HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.poslovni.hr/145104.aspx

Ja sam isto izgubio 6,5 mil kn na lotu u srijedu. Sreća da nisam ni uplatio jer bi gubitak bio još veći.



http://www.poslovni.hr/145104.aspx


Ja sam isto izgubio 6,5 mil kn na lotu u srijedu. Sreća da nisam ni uplatio jer bi gubitak bio još veći.
[/quote]

bravo, stotka … a koliki bi tek gubitak bio da si uplatio dvije kombinacije (čak)…!? [thumbsup]
… i da, pametni lagano skupljaju, uskoro će se moći samo sanjati o ovim razinama na kojima je trenutno HDEL !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Jasno da sam se ukrcao prije nego sam postao ovaj članak. E sad, da li netko zna tko bi drugi mogao raditi ovo osim Hdel-a? Ako hdel ne dobije taj posao cijena će biti tu gdje je a ako dobije…3 milijarde kn nije malo, bit će svašta.
Pozdrav, odoh ja trošiti buduću zaradu na lagodan život! [thumbsup]

kolega pazi se ovakvih članaka,prelistaj što se pisalo po tisku prošle godine u svezi navedene dionice u 5 i 6 mjesecu-2009 , a cijena u to vrjeme je bila negdje oko 400 kn, konstantno klizanje cijene sve do danas oko 45% minusa..

Rast na malom prometu! [lol] [lol] [wink]

jel za hdel možemo očekivati kakav značajniji posao na projektu ako konstruktor ipak dobije crnu goru?

Hidroelektra ima dovoljno posla i bez Crne Gore

Pratim raspravu o ovoj dionici, ali zbog ogranicenih saznanja ne sudjelujem mnogo u raspravi, pa me zanima kad se uopće može očekivati oporavak ove dionice ili barem neki blagi uzlazni trend posto vec neko vrijeme klizi prema dolje?


pa me zanima kad se uopće može očekivati oporavak ove dionice ili barem neki blagi uzlazni trend posto vec neko vrijeme klizi prema dolje?

Kada pocnu zaradjivati novce i kad fundamentalno bude vrijedila više

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



pa me zanima kad se uopće može očekivati oporavak ove dionice ili barem neki blagi uzlazni trend posto vec neko vrijeme klizi prema dolje?

Kada pocnu zaradjivati novce i kad fundamentalno bude vrijedila više
[/quote]

Pozdrav novoregistriranom Milutinu, takodjer i deluxu uz odgovor:
Milutine, istina je da je dugo klizila ali je istina i da je vec dugo na podrzanoj razini, zato malo strpljenja…
Delux, tebi takodjer moja puna podrska, izdrzi jos malo i ne prodaj hdel s gubitkom… [wink]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Mogli bi vrlo lako ući u konzorcij sa Konstruktorom , mi i Dlkv. Jako, jako se šuška o tome. Još malo i ružit će se…Gdje ima vatre, ima i dima. [thumbsup]

DA,naravno da bi mogli ući,ali na ovoj burzi jedino INGR,HDEL,VDKT koliko god da dobiju poslove dionica ide uvijek u minus

HAC kreditom od 100 milijuna eura od četvrtka plaća sve obveze
Autor/izvor: SEEbiz / VL
ZAGREB – Sto milijuna eura kredita koji je HAC podigao u Hypo Alpe Adria banci u četvrtak sjeda na račun tog javnog poduzeća i to bi trebala biti dobra vijest za izvođače radova kojima je to javno poduzeće dužno čak 250 milijuna kuna.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/hac-kreditom-od-100-milijuna-eura-od-cetvrtka-placa-sve-obveze,75788.html

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close