HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo lošeeee izgleda, kupnja se otopila i da netko zvekne 700 komada po bidu ne bi ih uspio prodati ni do 1 kn [huh]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Što li to zna ovaj koji je sasuo 700 kom po bidu, o otjerao ostali bid na varšavsku burzu [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ovaj naš kolega split je (ako mogu usporedit sa jednim prirodnim fenomenom) kao monsuni, nema ga al kad se pojavi ostavlja itekakav trag!!!

ps Glede grafova, ključno će bit na koti 145 kn, ako to probijemo HDEL ćemo kupovati prilično nisko, dakle AKO!

ps Kad se samo prisjetim kad mi broker iz ex Interfinancea reče ide to na 3.000,00 kn, a ja njemu onda prodaj po bidu 185 komada do 2.000,00 kn, i spusim je za 0,8 % u minus

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

zadnja 140…
aj nek dodje na 70 pa mozda i kupim malo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nešto svi šute na ovoj temi…a još na 360 su bili glasni i gurali se "da im ne pobjegne"…

A lijepo im je "gruppo" pisao da bježe iz hdela…

Daj Bog da padne na 50 kn…kupim malo i prodam na po meni fer vrijednosti od 90-100 kn…i zarada dupla

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Nešto svi šute na ovoj temi…a još na 360 su bili glasni i gurali se "da im ne pobjegne"…

A lijepo im je "gruppo" pisao da bježe iz hdela…

Daj Bog da padne na 50 kn…kupim malo i prodam na po meni fer vrijednosti od 90-100 kn…i zarada dupla


Ha ha, dosta nas bi kupovalo, al malo njih prodavalo Luksić.

26.11.2010 - Dan D

Pa pogledaj promet 1600kn, čisto navlačenje da se izmami veća prodaja.

26.11.2010 - Dan D

e splite splite

neki dan ih neko fino okitio sa 700 komada po 160 kn…
Bit ce toga jeftinije nego se i najveci medvjedi nadaju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


e splite splite

neki dan ih neko fino okitio sa 700 komada po 160 kn…
Bit ce toga jeftinije nego se i najveci medvjedi nadaju


I odmah na 130kn novih 1200kom na kupnji… kako vidim netko će samo ostati bez dionica,a ovi što kupuju ne prodaju za izgube. Već će čekati trenutak!
Ah kolega Deluks, pa nadam se i ja padu Hidrice još, da kupim i ja dok je jeftino… al cijeli dan čamim na kupnji i nitko ništa. A onda se stvori onaj sa 300kom i plaši prodavatelje.
A jooooooj, molim kupca sa 300kom da se spusti na 129kn da izmamimo veću prodaju.

26.11.2010 - Dan D

Tko zna Delux, možda i kupiš na 100kn, samo nekih 5kom….

26.11.2010 - Dan D

Kaj ovdje nije nitko niš pisao 5 dana??????????? [yawn]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Imatelji hidroelektre..

Pisali ste da ce vam dionica na varšavsku burzu?
Šta je stim?
Izgleda da vam se samo kupnja tamo prebacila

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close