HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo ponavljam za one koji nisu vidjeli ili nisu željeli vidjeti

Osnovni fundamentalni pokazatelji
P/S 1,08
P/E -213,77
P/B 0,59
BVPS 340,
EPS -0,92

Pokazatelji profitabilnosti
ROE -0,27%
ROA -0,08%
EBIT marža -9,41%
EBITDA marža -5,42%
NPM -0,44% 1/10

Ostali fundamentalni pokazatelji
EV/EBITDA -97,66
EBITDA/S -5,62%
P/EBITDA -19,25
P/EBIT -11,08
P/EA 29,77
P/CF -2,31
P/FCF -2,31

Pokazatelji zaduženosti
D.dug/kapital 31,34%
Dug/kapital 252,22%
Dug/aktiva 70,66%

DUG NA KAPITAL 250 %

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Za tebe koji nisi radio u Baušteli ,ovako prijatelju svi dobri radnici su bježali iz jedne firme iz Zagreba u Hidro elektru ,cijene rad i čovijeka.1. Po tome a onda dalje da svi plujemo po našim firmama nije u redu
a i na tržištu kapitala plašiš druge .Da si tako osobno govorio protiv moje firme ja bi te doveo i pokazao kako se radi pa onda bi mogao sudit,argumentirat itd,prijatelu razmisli…… [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

A evo i prodaje na 200 kn

imate 240 komada po 200 kn
Nisu valjda margini????

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Evo ponavljam za one koji nisu vidjeli ili nisu željeli vidjeti

Osnovni fundamentalni pokazatelji
P/S 1,08
P/E -213,77
P/B 0,59
BVPS 340,
EPS -0,92

Pokazatelji profitabilnosti
ROE -0,27%
ROA -0,08%
EBIT marža -9,41%
EBITDA marža -5,42%
NPM -0,44% 1/10

Ostali fundamentalni pokazatelji
EV/EBITDA -97,66
EBITDA/S -5,62%
P/EBITDA -19,25
P/EBIT -11,08
P/EA 29,77
P/CF -2,31
P/FCF -2,31

Pokazatelji zaduženosti
D.dug/kapital 31,34%
Dug/kapital 252,22%
Dug/aktiva 70,66%

DUG NA KAPITAL 250 %

Kolega moram ne složiti s vama da je ovo škart od dionice, i Ingra koja je zadnji posao dobila 2007g je kvalitetnija dionica.

Ali što vam znači taj podatak dug na kapital, i ostale brojke?
Ako želimo izvući neke konkretnije zaključke to treba usporediti s sličnom firmom, recimo Viaduktom?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/rojs-gradevinsku-mafiju-vode-sanader%2c-radic-i-dukan,78405.html

Antiša

Pa i viadukt nije ništa bolji od Hdela

Dug na kapital mi znaci da tvrtka oma 2,5 puta veće obveze nego kapital i rezerve..
A povrat na taj kapital je NEGativan…
Po koji ce im k onda dug kada na tu polugu nisu profitabilni…

UŽAS UŽAS UŽAS

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kupnje: Cijena Količina
196,60 1
196,10 10
190,00 93
182,04 6
182,03 95
181,00 29
180,00 250
179,07 12
179,00 300
171,26 9
Prodaje: Količina Cijena
166 204,95
50 205,00
83 208,90
33 209,93
150 209,99
50 210,00
59 213,70
39 214,98
37 214,99
50 217,90

marcello


Antiša

Pa i viadukt nije ništa bolji od Hdela

Dug na kapital mi znaci da tvrtka oma 2,5 puta veće obveze nego kapital i rezerve..
A povrat na taj kapital je NEGativan…
Po koji ce im k onda dug kada na tu polugu nisu profitabilni…

UŽAS UŽAS UŽAS

Uzeo si podatke za prvi kvartal koji je za građevinare najlošiji, i nisi koristio ttm izračunu.

Prema tvojoj logici, Ledo je također gubitaš!



Antiša

Pa i viadukt nije ništa bolji od Hdela

Dug na kapital mi znaci da tvrtka oma 2,5 puta veće obveze nego kapital i rezerve..
A povrat na taj kapital je NEGativan…
Po koji ce im k onda dug kada na tu polugu nisu profitabilni…

UŽAS UŽAS UŽAS

Uzeo si podatke za prvi kvartal koji je za građevinare najlošiji, i nisi koristio ttm izračunu.

Prema tvojoj logici, Ledo je također gubitaš!

[/quote]

Pa ajde mi ti reci koliki je Roe za hdel, koliki je roa?
Daj mi reci postotan povrat na kapital?
I postotan povrat na asset?

Ledo ima prvi kvartal uvijek minus, a da dalje ne drvimo, ovdje tko god da je izgubit će gaće , to je neminovno

***obrisano***

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Antiša

Pa i viadukt nije ništa bolji od Hdela

Dug na kapital mi znaci da tvrtka oma 2,5 puta veće obveze nego kapital i rezerve..
A povrat na taj kapital je NEGativan…
Po koji ce im k onda dug kada na tu polugu nisu profitabilni…

UŽAS UŽAS UŽAS

Uzeo si podatke za prvi kvartal koji je za građevinare najlošiji, i nisi koristio ttm izračunu.

Prema tvojoj logici, Ledo je također gubitaš!

[/quote]

Pa ajde mi ti reci koliki je Roe za hdel, koliki je roa?
Daj mi reci postotan povrat na kapital?
I postotan povrat na asset?

Ledo ima prvi kvartal uvijek minus, a da dalje ne drvimo, ovdje tko god da je izgubit će gaće , to je neminovno

***obrisano***
[/quote]

Vidljivo je i meni sada da će građevinari sljedećih par godina biti pušiona. Većinu HDEL sam rješio, ostala još sića ali bez obzira na to ne treba iznositi netočne podatke.

Gubitaš je Dioki i slični, HEDL je samo jedna mutna firma u koju ne treba ulagati!

Antiša

ja sam to davno pisao, al su me napadali..

Pošteno od tebe i korektno..

Sretno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Evo ima hdela po 200
zasto sad ne kupujete, pa do neki dan ste se gurali po 240 i kunuli se da je to fantasticna cijena

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close