HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijenjeni kolega promatraj pa ćeš i sam vidjeti što se događa.Koliko se meni čini netko tjednima dokupljuje manje količine s aska dok su ostale transakcije od uplašenih prodavača ili ljudi kojima hitno treba novac.
Tko je u pravu? Možda ni jedni ni drugi ali skloniji sam ovim strpljivim skupljačima jer pokazuju stabilnost.
Ja sam im malo-pomalo prodao gotovo sve i po ovim bezobrazno niskim cijenama a sada ću i ja pomalo u dokup ali po bidu ako tko naleti.
A uvijek ima i toga. [thumbsup]

Cijenjeni kolega,

hvala na odgovoru. Meni se činilo kao da netko svaki dan hoče prije zatvaranja podignuti cijenu dionice sa transakcijom od 1-2 dionice, tako da ne ispada da je dionica roknula, a sve u svrhu da malo po malo izlazi i dionice.

Mislite da je moguče da neko radi takve manipulacije s cijenom?
Hvala,
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje


Cijenjeni kolega,

hvala na odgovoru. Meni se činilo kao da netko svaki dan hoče prije zatvaranja podignuti cijenu dionice sa transakcijom od 1-2 dionice, tako da ne ispada da je dionica roknula, a sve u svrhu da malo po malo izlazi i dionice.

Mislite da je moguče da neko radi takve manipulacije s cijenom?
Hvala,
LP


Ovo nije taj slučaj.


Cijenjeni kolega,

hvala na odgovoru. Meni se činilo kao da netko svaki dan hoče prije zatvaranja podignuti cijenu dionice sa transakcijom od 1-2 dionice, tako da ne ispada da je dionica roknula, a sve u svrhu da malo po malo izlazi i dionice.

Mislite da je moguče da neko radi takve manipulacije s cijenom?
Hvala,
LP


Cijenjeni kolega winnie sve je moguće (i svakakvih se ludosti može vidjeti i naslušati ako se čovjek bavi dionicama a pogotovo ako prati forume o njima).
Možda je situacija upravo takva kako Vi pišete a ja sam se zakvačio za ovo što mi se više sviđalo i što je važnije iskoristio te stalne ulete.
Zadnjih dana je bilo i popodne kupnje sitnog s aska kao i danas ali ja ću sada pokušati iskoristiti ta istresanja po kupnji.
Čisto rekreativno s malim ulozima.
Lijep pozdrav i sretno.


Cijenjeni kolega,

hvala na odgovoru. Meni se činilo kao da netko svaki dan hoče prije zatvaranja podignuti cijenu dionice sa transakcijom od 1-2 dionice, tako da ne ispada da je dionica roknula, a sve u svrhu da malo po malo izlazi i dionice.

Mislite da je moguče da neko radi takve manipulacije s cijenom?

da nije nekome zazvonio margin
Hvala,
LP


[shocked]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Danas se situacija promijenila.Kupac je na snižene cijene reagirao kupnjom čak 72 komada ali su i prodavači opet popustili pa je jedan prodao čak 100 komada a onaj prije njega 50.
Hm,okrugle brojke…možda je to 1 prodavač?
Samo neka se povećava promet jer je to jedina mana ovoj dionici [thumbsup]


Danas se situacija promijenila.Kupac je na snižene cijene reagirao kupnjom čak 72 komada ali su i prodavači opet popustili pa je jedan prodao čak 100 komada a onaj prije njega 50.
Hm,okrugle brojke…možda je to 1 prodavač?
Samo neka se povećava promet jer je to jedina mana ovoj dionici [thumbsup]

[undecid]najvažnija i jedina mana ovoj dionici je konstantni pad cijene u zadnjem razdoblju,i rasprodaja dionica.
Ako se promet poveća ,tek će onda krenuti rasprodaja-stoga oprez kolega.

@split009

1)promet u zadnjih tjedan dana –
– protrgovano -548 dionica
-pad od -12,09%
-ukupan promet -90 785,95 kn
-cijena sa 184,1 kn pala na 160 kn.

2)promet u zadnjih godinu dana –
-protrgovano -99659 dionica
-pad od 55-do 60%
-ukupan promet 28.179.730,74 kn
-cijena sa 370 kn pala na 160 kn.

dali je vrjeme punjenja portfelja -uskoro ćemo se uvjeriti -nebih nagađao.
Sektor kojem pripada navedena dionica nije u svom blistavom izdanju ,kao ni ostale dionice sastavnice navedenog sektora.



Danas se situacija promijenila.Kupac je na snižene cijene reagirao kupnjom čak 72 komada ali su i prodavači opet popustili pa je jedan prodao čak 100 komada a onaj prije njega 50.
Hm,okrugle brojke…možda je to 1 prodavač?
Samo neka se povećava promet jer je to jedina mana ovoj dionici [thumbsup]

[undecid]najvažnija i jedina mana ovoj dionici je konstantni pad cijene u zadnjem razdoblju,i rasprodaja dionica.
Ako se promet poveća ,tek će onda krenuti rasprodaja-stoga oprez kolega.
[/quote]
Kolega Lacoste, kad se promet poveća prije budite sigurni u rast cijene nego pad.
Zasad ovo mrljavljenje omogućuje sitnu kupovinu do 10k na raznim dionicama.
Radi se pozicioniranje.

26.11.2010 - Dan D


Zasad ovo mrljavljenje omogućuje sitnu kupovinu do 10k na raznim dionicama.
Radi se pozicioniranje.

pozicioniranje koga? malih kokošara koji čekaju skok od 3% da uzmu svoj burek? [yawn] [bye]

Promet od 10000 kn je smiješan ali raduje znatno povećanje ponude kako na prodaji tako i na kupnji.I spread se smanjio i mislim da je to dobro za ovu dionicu. [thumbsup]

Ovdje se ne desava nista!
hm

New Report

Close