HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Inače graf je umjetno okrenut, iz samo jednog razloga, popunjene GAP-a na 173kn…
stoga predlažem juncima na 181kn da spuste naloge dolje….

26.11.2010 - Dan D

Lijepo je vidjeti da se proširuje i cesta od Splita prema Klisu, mislim da je suvišno pisati da viadukte i cestu radi HDEL.

26.11.2010 - Dan D

Svima je jasno što slijedi ovdje, danas je primjer bio BADEL, kad krene onda oni koji prodaju će opet "ostati bez gaća"….Da netko samo kupi 500kom ode ovo u nebo….

26.11.2010 - Dan D

Ne kužim te splite,ti bi da pada ili da raste?


Ne kužim te splite,ti bi da pada ili da raste?

Meni odgovara oboje, trenutno mi više leži pad, al moje pisanje je takvo da
"one izgubljene ovčice" se riješe tereta koji ih pritišće.
Mogli bi malo agresivnije prodavati oni koji su kupovali po 500-600kn jer ljudima dojadilo više čekati

26.11.2010 - Dan D



Ljudi prodajte ovo dok je cijena još koliko toliko ok, 250 kn je i previše za Hdel, ide ovo na minimum 180 kn.
Kolike su šanse da hdel sljedece godine pocinje ozbiljno gubiti svoju glavnicu?
Kolike su šansa da ih dugovi naprosto uguše?
Poprilicno velike IMHO

kolega poceo si lose drukat….HVALA TI [wink]cim se pojavila vasa grupa ovdje na temi….ja podebljao….inace sam oko 260 kao malo uzeo…al ispod 250 , i jos kad se pojavila grupa..jos.podebljao….hdel [thumbsup] meni je ova cjena jaaaako dobra…bez izracuna i znanja….na koliko je preporucas kupovati….?????
[/quote]

Evo samo da podsijetim kolegu Invertera koji je onako iz cista mira napadao mene i moje postove…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

nece ekipa da im proda ispod 220 kn pa se sluze svakojakim sredstvima…. [rolleyes] decki meni je ovo dobra cjena ,idem u stecaj sa hidrom [smiley] ako netko ima malo veći paketic za prodati ispod 220 budemo dogovorili cjenu….molim ponude slati na pm. hvala

I jel se i dalje drzis ovoga sto si napisao

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Ljudi prodajte ovo dok je cijena još koliko toliko ok, 250 kn je i previše za Hdel, ide ovo na minimum 180 kn.
Kolike su šanse da hdel sljedece godine pocinje ozbiljno gubiti svoju glavnicu?
Kolike su šansa da ih dugovi naprosto uguše?
Poprilicno velike IMHO

kolega poceo si lose drukat….HVALA TI [wink]cim se pojavila vasa grupa ovdje na temi….ja podebljao….inace sam oko 260 kao malo uzeo…al ispod 250 , i jos kad se pojavila grupa..jos.podebljao….hdel [thumbsup] meni je ova cjena jaaaako dobra…bez izracuna i znanja….na koliko je preporucas kupovati….?????
[/quote]

Evo samo da podsijetim kolegu Invertera koji je onako iz cista mira napadao mene i moje postove…
[/quote]
Evo argumentiranog pisanja i sigurnih pokazatelja o vrijednosti dionice…
Neki kupuju dionice, drugi radije vrijeme troše na pisanje po forumu.
Nekoga zanima vrijednost dionica a nekoga dokazivanje na forumu.

igrach @ ne komentiram vise ovakve gluposti

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Traži se dobrovoljac da zapuca ovo na 167kn da popunimo GAP pa da možemo gore.
Dobrovoljno se javljam da pričekam na kupnji.

26.11.2010 - Dan D


Traži se dobrovoljac da zapuca ovo na 167kn da popunimo GAP pa da možemo gore.
Dobrovoljno se javljam da pričekam na kupnji.

hvala ti kolega sto si me naucio uocavati gapove i zaradjivati novce u usa
[thumbsup] malo mi ovdje na gradjevincima stekaju s tim gapovima u usa ih pune brzinom munje….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Traži se dobrovoljac da zapuca ovo na 167kn da popunimo GAP pa da možemo gore.
Dobrovoljno se javljam da pričekam na kupnji.

Čekao sam cijeli dan i po višim cijenama pa nitko da proda… [cry]
Sve se čistilo po asku.

New Report

Close