HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


+ malo HDEL prijepodne… ali izostaje podrška…
ali navikli smo čekati, ovaj će tjedan barem biti zanimljiv… [smiley]

Svejedno u blokadi…. glede podrške ovo je osjetljiva dionica zato se i ne vade ogromni nalozi da se ne prepadnu prodavači.
Koliko vidim po grafu, prva veća stepenica je 250-270kn pa se vidimo tamo.[thumbsup]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

još ako budemo kao koperanti radili cestu u cgnoj gori ima da cepamo dosta visoko…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Samo pričam ti priču a Hidroelektra tone i tone sve dublje bolje pogledaj kupnje skoro da niti nema.

Pogledajte semafoooor. Baš si mi neki FIN savjetnik-ko te slušaaaa

neće uvijek biti ovako.


još ako budemo kao koperanti radili cestu u cgnoj gori ima da cepamo dosta visoko…..

Zar ste se vi kolega prebacili iz brodara u propalu građevinu ?

obožavam strvine-posebno ovce



+ malo HDEL prijepodne… ali izostaje podrška…
ali navikli smo čekati, ovaj će tjedan barem biti zanimljiv… [smiley]

Svejedno u blokadi…. glede podrške ovo je osjetljiva dionica zato se i ne vade ogromni nalozi da se ne prepadnu prodavači.
Koliko vidim po grafu, prva veća stepenica je 250-270kn pa se vidimo tamo.[thumbsup]
[/quote]
do te stepenice je dalek put ali slažem se, HDEL je toliko podcijenjena da je taj put otvoren i moguć …

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



još ako budemo kao koperanti radili cestu u cgnoj gori ima da cepamo dosta visoko…..

Zar ste se vi kolega prebacili iz brodara u propalu građevinu ?
[/quote]

Nisam se prebacio……..JDPL sam kupio koliko mislim….i to je to……
A hidricu skupljam danima ………i još će ako dopuste…. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

dobili smo jedinice , redom, bez obzira na sadržaj posta, a svi su optimistični…
jedinice valjda dijeli očajnik… iz negrađevisnskog sektora… znate na koga mislim…!?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Evo prva prodaja na 160,,,,,,,,hmhgh,,,,…

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Pozdrav nesretniku koji je proda na 155, a lanica jučer na 142…….. [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

opet tilit………. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

zašto blokada? Zadnja cijena 162,99, najniža 155….

my,

zašto blokada? Zadnja cijena 162,99, najniža 155….

jučerašnja prosječna cijena je 146,15 i od nje se računa +10% !
a ti kao korisnik s duuugoootrajnim iskustvom bi to trebao znati … [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close