HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


my,

zašto blokada? Zadnja cijena 162,99, najniža 155….

jučerašnja prosječna cijena je 146,15 i od nje se računa +10% !
a ti kao korisnik s duuugoootrajnim iskustvom bi to trebao znati … [lol]
[/quote]

čemu verbalne ojedine? 5% porfelja mi čini pa sam imo druge brige. Inače, ugodno se sjećam, tamo negdje 2006. godine kupovanja po ovim cijenama. Sirot, drugi dan sam trčo po novine da vidim kolko raste; kakve gledalice, kakve blokade.

my,


my,

zašto blokada? Zadnja cijena 162,99, najniža 155….

jučerašnja prosječna cijena je 146,15 i od nje se računa +10% !
a ti kao korisnik s duuugoootrajnim iskustvom bi to trebao znati … [lol]
[/quote]

čemu verbalne ojedine? 5% porfelja mi čini pa sam imo druge brige. Inače, ugodno se sjećam, tamo negdje 2006. godine kupovanja po ovim cijenama. Sirot, drugi dan sam trčo po novine da vidim kolko raste; kakve gledalice, kakve blokade.
[/quote]
prihvaćam kritiku i primi moje izvinjenje !
ipak, ukoliko ste investitor na burzi ove osnove vam ne bi trebale promicati…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

nakon dva dana rasta ovo zatišje je očekivano i normalno…
i dalje je prosječna cijena u porastu a to je, uz podcijenjenost dionice, ono što me raduje…
nemojte se iznenaditi ako građevinari za mjesec,dva (na proljeće) budu ‘u modi’ i jako traženi…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Čudim se da je i krenulo prema dolje. Nema bolje dionice od ove za iskrcati lovu od INA-e. Čemu držati novce u čarapi. HT daje dividende, al dok se iskrcaju umirovljenici, ni dividende nebudu pokrile gubitak. Ajmo svi u HDEL!


Vidim hijene su se skupile, a da mi je znat sa kojom količinom se mislite krcat, prometa nema, uzalud vam taj druk… toliko o tome da brana puca i da je free fall [lol]

KAO ŠTO SAM I REKAO, NAJVEĆI HOLD NA ZSE !
POTENCIJAL RASTA JE ENORMAN, SAMO NEK OBJAVE PRVI DOBIVEN POSAO !

What did I told ya [thumbsup]

NAJVEĆI HOLD !



Vidim hijene su se skupile, a da mi je znat sa kojom količinom se mislite krcat, prometa nema, uzalud vam taj druk… toliko o tome da brana puca i da je free fall [lol]

KAO ŠTO SAM I REKAO, NAJVEĆI HOLD NA ZSE !
POTENCIJAL RASTA JE ENORMAN, SAMO NEK OBJAVE PRVI DOBIVEN POSAO !

What did I told ya [thumbsup]

NAJVEĆI HOLD !
[/quote]

Slažem se..Ali ako ako je did, onda je tell a ne told.. zovite me sitničavim al al kad već neko ide pisat engleski uz ovaj naš lijepi jezik, pa pobogu onda se očekuje da napiše točno!




Vidim hijene su se skupile, a da mi je znat sa kojom količinom se mislite krcat, prometa nema, uzalud vam taj druk… toliko o tome da brana puca i da je free fall [lol]

KAO ŠTO SAM I REKAO, NAJVEĆI HOLD NA ZSE !
POTENCIJAL RASTA JE ENORMAN, SAMO NEK OBJAVE PRVI DOBIVEN POSAO !

What did I told ya [thumbsup]

NAJVEĆI HOLD !
[/quote]

Slažem se..Ali ako ako je did, onda je tell a ne told.. zovite me sitničavim al al kad već neko ide pisat engleski uz ovaj naš lijepi jezik, pa pobogu onda se očekuje da napiše točno!
[/quote]

je imas pravo da, ide tell a ne told ! Hvala, nisam ni razmisljao !
Bitno je da se slažemo u tome što sam htio reći, a tiče se hidre 🙂

bravo, letvica se ne spušta niti pri padu crobex-a
… a ovu dvojicu na asku ispod 160 lijepo molim da mi se jave ukoliko im kratkoročno treba pozajmica
[tongue]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Moram priznati da sam kratkoročno prodao kupljeno po 130kn na cijenama raspona 155 do 159kn, i dalje sam dioničar HDEL-a al uz manje količine jer ipak treba imati i CASH-a, bliži se Božić i tako to.
Cijena će ići kratkoročno dolje, retest razine 135-136kn, ako to izdrži idemo ovaj put još oštrije gore.
Naravno, bit ću potpora na 135kn opet kao što sam bio i nedavno.
Dugoročno, ova dionica će odraditi lijep rast i sasvim vjerujem da je HDEL dobra firma i da će izdržati i najgore.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Moram priznati da sam kratkoročno prodao kupljeno po 130kn na cijenama raspona 155 do 159kn, i dalje sam dioničar HDEL-a al uz manje količine jer ipak treba imati i CASH-a, bliži se Božić i tako to.
Cijena će ići kratkoročno dolje, retest razine 135-136kn, ako to izdrži idemo ovaj put još oštrije gore.
Naravno, bit ću potpora na 135kn opet kao što sam bio i nedavno.
Dugoročno, ova dionica će odraditi lijep rast i sasvim vjerujem da je HDEL dobra firma i da će izdržati i najgore.

130 kuna kažeš pa nedugo smo skliznuli do skoro 100 kuna a sigurno će ići i niže .130 je gornji plafon na kojem kupuju navlakaći koji žele izići iz ove dionice samo trebaju navući naivce na tanak led .



Moram priznati da sam kratkoročno prodao kupljeno po 130kn na cijenama raspona 155 do 159kn, i dalje sam dioničar HDEL-a al uz manje količine jer ipak treba imati i CASH-a, bliži se Božić i tako to.
Cijena će ići kratkoročno dolje, retest razine 135-136kn, ako to izdrži idemo ovaj put još oštrije gore.
Naravno, bit ću potpora na 135kn opet kao što sam bio i nedavno.
Dugoročno, ova dionica će odraditi lijep rast i sasvim vjerujem da je HDEL dobra firma i da će izdržati i najgore.

130 kuna kažeš pa nedugo smo skliznuli do skoro 100 kuna a sigurno će ići i niže .130 je gornji plafon na kojem kupuju navlakaći koji žele izići iz ove dionice samo trebaju navući naivce na tanak led .
[/quote]

Hehe samo ti čekaj FREEFALL LOL, to su fore od deluxa i ostalih drukera, smješni ste već sa tim nebulozama, prometa nije bilo nikakvog na 120 kuna, nitko se nije krcao, iznimno mi je drago zbog toga. Sad je ljestvica malo podignuta, i sumnjam da ce padat (sa prometom).
Ne nagovaram na kupnju, ali HOLD SVAKAKO !




Moram priznati da sam kratkoročno prodao kupljeno po 130kn na cijenama raspona 155 do 159kn, i dalje sam dioničar HDEL-a al uz manje količine jer ipak treba imati i CASH-a, bliži se Božić i tako to.
Cijena će ići kratkoročno dolje, retest razine 135-136kn, ako to izdrži idemo ovaj put još oštrije gore.
Naravno, bit ću potpora na 135kn opet kao što sam bio i nedavno.
Dugoročno, ova dionica će odraditi lijep rast i sasvim vjerujem da je HDEL dobra firma i da će izdržati i najgore.

130 kuna kažeš pa nedugo smo skliznuli do skoro 100 kuna a sigurno će ići i niže .130 je gornji plafon na kojem kupuju navlakaći koji žele izići iz ove dionice samo trebaju navući naivce na tanak led .
[/quote]

Hehe samo ti čekaj FREEFALL LOL, to su fore od deluxa i ostalih drukera, smješni ste već sa tim nebulozama, prometa nije bilo nikakvog na 120 kuna, nitko se nije krcao, iznimno mi je drago zbog toga. Sad je ljestvica malo podignuta, i sumnjam da ce padat (sa prometom).
Ne nagovaram na kupnju, ali HOLD SVAKAKO !
[/quote]
da da
tebi je hold od 350 kn
pazi da se ne smrzneš..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close