HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bolji dani za hidricu su pred nama [cool]



Kaže Mesić građevinari prvi ulaze u krizu a prvi i izlaze iz nje.

Samo što za Hidroelektru krize i nema:

– podravski ipsilon 730 mil kuna
– autocesta Zagreb-Sisak 529 mil kuna
– autocesta Ravče Ploče 2,6 mlrd kuna
– zanemariva sića u Albaniji 16,45 mil eura

A vlada još planira investirati 15 mlrd kuna, što da kažem još…. [wink]

HDEL je tvrtka koja s skrizom dobro nosila i koja će se s prvim naznakama oprimizma u hrvata brzo vratiti u poslovanje s profitom…
[/quote]

Pa radili su i prošle, krizne godine s profitom, a kamoli neće kad se pokrenu svi ovi poslovi koji su u najavi [cool]

Forum za opuštanje - http://www.kucilooro.webs.com

Poslova kao u prići, a cijana 22X,XX. A vi pogledajte da li Vam se isplati prodavati HDEL po ovakvoj smiješnoj cijeni.

Ne zaboravite da smo lani u prljetnom buđenju dostigli cijnu od 4XX,XX. Nadam se da ćemo ovo proljeće doći do 5XX,XX.


Poslova kao u prići, a cijana 22X,XX. A vi pogledajte da li Vam se isplati prodavati HDEL po ovakvoj smiješnoj cijeni.

Samo nek prodaju. Ima onih koji ce to rado kupiti na ovim cijenama


Ne zaboravite da smo lani u prljetnom buđenju dostigli cijnu od 4XX,XX. Nadam se da ćemo ovo proljeće doći do 5XX,XX.

ho ce hoce kolga, kako da ne

uvjerljivo najgori gradjevinar, uz thnk

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

baš si nas uvjerio

btw – uvjerljivo najviše na burzi sam profitirao baš sa HIDROM… [lol]

gle zvone

Ja sam vam ovdje pisao citabe zasto ova tvrtka nije dobro

Dajte malo argumenata zasto je

ne zanima me " ja sam zaradio ili nisam#

Pa Vidra je na njoj u pušingu skoro 50 %

A tvrtka fundamentalno ne stoji dobro

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


gle zvone

Ja sam vam ovdje pisao citabe zasto ova tvrtka nije dobro

Dajte malo argumenata zasto je

ne zanima me " ja sam zaradio ili nisam#

Pa Vidra je na njoj u pušingu skoro 50 %

A tvrtka fundamentalno ne stoji dobro

Kolega na stranu tvoj animozitet prema Vidri. Kad je ovo takvo sra… od firme sto ste ju onda kupovali i zaradili onda? Tad je valjala a sad ne valja? Nemojte mi samo prodavati spike da su tada fundamentalni razlozi za kupnju bili drugaciji jer i ti i ja znamo da se nis nije promijenilo (osim sto je sad Hidra dobila novih poslova). Kak si prodal tak si poceo hrackati po ovoj dionici da je to nevjerojatno. Pa jel to bas fer? Meni to zgleda ko pljuvanje u tanjur iz kojeg sam jeo. NHF

p.s.
Obojica nismo od jucer na burzi i obojica znamo da dobra firma ne znaci automatski i dobru dionicu i obrnuto


gle zvone

Ja sam vam ovdje pisao citabe zasto ova tvrtka nije dobro

Dajte malo argumenata zasto je

ne zanima me " ja sam zaradio ili nisam#

Pa Vidra je na njoj u pušingu skoro 50 %

A tvrtka fundamentalno ne stoji dobro


gle, DELUX

ovdje je cilj profit a jesam li profitirao ?

jesam a znaš samo koliko,

evo reči ću a hoćeš ili ne vjerovati – toliko da mi je pokrilo sav minus od kada je pao crobi sa 5500, puste priče na stranu…
lp

Ne sjećam se da je netko govorio da je ovo loša firma kad je cijena bila 2000 kn? [undecid]



gle zvone

Ja sam vam ovdje pisao citabe zasto ova tvrtka nije dobro

Dajte malo argumenata zasto je

ne zanima me " ja sam zaradio ili nisam#

Pa Vidra je na njoj u pušingu skoro 50 %

A tvrtka fundamentalno ne stoji dobro

Kolega na stranu tvoj animozitet prema Vidri. Kad je ovo takvo sra… od firme sto ste ju onda kupovali i zaradili onda? Tad je valjala a sad ne valja? Nemojte mi samo prodavati spike da su tada fundamentalni razlozi za kupnju bili drugaciji jer i ti i ja znamo da se nis nije promijenilo (osim sto je sad Hidra dobila novih poslova). Kak si prodal tak si poceo hrackati po ovoj dionici da je to nevjerojatno. Pa jel to bas fer? Meni to zgleda ko pljuvanje u tanjur iz kojeg sam jeo. NHF

p.s.
Obojica nismo od jucer na burzi i obojica znamo da dobra firma ne znaci automatski i dobru dionicu i obrnuto
[/quote]

Ja pišem realno o ovoj tvrtki

A naravno da sam zaradio na njoj, jer u onom odbijancu od 1300 crobexa do 2300 najviše se odbijalo ono što je najviše palo…

Zato sam i imao hdel i igh, al sam i javno pisao da su to samo tehnički odbijanci
Pa imao sam ja i tehniku, ali cisto tehnički

Sada dolaze vremena kad ono što vrijedi bude raslo, a ostalo put ambisa

A ovdje mi ekipa piše o fundamentima…
Ova tvrtka fundamentalno ne vrijedi više od 150 kn, pogledajte koliko su uspjeli zaraditi u najboljim godinama za gradjevinare….

Pa više je zaradio moj kumkoji se bavio prodajom stanova, a kuzi se u gradjevinu ko mara u krivi k…c

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close