuti samo se čeka nešto slično kao Đuro [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close