HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Informacije iz Hidrice nisu dobre pa sam najveći dio ipak utapao po 155-157kn (70% kapaciteta).
Ove godine nema Božićnice, šuška se o smanjenju plaća,…
prethodne najave i mogući poslovni zaokret očito je propao…. očekivao sam više, al trenutno mi HOLD ne drži vodu jer ipak nastupa po meni SELL.
Vraćam se Jadroplovu po 130kn i nekim adutima koje neću imenovati.
A ni CASH u ruci nije loša ideja.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Informacije iz Hidrice nisu dobre pa sam najveći dio ipak utapao po 155-157kn (70% kapaciteta).
Ove godine nema Božićnice, šuška se o smanjenju plaća,…
prethodne najave i mogući poslovni zaokret očito je propao…. očekivao sam više, al trenutno mi HOLD ne drži vodu jer ipak nastupa po meni SELL.
Vraćam se Jadroplovu po 130kn i nekim adutima koje neću imenovati.
A ni CASH u ruci nije loša ideja.

Tako, tako DENIRO tako se postaje miljunaš—-pa kad uspiješ opet kupiti….hm.. bit ću ti uz bok!

[lol] [lol] [lol]

marcello

Ove infomacije koje si napisao Deniro, su upravo odlične. Znači da firma štedi na svakom koraku, a smanjiti plaćem su već trebali i ranije….
Preporučamo im na isti način- kako i Ingri – financijsku savjetodavnu pomoć i agenta koji će tražiti
poslove i lobirati za njih……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mislim da kolega koji je kupio 280kom je jasno pokazao da nema namjeru dizati već štopati, o tom svjedoči i nalog na prodaji odmah poslije toga. Ovo je ipak manipulacija, al u ovom slučaju meni pogoduje.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Volim popuste kolega BARBASTARI, dapače nije stvar cijene već psihološkog fenomena da ste nešto od 150kn platili 125kn.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Mislim da kolega koji je kupio 280kom je jasno pokazao da nema namjeru dizati već štopati, o tom svjedoči i nalog na prodaji odmah poslije toga. Ovo je ipak manipulacija, al u ovom slučaju meni pogoduje.

kolega Deniro, dobro ste to primijetili… ja sam očiti primjer za to, s nalozima i na kupnji i na prodaji, ali samo iz jednog razloga, jer mi do 31.1.2011 odgovara cijena +/- 150 kn i na tim razinama želim kupiti što više… !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Samo ako probije 160 ide na 220 ko puška…………..
Teško da će toliko dugo ostat iako meni odgovara sve………

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Teško da će toliko dugo ostat iako meni odgovara sve………
lp

Također vrijedi i za mene kolega… iako je prodaja odavno presušila, danas su isti ti kupovali po 155kn da bi mogli štopati cijenu na 157-160kn. Koliko su bistri opet će vratiti nama po 145-147kn.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Samo ako probije 160 ide na 220 ko puška…………..
Teško da će toliko dugo ostat iako meni odgovara sve………
lp

Valjda ste mislili 310-320kn kolega, naime tu je godišnji prosjek.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

dakle, komentar današnjeg trgovanja… priprema se proboj 160kn… crobex +1%, hdel -4%, thnk -4% i bez obzira na nepopularnost građevinara sutra će ovaj omjer biti malo drugačiji…
pozdrav!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

HDEL je u grupi dionica za koje se zna da dolaze ponovno u fokus. Sistem je star koliko i burza, takvim dionicama se bez obzira na dnevni prosjek, pri kraju trgovanja dogovorno skida cijena da bi se iduči dan nastavilo skupljanje. A na koji rok…..eh to je drugo pitanje.
Ako usporedite početnu, najvišu, prosječnu i završnu cijenu može se isčitati koje su dionice zanimljive – poželjne.

marcello

Danas sam se 100 % posto iskrcao iz Hidrice- Gubitak cca -30.0000 kuna. Već mi je dosadilo čekati taj petak. Trenutno na tržištu ima puno atraktivnijih prilika, budimo realni.

Vidimo se možda na 100 ili 105 kuna.

Veseli mi i zdravi bili…..

New Report

Close