HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja samo 4 dionice na 213 a onda nešto malo više kupnje na 207 nadam se da to nije zadnja linija obrane ove dionice.


Kupnja samo 4 dionice na 213 a onda nešto malo više kupnje na 207 nadam se da to nije zadnja linija obrane ove dionice.

kolega a sto se cudite

Pa 150 kn je i više nego fer cijena za Hdel

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Kupnja samo 4 dionice na 213 a onda nešto malo više kupnje na 207 nadam se da to nije zadnja linija obrane ove dionice.

kolega a sto se cudite

Pa 150 kn je i više nego fer cijena za Hdel
[/quote]

sve to stoji, ali bogami je i prodaja šuplja, što se k/p tiče može podjrdnako i gore i dole 10%…

Može i ……lijevo ili desno ako se jako potrudi. Danas (do sada) nije protrgovana niti jedna dionica!
O čemu vi to pišete? Gledate u zvijezde…….a nebo oblačno.

Prodaje: Količina Cijena
6 223,93
23 224,00
50 225,99
5 226,00
33 226,96
20 227,28
270 227,39
85 227,68

marcello

apsolutno se slažem, trgovine niotkuda


Može i ……lijevo ili desno ako se jako potrudi. Danas (do sada) nije protrgovana niti jedna dionica!
O čemu vi to pišete? Gledate u zvijezde…….a nebo oblačno.

Prodaje: Količina Cijena
6 223,93
23 224,00
50 225,99
5 226,00
33 226,96
20 227,28
270 227,39
85 227,68



Kupnja samo 4 dionice na 213 a onda nešto malo više kupnje na 207 nadam se da to nije zadnja linija obrane ove dionice.

kolega a sto se cudite

Pa 150 kn je i više nego fer cijena za Hdel
[/quote]

Jer, to bi bila fer cijena zato jer vi tako kazete i to bi bilo pravo vrijeme da uđete u nju,svi bi mi mukte razumijem vas, ali kazem vam da se sad stavite na bid na 210 mozda netko uleti pa poberete nesto, jer ovih 150 mi se nekako čini nerealno. [undecid]

Kolega crokett

150 kn sam naveo jer dajempremiju na posao koji su dobili…
Inace 135

da li ce cijena pasti na 150 , ja nemam pojma, ali isto tako znam da ne bih kupovao prije te cijene

Zamislite da me vidra slušao i da nije kupovao po 400 koliko bi uštedio

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

zadnja 212

Ipak je oko 210 jak tehnički otpor

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega crokett

150 kn sam naveo jer dajempremiju na posao koji su dobili…
Inace 135

Ja bi po 8kn, ako se može na ZSE organizirati neka rasprodaja da budu sve dionice po 8kn!

Antiša, slažem se. Da li postoji neka knjiga predbilježbi? DELUX vjerojatno zna…….. [shocked]
A mogli bi otvoriti novu temu pod nazivom: Moje želje, moji snovi. Pa da rasteretimo ostale teme.

marcello

kad će kraj toj agoniji….

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


kad će kraj toj agoniji….

čim okrene u zeleno, a pogledajte postove unatrag godine dana prepiska je bila vrlo slična ovoj mjesec dva i onda je odletila u tjedan dva, s tim da je sad globalno situacija puno bolja…

New Report

Close