HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vipy….zašto ne napišeš koje firme su podizvođači -HDEL -pa da na stranicama Sudskog registra, vidimo – gdje smo mi dioničari- zakinuti – SUKOBOM INTERESA- pa nije sve tako crno!
Ali, morate pisati – sve što znate…nemojte šutjeti!…Više nikada neće dobiti posao podizvođač za kojeg se dokaže , da je Ugovorom na štetu D-D-a dobio posao…Odluke donosi Uprava,tj. večinski vlasnik ali ako se samo MALECKO zbog te Odluke smanji dobit ostalih dioničara- odmah slijedi kaznena prijava…i obeštećenje ostalih dioničara….Pa će XY morati raditi u interesu društva MAKSIMALNO- a ne FORMALNO…. Tu nema zafrkancije..
Molim Vas- stavite TOP 10 HDEL-a…zaista ne znam kako se to radi…mogu naći prvih 5…Hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Glede cijene od 2000kn u 2007.g. dobro svi znamo da je to bilo pretjerano.
Al isto tako i ovih 170kn je pretjerano, al takva stanja ne traju dugo.
Nadalje prometi ispod 200kn uopće i ne postoje, dakle sve je jasno kamo ovaj vlak može krenuti.
ako ode milijunti dio firme ispod 200kn što nam to govori? Da njih 99,99% zna da je ovo podcijenjeno.
Nadalje imam INFO iz HDEL-a, plaća kroz cijelo ovo vrijeme djelatnicima nikad nije kasnila ni 1.dan.

26.11.2010 - Dan D


Glede cijene od 2000kn u 2007.g. dobro svi znamo da je to bilo pretjerano.
Al isto tako i ovih 170kn je pretjerano, al takva stanja ne traju dugo.
Nadalje prometi ispod 200kn uopće i ne postoje, dakle sve je jasno kamo ovaj vlak može krenuti.
ako ode milijunti dio firme ispod 200kn što nam to govori? Da njih 99,99% zna da je ovo podcijenjeno.
Nadalje imam INFO iz HDEL-a, plaća kroz cijelo ovo vrijeme djelatnicima nikad nije kasnila ni 1.dan.

Kolega vi ste imali više promašaja nego Polinezija otoka zato te vaše info prodajte djeci
u kvartu. Ovdje ipak pišu ozbiljniji sitni špekulanti.

Frankly my dear, I don't give a damn!


Vipy….zašto ne napišeš koje firme su podizvođači -HDEL -pa da na stranicama Sudskog registra, vidimo – gdje smo mi dioničari- zakinuti – SUKOBOM INTERESA- pa nije sve tako crno!
Ali, morate pisati – sve što znate…nemojte šutjeti!…Više nikada neće dobiti posao podizvođač za kojeg se dokaže , da je Ugovorom na štetu D-D-a dobio posao…Odluke donosi Uprava,tj. večinski vlasnik ali ako se samo MALECKO zbog te Odluke smanji dobit ostalih dioničara- odmah slijedi kaznena prijava…i obeštećenje ostalih dioničara….Pa će XY morati raditi u interesu društva MAKSIMALNO- a ne FORMALNO…. Tu nema zafrkancije..
Molim Vas- stavite TOP 10 HDEL-a…zaista ne znam kako se to radi…mogu naći prvih 5…Hvala.

Ne mogu vjerovati da neznaš:
HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D./REDOVNA HDEL-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PILIPOVIĆ RADE 88.660 14,21 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MARIĆ PETAR 88.564 14,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SALOPEK NIKOLA 88.560 14,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. (1/1) 60.050 9,63 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 55.735 8,93 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. MATIĆ ANTE 48.174 7,72 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SAMOBORKA D.D. 30.000 4,81 Osnovni račun SAMOBOR, HRVATSKA
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 5.221 0,84 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. ŠIMIĆ ANTE 5.110 0,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 4.990 0,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 76,15
A možeš vidjeti prvih 10 i preko "Moje dionice" ako se registriraš.

Hvala Lojtra, stvarno imam problema zbog tehnike..ne ide mi baš, a ako zamolim djecu, a u onim su
godinama onda mi ovako vele: …kompjuteri nisu za svakoga..ne znaš čitati, sve ti piše, upuštaš u ono ..što ti ne ide…itd.itd…dosta mi ih je.
Dakle, vidim trojku koja je očita Uprava..veliš…imaju svi svoje firme, pa si namještaju poslove….
a HDEL im služi kao podloga za dobar bonitet…a ovo pod 4 – je RH ?..a tko ima taj skrbnički račun
u Hypo…? Pa dokad više ti tajni računi …???? Samoborka mi je jasna..ostalo je sitno…
KOji je trenutno najveći posao koji radi HDEL..?
Svako od ova tri ima po 15 MIL kuna….pa u velikoj građevini i nije neki velik novac.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa pod 4 su dionice firme……piše ti.

Najveći posao je Pelješki most zajedno sa IGH, ak se dobro sjećam ni više ni manje nego 2,5 mlrd eura.


Hvala Lojtra, stvarno imam problema zbog tehnike..ne ide mi baš, a ako zamolim djecu, a u onim su
godinama onda mi ovako vele: …kompjuteri nisu za svakoga..ne znaš čitati, sve ti piše, upuštaš u ono ..što ti ne ide…itd.itd…dosta mi ih je.
Dakle, vidim trojku koja je očita Uprava..veliš…imaju svi svoje firme, pa si namještaju poslove….
a HDEL im služi kao podloga za dobar bonitet…a ovo pod 4 – je RH ?..a tko ima taj skrbnički račun
u Hypo…? Pa dokad više ti tajni računi …???? Samoborka mi je jasna..ostalo je sitno…
KOji je trenutno najveći posao koji radi HDEL..?
Svako od ova tri ima po 15 MIL kuna….pa u velikoj građevini i nije neki velik novac.

kolegice jel vi imate dionice hdel ili se spremate kupit?

Imam . I spremam se dokupiti…minus na postojećima ..šašav..!..Uopće ju nisam do sada od početka
pada dokupljivala…Crobex kako, je lijepo kolega rekao 1500….ako padnu još više..meni dobro..a
ako agonija potraje duže ..opet dobro, pokušat ću nabaviti pare za dokup….. nije lijepa slika portfelja, ali ja stojim iza njega..optimistično!..NIkad nisam nikome ljubomorna..vjerujte NIKADA, i neće od mene čuti nikad ništa loše o drugim dionicama, koje ja nemam. Svaka čast svima..
/ Portfelj nisam dirala do sada…od početka pada,ali vrijeme je…/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

zašto imate dionice hdel i zašto želite još kupiti? tri kratka jasna argumenta?

1. Jer je niskogradnja prateći element svih infrastrukturnih poslova…bez nje nema početka niti
finiša radova…osim dalekovoda koji ima dio kolača na tržištu ne vidim ni jednu sličnu firmu
takvog opsega… ostalo je visokogradnja…mada im se u registraciji djelatnosti isprepliću…
2. da smanjim prosjek minusa…cijena će možda još malo pasti… već treće tromjesečje
FI će biti jasniji…. to ste lijepo opisali oko građevinskih situacija..
3. svatko ima svoje konje za utrku…. ne znam…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


zašto imate dionice hdel i zašto želite još kupiti? tri kratka jasna argumenta?

pa kad su kupovali po 350, nemogu sad sami sebi priznati grešku, priznati promašaj i prodati.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close