HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

može odgovor?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


može odgovor?

Deseta kupnja samo 90 kuna DELUX dali si to ti ?



može odgovor?

Deseta kupnja samo 90 kuna DELUX dali si to ti ?
[/quote]

Ma jok
Nisam trejdao niti sa dkvs, necu ni ovdje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Sviđa mi se GAP na 213-215kn….

26.11.2010 - Dan D

daj splite oladi malo

evo tvoj post na hidroelektir prije par mjeseci..Totalan promašaj

09.02.10. | 17:01 | HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.) split009 | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 08.12.2007.

ocjena poruke
62%
zajednica –
moderatori
Kolega Delux, Vaš stariji brat Dizelaš je nedavno pogriješio (prije par mjeseci) kad sam spominjao odbijanje na 210kn, već se zakleo kako će to daleko niže. I bilo je odbijanje 20% gore. A sada?
Vidmo se na 400kn uskoro pa budemo pričali. A dotle će i VDKT biti preko 500kn.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pa kolega Delux, ako se dobro sjećam cijena HDEL jest bila na 206kn opet i otišla na 235kn, ne znam gdje vi to vidite gubitak????

26.11.2010 - Dan D


Pa kolega Delux, ako se dobro sjećam cijena HDEL jest bila na 206kn opet i otišla na 235kn, ne znam gdje vi to vidite gubitak????

Ko tu piše o gubitku…
Piše se o vašim spekakularnim najavama na 400 kn a to što si mogao zatrejdat na tom gubitašu je jedna tura pića.

Dakle ponavljam, pisao si da treba ući na 210 jer da hdel ide na 400
Fulanac kolega, težak fulanac…
Ja na 350 napisao da hdel ide ispod 200 to je pogodak

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Pa kolega Delux, ako se dobro sjećam cijena HDEL jest bila na 206kn opet i otišla na 235kn, ne znam gdje vi to vidite gubitak????

Ko tu piše o gubitku…
Piše se o vašim spekakularnim najavama na 400 kn a to što si mogao zatrejdat na tom gubitašu je jedna tura pića.

Dakle ponavljam, pisao si da treba ući na 210 jer da hdel ide na 400
Fulanac kolega, težak fulanac…
Ja na 350 napisao da hdel ide ispod 200 to je pogodak
[/quote]
jos da ima shortanja…. [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Kolega caccone

Da ima šortanja , sada bih momentalno šortao hdel i thnk

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega caccone

Da ima šortanja , sada bih momentalno šortao hdel i thnk


Kolega Delux, glede shortanja na HDEL, pa jel primjetiš uopće volumene???? Tanki, nikakvi.
Kad krene odbijanac onda je ti fino hvataj.
Mrljavio je i Tisak na prošlom dnu na 150-160-170kn pa kao raketa ode na 400kn.
Kad krene puni val gore i Bull ništa se neće uhvatiti kako treba.
Da sad netko ide upucati 200.000kn gdje bi otišla???

26.11.2010 - Dan D


Ja na 350 napisao da hdel ide ispod 200 to je pogodak

Svaka čast! Pogodak kolega Delux! A na 175kn Vam opet ne valja. A i da je na 70kn ne bi valjala.
Ja samo kažem, kad krene čistka neće trebati puno kikirikija za pomesti sve.
Vratite se u prošlost kad je HDEL stala gore nego danas, pa se sjetite "one ubitačne metle" preko gore.
Kad su dionice rasle po 300% u 3-4 tjedna.
Zapamtite kolega, povijest se ponavlja kad-tad.
A mrljavljenje po 10-15k na ovim razinama meni ne izgleda kao rasprodaja već čekanje trenutka kad zapad okrene i onda metla koja ide ubojito.
Eto ja sam danas da sam htio mogao pomesti sve do 200kn u 1 sec. Al čekam kao dosta njih u CASHU.

26.11.2010 - Dan D

Kolega Delux, ako pogledate prošlost i godišnji graf onda možete primjetiti rast sa 130kn na 660kn u nepuna 2 mjeseca. Dakle 500% u samo 57 dana. Povijest se ponavlja KAD-TAD, ne zaboravite, kad se steknu prvi pozitivni uvjeti ( a naziru se).
Nitko uopće i ne prati vijesti, jer da prati shvatio bi da se u protekla 2 mjeseca pojavilo više dobrih vijesti za cijelu Hrvatsku.
Kad krene rast, on neće ići polako, dobar dio će opet biti looseri i ispasti iz dionica u krivo vrijeme.
Meni su ove razine sasvim prihvatljive i polako se ukrcavam, jer sad nikako ne bi volio biti CASH 100%. ako odbijemo INU, HT, ERNT i još 2 dionice, Crobex je sada realno na 1440 bodova, a ne zaboravite da 5-ica velika može biti i skraćena!!!

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close