HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Sve će biti u redu, samo da ne sklopi više nijedan posao pa da konačno krene gore. Važi i za Dlkv.
Cijena se koči a kad se otpusti evo nas u par dana na 500 kn.

[undecid]gdje da skoči na 500 kn-dajte kolega molim vas- pusti snovi koji se možda ostvare za dvije-ili tri godine-želim sreću.
[/quote]

Nemoj da se prevariš pa na 500 kn budeš kupovao brže nego što misliš. Fundamentalno firma je podcijenjena, savršeno zdrava, u odnosu na 90% firmi na zse izbacila je odličan izvještaj za 2009g.
Sektor je u banani i to je jedino što koči rast, ali tanka je nit između dobrih i loših očekivanja.
[/quote]
antiša frende…smanji malo s opijatima…fulao si temu..ovo je hdel [thumbsup]
[/quote]

Ajde dobro, propast će sve to ne valja to ništa. Ionako dolazi smak svijeta pa zašto uopće ulagati u dionice kad će sve propasti.
Oćeš još da spomenem stečaj?

kriticna masa se skupila ovdje ….a kamikaza sve manje…..blizi se okret [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Koliko čitam na temi, Hidrolektra ima dovoljno posla pa nema govora o stečaju.
Radi autocestu Zagreb-Sisak, autocestu prema jugu, autobusni kolodvor u Zaboku, tunel kod Biokova, Pelješki most se nastavlja raditi, sad je dobila posao u Albaniji, a još neki poslovi su u izgledu (libija, srbija, itd )(pa kad vidimo da je jedno Gorenje prošle godine radilo s gubitkom a Hidroelektra sa dobiti od 5 milijuna, onda je sve jasno)

A ovi što navijaju za pad cijene na 100 kuna su uglavnom ekipa sa bida.i tata bi sine, i tata bi…..jer kad se okrene
Uostalom nije ovo Todex za kojim nema uopće interesa, pa je ukupan promet manji od prometa na Hdelu


kriticna masa se skupila ovdje ….a kamikaza sve manje…..blizi se okret [wink]

Da prema dnu kupnja ispo 199 kuna.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split






Sve će biti u redu, samo da ne sklopi više nijedan posao pa da konačno krene gore. Važi i za Dlkv.
Cijena se koči a kad se otpusti evo nas u par dana na 500 kn.

[undecid]gdje da skoči na 500 kn-dajte kolega molim vas- pusti snovi koji se možda ostvare za dvije-ili tri godine-želim sreću.
[/quote]

Nemoj da se prevariš pa na 500 kn budeš kupovao brže nego što misliš. Fundamentalno firma je podcijenjena, savršeno zdrava, u odnosu na 90% firmi na zse izbacila je odličan izvještaj za 2009g.
Sektor je u banani i to je jedino što koči rast, ali tanka je nit između dobrih i loših očekivanja.
[/quote]
antiša frende…smanji malo s opijatima…fulao si temu..ovo je hdel [thumbsup]
[/quote]

Ajde dobro, propast će sve to ne valja to ništa. Ionako dolazi smak svijeta pa zašto uopće ulagati u dionice kad će sve propasti.
Oćeš još da spomenem stečaj?
[/quote]
ajde ti daj te fundamente po kojima je hdel podcijenjen i pokazatelje po kojima je savršeno zdrava firma…tnx

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

dečki kaj se ne liparite ak će to gore? niko nič…tužno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@lanica
p/e 24, p/b 0,62 umnožak 15, prema Grahamu umnožak p/b i /p/e do 20 je odlična investicija. u 2009g pad prihoda od 7%, pri takvim prihodima prije dvije i pol godine se tržila iznad 2000 kn. Ako je tada u cijenu bilo ugrađeno brdo pozitivnih očekivanja, tako su sada ugrađena negativna očekivanja.
Ajde ne može se reći da je savršeno zdrava ali koef. ubrzane likvidnosti je 0,83 što je odlično za sektor. Radit će ove godine autoput do Vrgorca, jednu dionicu autoputa ZG-SI, posao u Albaniji i to je dovoljno za reći da nema straha za HDEL.


kriticna masa se skupila ovdje ….a kamikaza sve manje…..blizi se okret [wink]

Dobro si primjetio zaokret je počeo još par dionica pa smo na 199 kuna.

Lanice kako ti komentiraš mogucnost odlaska Ine u stečaj, vidim da za razliku od Hidroelektre njoj nema spasa.Još nisu otplatili dug državi iz 2008. godine.mislim da je Ina trebala vec odavno biti u stecaju da se postuju zakoni ove drzave!!!

Hidra je Microsoft za te vaše pickove, tipa Tisak ( pusiona dos jajaos ) Ina, Lkpc i slicne [bye]

– kako su neki altruistični pa ukazuju na propast.
– ili da pitam: šta vas toliko privlači na ovaj topić kad firma ne valja ? [proud]


– kako su neki altruistični pa ukazuju na propast.
– ili da pitam: šta vas toliko privlači na ovaj topić kad firma ne valja ? [proud]

Pa to i ja cijelo vrijeme pitam, a valjda su željni dokazivanja, doduše neznam čega, ponavljaju se ko pokvarene ploče da firma ne valja…. a negdje u daljini na bidiću stoji njihov nalogić [proud]


– kako su neki altruistični pa ukazuju na propast.
– ili da pitam: šta vas toliko privlači na ovaj topić kad firma ne valja ? [proud]

…možda isto što i tebe…i ja bi da kupim po 100kn ali…eto, to je to…budimo realni…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close