HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ohohoho
Jos jedna tura , još jedne kariole..

Ajjjmo, nova tura..

Decki imate priliku za “jeftin” dokup

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ima li kakvih novosti o kotaciji na varšavskoj burzi i da li su određeni dioničari spustili ljesvicu prodaje ispod 600 kn?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

HDEL nisam imao nikad ali sada sam stvarno u dilemi uči na 210kn…pošto su dobili posao u
Albaniji ja nevjerujem da će otići ovu godinu u bankrot ….!?

na 4300 sve prodajem...


HDEL nisam imao nikad ali sada sam stvarno u dilemi uči na 210kn…pošto su dobili posao u
Albaniji ja nevjerujem da će otići ovu godinu u bankrot ….!?

Kolega

visokozaduzenu, nelikvidnu, neperspektivnu tvrtku zelite kupiti
zasto

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


HDEL nisam imao nikad ali sada sam stvarno u dilemi uči na 210kn…pošto su dobili posao u
Albaniji ja nevjerujem da će otići ovu godinu u bankrot ….!?

nemaš potrebe za žurbom kolega-ovo ide debelo ispod 200 kn.


HDEL nisam imao nikad ali sada sam stvarno u dilemi uči na 210kn…pošto su dobili posao u
Albaniji ja nevjerujem da će otići ovu godinu u bankrot ….!?

ma kakav bankrot, pa DKVS je jedva otišao u stečaj nakon 600 milja dugova i pokradene pšenice za 50 milja, a i tamo je pitanje hoće li stečaj ići do kraja
nakon dobrog posla koji su nedavno dobili, jasno je da će firma opstati pa sam i ja ubacio HDEL na listu za promatranje i tu oko 205-210 kn planiram ubosti parsto komada ako bude sreće…još bolje ispod 200 ali to teško, ne vidim što bi ga moglo gurnuti ispod te granice, i ovo što sada kaplje po bidu su sve male količine

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



HDEL nisam imao nikad ali sada sam stvarno u dilemi uči na 210kn…pošto su dobili posao u
Albaniji ja nevjerujem da će otići ovu godinu u bankrot ….!?

ma kakav bankrot, pa DKVS je jedva otišao u stečaj nakon 600 milja dugova i pokradene pšenice za 50 milja, a i tamo je pitanje hoće li stečaj ići do kraja
nakon dobrog posla koji su nedavno dobili, jasno je da će firma opstati pa sam i ja ubacio HDEL na listu za promatranje i tu oko 205-210 kn planiram ubosti parsto komada ako bude sreće…još bolje ispod 200 ali to teško, ne vidim što bi ga moglo gurnuti ispod te granice, i ovo što sada kaplje po bidu su sve male količine
[/quote]

pa da , tom logikom sam i ja razmišljao…ako može Đakovština u stečaju zašto ne bi mogla Hidroelektra ?

na 4300 sve prodajem...

Sve će biti u redu, samo da ne sklopi više nijedan posao pa da konačno krene gore. Važi i za Dlkv.
Cijena se koči a kad se otpusti evo nas u par dana na 500 kn.


Sve će biti u redu, samo da ne sklopi više nijedan posao pa da konačno krene gore. Važi i za Dlkv.
Cijena se koči a kad se otpusti evo nas u par dana na 500 kn.

lojtra kaj se poslova tiče možeš ko beba spavat. samo da oni koji čekaju 600 kn ne izgube strpljenje i krene streljana bida….pa da konačno krene prema cifri koju mogu fundamenti popratiti

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Sve će biti u redu, samo da ne sklopi više nijedan posao pa da konačno krene gore. Važi i za Dlkv.
Cijena se koči a kad se otpusti evo nas u par dana na 500 kn.

[undecid]gdje da skoči na 500 kn-dajte kolega molim vas- pusti snovi koji se možda ostvare za dvije-ili tri godine-želim sreću.



Sve će biti u redu, samo da ne sklopi više nijedan posao pa da konačno krene gore. Važi i za Dlkv.
Cijena se koči a kad se otpusti evo nas u par dana na 500 kn.

[undecid]gdje da skoči na 500 kn-dajte kolega molim vas- pusti snovi koji se možda ostvare za dvije-ili tri godine-želim sreću.
[/quote]

Nemoj da se prevariš pa na 500 kn budeš kupovao brže nego što misliš. Fundamentalno firma je podcijenjena, savršeno zdrava, u odnosu na 90% firmi na zse izbacila je odličan izvještaj za 2009g.
Sektor je u banani i to je jedino što koči rast, ali tanka je nit između dobrih i loših očekivanja.




Sve će biti u redu, samo da ne sklopi više nijedan posao pa da konačno krene gore. Važi i za Dlkv.
Cijena se koči a kad se otpusti evo nas u par dana na 500 kn.

[undecid]gdje da skoči na 500 kn-dajte kolega molim vas- pusti snovi koji se možda ostvare za dvije-ili tri godine-želim sreću.
[/quote]

Nemoj da se prevariš pa na 500 kn budeš kupovao brže nego što misliš. Fundamentalno firma je podcijenjena, savršeno zdrava, u odnosu na 90% firmi na zse izbacila je odličan izvještaj za 2009g.
Sektor je u banani i to je jedino što koči rast, ali tanka je nit između dobrih i loših očekivanja.
[/quote]
antiša frende…smanji malo s opijatima…fulao si temu..ovo je hdel [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close