HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nisam neko vrijeme pratio Hdel pa ako mi moze k’o pomoci oko pitanja kada je HDEL napravio stock split 1:10 [smiley]

znam da sam prodavao dionicu na 1900+
pa zar je stavrno toliko pala?
koliko ce jos nastaviti padati [smiley]

Mogli bi oni ovdje promjenit stock split iz 1:10 u 1:20 [lol]
[/quote]
ma nije bitno na koliko je dionica HDELa. Bitno da firme od clanova uprave dobro rade [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Lojtra @ sad okreni pricu zasto sad pljuvaju po dionici….na niti 10% vrijednosti…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Lojtra @ sad okreni pricu zasto sad pljuvaju po dionici….na niti 10% vrijednosti…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Lojtra @ sad okreni pricu zasto sad pljuvaju po dionici….na niti 10% vrijednosti…. [cool]

cijene, cijene kolega. [cool]

Mogli bi ovo raditi..
http://www.jutarnji.hr/gradi-se-novi-zooloski-vrt–gotovo-cetiri-puta-veci-od-maksimirskog-/796545/

Hrvatske autoceste u idućih 56 dana trebale bi Hidroelektri i Konstruktoru isplatiti još 22,4 milijuna kuna na račun dodatnih radova izvedenih u novim cijevima tunela Sv. Rok i Mala Kapela. Te su cijevi otvorene prije godinu dana, u međuvremenu je bivša uprava HAC-a bila pritvorena jer ih se sumnjiči da su bojenje tih tunela preplatili 22 milijuna kuna, a sad na naplatu stižu računi za nepredviđene troškove, poput kaverni, odnosno odrona u tunelu. U HAC-u tvrde kako su ti popravci izvedeni još prije godinu i pol te kako su trebali biti plaćeni u rujnu, ali nisu zbog svega što se potom u HAC-u zbivalo.

Na zahtjev HAC-a građevinari su sada predali konačni obračun, odnosno sve račune kako bi se gradilište i papirnato moglo zatvoriti. Ti radovi, tvrde u HAC-u, nemaju veze s bojenjem tunela zbog kojeg se vodi postupak protiv bivše uprave Hrvatskih autocesta. Oni su, naime, dio aneksa ugovora o gradnji tunela, a anekse su u HAC-u vrlo često potpisivali i tako podizali osnovnu cijenu gradnje.

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

A što je s ovim? Je li hdel već radila sa Strabagom,kao odizvođač i slično?

http://www.poslovni.hr/148795.aspx

Hidroelektra – 4,68 %

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Kako ovo fino pada, nemere bolje [bye]

A niste me htjeli slušati kada sam vam od 350 do 250 svakodnevno pisao da prodate, da ce biti hdela i po 150 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kako ovo fino pada, nemere bolje [bye]

A niste me htjeli slušati kada sam vam od 350 do 250 svakodnevno pisao da prodate, da ce biti hdela i po 150 kn

…neki su već fino dosadni…a što kažete na ove koji kupe 28 kom po 175 pa se odmah stave na prodaju tih istih 28 kom po 184,99???? koja mu je zarada??? cca 300kn??? jadna je ovo burza sa ovakvim investitorima…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Zadnja 175…
Hdel sada vec ozbiljno spada u kandidate koji će probiti dno iz ožujka 2009.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Kako ovo fino pada, nemere bolje [bye]

A niste me htjeli slušati kada sam vam od 350 do 250 svakodnevno pisao da prodate, da ce biti hdela i po 150 kn

…neki su već fino dosadni…a što kažete na ove koji kupe 28 kom po 175 pa se odmah stave na prodaju tih istih 28 kom po 184,99???? koja mu je zarada??? cca 300kn??? jadna je ovo burza sa ovakvim investitorima…
[/quote]
Investirati u hdel??????????????

A zasto kolega?
Navedite jkednu stvar ( fundamentalnu, konkretne brojke) zasto bi trebalo investirati u hdel

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close