HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uvijek se rado sjetim kolege Birtića koji je večinom kupovao na oko 1400 kn. najpovoljnija kupnja mu je bila na 1100. A on pozna sve velike face i piše dnevnik ulagača… malog…obavezno štivo za sve koji se žele baviti dionicama i pritom…ma neću dalje…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Uvijek se rado sjetim kolege Birtića koji je večinom kupovao na oko 1400 kn. najpovoljnija kupnja mu je bila na 1100. A on pozna sve velike face i piše dnevnik ulagača… malog…obavezno štivo za sve koji se žele baviti dionicama i pritom…ma neću dalje…

Kolega Birtić je OK igrač i ne skriva se iza svoga nicka kao mi ostali. I što ako je kupovao po 1400? Bilo je takvo vrijeme, uostalom dionica je bila i na 2200 kn. On ima šanse zaraditi a ti koji čekaš cijenu od 1 kn sigurno nećeš ništa zaraditi.

Sve ispod je odlična cijena

“A man's got to do what a man's got to do”


Uvijek se rado sjetim kolege Birtića koji je večinom kupovao na oko 1400 kn. najpovoljnija kupnja mu je bila na 1100. A on pozna sve velike face i piše dnevnik ulagača… malog…obavezno štivo za sve koji se žele baviti dionicama i pritom…ma neću dalje…

A covjek je pogriješio…ni prvi ni zadnji

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Uvijek se rado sjetim kolege Birtića koji je večinom kupovao na oko 1400 kn. najpovoljnija kupnja mu je bila na 1100. A on pozna sve velike face i piše dnevnik ulagača… malog…obavezno štivo za sve koji se žele baviti dionicama i pritom…ma neću dalje…

Kolega Birtić je OK igrač i ne skriva se iza svoga nicka kao mi ostali. I što ako je kupovao po 1400? Bilo je takvo vrijeme, uostalom dionica je bila i na 2200 kn. On ima šanse zaraditi a ti koji čekaš cijenu od 1 kn sigurno nećeš ništa zaraditi.
[/quote]

A tko nste Vi kolega??? I kak znate kaj ja čekam??? Kak uopće znate da čekam nešto???
Ne čekam ništa ja sam svoje kapitalizirao i uzivam u tim plodovima, a pisanje ovdje i čitanje mi je razbibriga [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Uvijek se rado sjetim kolege Birtića koji je večinom kupovao na oko 1400 kn. najpovoljnija kupnja mu je bila na 1100. A on pozna sve velike face i piše dnevnik ulagača… malog…obavezno štivo za sve koji se žele baviti dionicama i pritom…ma neću dalje…

A covjek je pogriješio…ni prvi ni zadnji
[/quote]
U pravu si, al drugi ne vode respektabilnu kolumnu o tome kako i što kupiti [rolleyes] [undecid]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Evo malo i graf da se vidi (iz aviona) gdje idemo…
Mislim da su drhtave ručice prodale baš sve! Ovdje nema dionice ni za lijeka po BIDU više.

26.11.2010 - Dan D


Evo malo i graf da se vidi (iz aviona) gdje idemo…
Mislim da su drhtave ručice prodale baš sve! Ovdje nema dionice ni za lijeka po BIDU više.

Dionica koja ima promet od 500 do 1.000 kuna dnevno za mene i nije dionica .



Evo malo i graf da se vidi (iz aviona) gdje idemo…
Mislim da su drhtave ručice prodale baš sve! Ovdje nema dionice ni za lijeka po BIDU više.

Dionica koja ima promet od 500 do 1.000 kuna dnevno za mene i nije dionica .
[/quote]
Onda se ti kolega drž HT-a, sigurno ćeš dobiti ili izgubiti dobrih 0,1%. Uh,kad odbijemo provoziju brokeru ispada da si već u minusu.

26.11.2010 - Dan D

Današnja "Slobodna Dalmacija" prenosi izjavu premijerke o dovršenju dijela AC od Ravče prema Vrgorcu.
Ne moram ni podsjećati da to izvodi HDEL.
Nego zna li tko kako napreduje bolnica u Albaniji?

26.11.2010 - Dan D

Nije bolnica nego cementara od 120 milijuna kuna + milijardu kuna autocesta ZG-SK + AC Ravča + tunel kroz Biokovo ( nedavno bilo na TV ) + ……….. + pročišćivač otpadnih voda u Ogulinu ( 30 mil kuna ) + autobusni kolodvor čini mi se u Zaboku ( 30 mil kn ) +

+
Hidroelektra niskogradnja potpisala ugovor vrijedan 30 milijuna kuna

3. svibnja 2010 10:03

Redakcija Business.hr

Hidroelektra niskogradnja d.d. kao vodeći partner u poslovnoj udruzi s partnerom HST Hydro-Systemtechnik GmbH potpisala ugovor je o projektiranju i izgradnji prečistača otpadnih voda u Ogulinu, stoji u priopćenju objavljenom na Zagrebačkoj burzi.

Hidroelektra niskogradnja posao će obavljati za naručitelja Vodovod i kanalizacija d.o.o. Ogulin i komisionara Hrvatske vode Zagreb.

Vrijednost ugovorenih radova iznosi 30.870.519,68 kn s PDV-om, a rok izgradnje je 18 mjeseci.

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Pardon Autobusni željeznički kolodvor od 36 milijuna.

Kolodvor u Samoboru za početak samo autobusni
Od osam ponuda najpovoljnija i najjeftinija bila je ona Hidroelektra niskogradnje d.d. iz Zagreba iznosa 36,2 milijuna kuna

Krešo Beljak je nazočio potpisivanju ugovora novog autobusnog kolodvora u Samoboru
Photo Grad Samobor
Članak
Objavljeno: 18.11.2009. 12:00h

Piše: Nevena Ilić

Krešo Beljak i čelnci grada Samobra zajedno s direktor Komunalca Marijanom Marunicom potpisali su u utorak ugovor s tvrtkom Hidroelektra niskogradnja o izgradnji novog autobusno-željezničkog kolodvora.

– Moram izraziti svoje veliko zadovoljstvo što je ova gradska vlast smogla hrabrosti i snage u ovo krizno vrijeme pokrenuti ovaj veliki projekt, koji je planiran još prije više od desetljeća i koji se pokušavao bezuspješno realizirati dugi niz godina. Iako je kriza, smatramo da ona mora biti poticaj i da će ovakvi projekti pridonijeti izlasku iz krize. Moram zahvaliti svim svojim suradnicima što su me podržali u ovoj ideji i mogu sa sigurnošću reći da će ova gradska vlast izgraditi novi kolodvor u Samoboru, koji će našem gradu dati novu dimenziju i koji će Samobor bespovratno pozitivno promijeniti za desetljeća koja dolaze – rekao je gradonačelnik Krešo Beljak.

Ustvrdio je da je ovo povijesni trenutak za Grad Samobor i njegovu budućnost, dodavši kako će kolodvor u svojoj prvoj fazi izgradnje biti autobusni.

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

New Report

Close