HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve je jasno DELUX, želiš kupiti što niže jer si vani a bojiš se da ti ne pobjegne gore prije ukrcaja jer proljeće i novi poslovi građevinara su na vidiku ali smanji malo kolega apetit i klopaj dok ima…


Ja pišem realno o ovoj tvrtki

A naravno da sam zaradio na njoj, jer u onom odbijancu od 1300 crobexa do 2300 najviše se odbijalo ono što je najviše palo…

Zato sam i imao hdel i igh, al sam i javno pisao da su to samo tehnički odbijanci
Pa imao sam ja i tehniku, ali cisto tehnički

Sada dolaze vremena kad ono što vrijedi bude raslo, a ostalo put ambisa

A ovdje mi ekipa piše o fundamentima…
Ova tvrtka fundamentalno ne vrijedi više od 150 kn, pogledajte koliko su uspjeli zaraditi u najboljim godinama za gradjevinare….

Pa više je zaradio moj kumkoji se bavio prodajom stanova, a kuzi se u gradjevinu ko mara u krivi k…c

OK dakle prije 150 ne mislis kupovati? Drzim te za rijec.


sve je jasno DELUX, želiš kupiti što niže jer si vani a bojiš se da ti ne pobjegne gore prije ukrcaja jer proljeće i novi poslovi građevinara su na vidiku ali smanji malo kolega apetit i klopaj dok ima…

Kolega , zaista skroz krivo mislite

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


sve je jasno DELUX, želiš kupiti što niže jer si vani a bojiš se da ti ne pobjegne gore prije ukrcaja jer proljeće i novi poslovi građevinara su na vidiku ali smanji malo kolega apetit i klopaj dok ima…

Ma nisi mogao bolje sročit … [cool]





Zna li netko gdje je danas g. Ante Matić kupio bi koju dionicu pa ako ima za prodat nešto nek otrese po bidu.

Samo se pokušao otresti i Hidroelektra odmah zaronila 2,07 % pa je gospodin odustao da nebi odmah na otvaranju srušio na 150 kuna. Što ne kupuješ kako to braniš cijenu a Hidroelektra tone na dno , potrudi se malo.
[/quote]
malo njih brani cjenu na bidu-ako su takvi igrači pomozite gospodi koja se iskcava -imate priliku za kupnju, ili čekate cijenu na 120-140 kn, gledajući fundamente i profitabilnost-zaduženost- stanje sa radnicima-budući i sadašnji poslovi itd-da ne nabrajam.
[/quote]
Kolega Lacoste vaše brutalno neznanje je jednostavno neizmjerno. Slabo čitate vijesti i još slabije poznajete TA. Volumeni kolega Lacoste su ključni, a oni upućuju na odbijanac do nekih 280kn
[/quote]
kolega -SPLIT ,zašto ne čekate svoju TA-i procijenu ,pa ne prodate HDEL na 280 kn,zašto danas obavjest na -ŠTO SMO TRAŽILI i prodaja navedene dionice.??? [bye]

Dionica Hidroelektre već – 2,49 % kupnja slabi a prodaja jača. Ni dobro započeo dan a niti tjedan za Hidroelektru.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Ima li kakvih novosti oko kotacije na varsavskoj burzi ili su to bile nebuloze?
Zasto se o tome vise nista ne piše?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

možda zato što nije realizirano, jer uvršenje na neku burzu košta a vremena su teška za građevinare itd.


možda zato što nije realizirano, jer uvršenje na neku burzu košta a vremena su teška za građevinare itd.

Pa ja sam mislio da Hdel moze platit kotaciju na burzi..

Zar je do toga došlo da ni to ne mogu placat?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Zna li netko zasto je kupnja ovako slaba?

A ima i prodaje podosta…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Imam neš sitno HDEL-a .. i virnem tu i tamo šta se ovdje piše.. i nikako ne razumijem, uvijek isti likovi koji navodno HDEL nemaju, stalno nešto provociraju, zapitkuju se zašto ne valja, čemu tolika prodaja, kupnje nema, bla bla…. [sad]
Ne razumijem, kakav odgovor traže ako su sami sebi već sve objasnili, što rade ovdje još uvijek? Jednostavno ne kužim kako neki ljudi imaju toliko viška vremena pisat p..darije po forumu.. [bye]

Koliko sitna duša možeš bit da te svaki dan sustavno veseli pad neke dionice i onda tu trijumfiraš i zapitkuješ gluposti..
Zna li netko?

Dječji vrtić…

Najjači su kad poslije tjedana drukanja na dolje i trubljenja kako nešto ne vrijedi i ide u stečaj jednog dana ponosno objave "kupio sam xyz-r-a".
I to valjda za nekih 1000 kn vrijednosti.
Ne kažem da je to kolega DELUX, neću ni navoditi ime ni s koje teme ali možda ste i sami to već vidjeli.
Ja jesam, a kratko sam na Poslovnom.

New Report

Close