HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Traži se dobrovoljac da zapuca ovo na 167kn da popunimo GAP pa da možemo gore.
Dobrovoljno se javljam da pričekam na kupnji.

Čekao sam cijeli dan i po višim cijenama pa nitko da proda… [cry]
Sve se čistilo po asku.
[/quote]
Kolega,
mislite li na ovih 13.000 kuna?
Hvala

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje




Traži se dobrovoljac da zapuca ovo na 167kn da popunimo GAP pa da možemo gore.
Dobrovoljno se javljam da pričekam na kupnji.

Čekao sam cijeli dan i po višim cijenama pa nitko da proda… [cry]
Sve se čistilo po asku.
[/quote]
Kolega,
mislite li na ovih 13.000 kuna?
Hvala
[/quote]
Ne kolega, jučer je bila druga priča od danas. Danas ćemo kupnju debljati ako se vani situacija promijeni.
Zašto kupiti skuplje ako se može jeftinije, ne? Zato se ni ja neću isprsiti tek tako.

za kneleta ,zadnja trgovina na hdel 10.02. 2010 ,od tada niti jedna kupljena dionica…..prosjek nesto ispod 240kn…iskrcaj komplet na 255 kn…kolicina poznata samo autoru….hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


za kneleta ,zadnja trgovina na hdel 10.02. 2010 ,od tada niti jedna kupljena dionica…..prosjek nesto ispod 240kn…iskrcaj komplet na 255 kn…kolicina poznata samo autoru….hvala

Tesko da je komplet
koliko ja vidim imali ste 2 naloga prije na prodaji…243
tnevide se kolicine….al kako znamo da ste u burecima….i bolje [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/eps-i-italijanski-seci-grade-10-hidroelektrana,84001.html



za kneleta ,zadnja trgovina na hdel 10.02. 2010 ,od tada niti jedna kupljena dionica…..prosjek nesto ispod 240kn…iskrcaj komplet na 255 kn…kolicina poznata samo autoru….hvala

Tesko da je komplet
koliko ja vidim imali ste 2 naloga prije na prodaji…243
tnevide se kolicine….al kako znamo da ste u burecima….i bolje [lol]
[/quote]
previse se zavlacite u tudje stvari ti i knele.. stavio sam sliku da razjasnim i sad se ti
pametnjakovic nasao provocirati….zar cu i s tobom morat ovako mjesecima …???? daj sjasi s mene…. hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zadnja 165

[bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


zadnja 165

[bye]

ne obmanjuj javnost, zadnja je 165,02 [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Da budemo precizni:

Zadnje transakcije:
Cijena Količina Iznos Datum
178,99 5 894,95 7.7.2010 15:52

marcello

Cijenjeni kolega Splitejr,

molio bih samo informaciju da li je došlo do popunjavanja gapa na 165?
Našao sam jednu pjesmu koja je u skladu s Vašim nickom

http://www.youtube.com/watch?v=ma2LH8v026s
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

da li netko ima informaciju kada će ova perjanica na varšavsku burzu ? hvala

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Cijenjeni kolege,

možete li ikako objasniti kako je svaki dan kod HDEL-R-A tako velika razlika između prosječne i zadnje cijene. Evo danas npr je prosječna 167, a zadnja 178 i to sve na 10-ak tisuča kuna dnevno

Primječujem da je bid uvijek dosta bliže ovoj prosječnoj cijeni.

Hvala

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

New Report

Close