HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne glumatajte! Pustite se skupljanja "prazne ambaleže" kad imate toliki izbor "punih" dionica koje sve pršte od dobiti. Pravo je stanje u ovom trenutku na HDEL:

Kupnje: Cijena Količina
196,10 10
190,01 55
190,00 75
181,08 100
181,07 6
181,00 29
180,00 250
179,00 300
171,26 9
163,00 161
Prodaje: Količina Cijena
215 200,00
1 209,88
83 209,90
33 209,93
50 210,00
59 213,70
39 214,98
37 214,99
50 217,90
6 218,99

marcello

[Kolega moje spoznaje su sve iz legalnih izvora, jer ja svakodnevno obilazim neka od gradilišta na kojima radi HDEL, tako da vas moram demantirati…………

A nije nemoguće niti da bude dokapitalizacije, naravno tek kad cijena skoči na 800-900 kuna jer inače nema smisla.

Pa onda mogućnost da se izlistaju na WSE itd…

Sve u svemu ova cijena mi je jako povoljna!

[cool]

Kolega

to što vi obilazite gradilišta je u redu ( valjda ste shvatili da je kramp za vas puno profitabilniji od burze)

Kako sada gledate na kupnju hdela po 350, 500 i 800…

Malcice suludo, zar ne?

Al ajde nije to najgora stvar u zivotu,ljudi mogu biti sretni i bez novaca..

A kada ce taj odlazak na varšavsku burzu hahahahahahaha

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kad nevalja zašto gubite vrijeme

Kupite što valja i ostavite se onog što nevalja

a tko je uopće vlasnik hdel..?


a tko je uopće vlasnik hdel..?

Zar je to bitno?

pa to je najvaznija stvar,,



a tko je uopće vlasnik hdel..?

Zar je to bitno?
[/quote]
[bye]zašto nebi bilo bitno,vlasnička strukutra,zaduženost,profit, budućnost -pa ovo su osnovne odrednice koje se moraju gledati prilikom kupnje neke dionice,nekupujemo ćevape za jelo ,već dionicu na kojoj bi trebali zaraditi kolega.

Cijena cionica- otišla u MP3 u zadnjih 7-8 mjeseci – negativni člaci u tisku.

Tko je po vama bolji vlasnik za dionice u HR? Privatnici koji kradu ili država koja isto tako preko podobnih krade? Iz povijesti znam da dionice sa upravo ovakvom strukturom kao što ima HDEL najviše lete dok Crobi počne rasti. I ni u jednoj dionici vlasnici nisu poštenjaci. Čim veći lopovluk dionica će bolje rasti. Pozdrav!

Meni samo nije jasno zasto sada svi oni koji su kupovali po 350, 250, na 230 se kunuli da je to poklon s neba sada ne kupuju…paimate do 200 finu kolicinu na asku..

Gdje je problem?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

nisam neko vrijeme pratio Hdel pa ako mi moze k’o pomoci oko pitanja kada je HDEL napravio stock split 1:10 [smiley]

znam da sam prodavao dionicu na 1900+
pa zar je stavrno toliko pala?
koliko ce jos nastaviti padati [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


nisam neko vrijeme pratio Hdel pa ako mi moze k’o pomoci oko pitanja kada je HDEL napravio stock split 1:10 [smiley]

znam da sam prodavao dionicu na 1900+
pa zar je stavrno toliko pala?
koliko ce jos nastaviti padati [smiley]


Neke su napravile i 1:20 , vdkt npr. zato jer neobrazovani prodaju. Sjećam da si ju dizao u nebesa a sad si priznao da si u to doba zapravo prodavao. Moralno, nema šta. [undecid]


nisam neko vrijeme pratio Hdel pa ako mi moze k’o pomoci oko pitanja kada je HDEL napravio stock split 1:10 [smiley]

znam da sam prodavao dionicu na 1900+
pa zar je stavrno toliko pala?
koliko ce jos nastaviti padati [smiley]

Mogli bi oni ovdje promjenit stock split iz 1:10 u 1:20 [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close