HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hidroelektra grad tvornicu cementa u Albaniji

Naručitelj je albanska tvrtka Spacelift Cement Group, vrijednost ugovorenih radova iznosi 16,45 milijuna eura, a rok izgradnje je 23 mjeseca, navodi se u priopćenju objavljenom na internetskim stranicama Zagrebačke burze

Bankamagazin

Ispiši Veličina slova:

Tvrtka Hidroelektra Niskogradnja potpisala je u subotu ugovor o izvođenju građevinskih radova na izgradnji tvornice cementa u mjestu Mes u Albaniji, objavljeno je u priopćenju na internetskim stranicama Zagrebačke burze.

Naručitelj je albanska tvrtka Spacelift Cement Group, vrijednost ugovorenih radova iznosi 16,45 milijuna eura, a rok izgradnje je 23 mjeseca, navodi se u priopćenju.

Hidroelektra Niskogradnja u roku od 21 dan od dana potpisa ugovora mora naručitelju predati odgovarajuća jamstva banke i predočiti policu osiguranja za radove i djelatnike na gradilištu.

Prema privremenom fianncijskom izvješću za 2009. objavljenom na Zagrebačkoj burzi Hidroelektra Niskogradnja u prošloj godini prihodovala 1,14 milijardi kuna uz dobit od 5,02 milijuna kuna. Krajem prošle godine tvrtka je zapošljavala oko 1.600 radnika. (td)

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća


Ante kipa

250 komada sasuo po kupnji netko..
Taj isto vjerojatno misli da je hdel jeftina [bye] [bye]

ajde bar jeftino dokupljuješ, ko zna kad ćeš opet moć tako. ja te smatram velikim igračem, ovo je sve sića za tebe, morat ćeš ti udarit po asku do k traje ova jeftinoća.
nema straha, čuvam paket po diskontu na 349
[thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



Ante kipa

250 komada sasuo po kupnji netko..
Taj isto vjerojatno misli da je hdel jeftina [bye] [bye]

ajde bar jeftino dokupljuješ, ko zna kad ćeš opet moć tako. ja te smatram velikim igračem, ovo je sve sića za tebe, morat ćeš ti udarit po asku do k traje ova jeftinoća.
nema straha, čuvam paket po diskontu na 349
[thumbsup]
[/quote]

Vi kao i kolega Vidra
on ce tad po 350 moci prodati s nulom..

Ako daj bože poživi 100 godina, možda i doceka hdel po 350

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

fali tebi vidra, nije isto bez njega – razvodnilo se [cry]
dobro do sada si uvjek piso agrumentirano kako tvrdiš, makar su ti argumenti upitni , ali
hidra je dobila posao od 120 mil kuna, zar to nije dobar argument. pa kad ćeš konačno priznat da se krcaš hidrom i da čučiš na bidu.
ali ne se boj, obećo sam po diskontu , a ja držim obećanja [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Hidroelektra grad tvornicu cementa u Albaniji
Naručitelj je albanska tvrtka Spacelift Cement Group, vrijednost ugovorenih radova iznosi 16,45 milijuna eura, a rok izgradnje je 23 mjeseca, navodi se u priopćenju objavljenom na internetskim stranicama Zagrebačke burze

Bankamagazin

Tvrtka Hidroelektra Niskogradnja potpisala je u subotu ugovor o izvođenju građevinskih radova na izgradnji tvornice cementa u mjestu Mes u Albaniji, objavljeno je u priopćenju na internetskim stranicama Zagrebačke burze.

Naručitelj je albanska tvrtka Spacelift Cement Group, vrijednost ugovorenih radova iznosi 16,45 milijuna eura, a rok izgradnje je 23 mjeseca, navodi se u priopćenju.

Hidroelektra Niskogradnja u roku od 21 dan od dana potpisa ugovora mora naručitelju predati odgovarajuća jamstva banke i predočiti policu osiguranja za radove i djelatnike na gradilištu.

Prema privremenom fianncijskom izvješću za 2009. objavljenom na Zagrebačkoj burzi Hidroelektra Niskogradnja u prošloj godini prihodovala 1,14 milijardi kuna uz dobit od 5,02 milijuna kuna. Krajem prošle godine tvrtka je zapošljavala oko 1.600 radnika. (td


Valjda neće i tu biti problema sa dobivanjem garancija?! Rok je 21 dan……tko zna, kod nas je sve moguće.

marcello

deluks jesi li pojačo poziciju ,kad ćeš više lupit po asku. ne priliči velikom igraču da čuči na bidu mjesecima i uzima po par komada
to je sizifovski poso nema tu kruha. [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Hidroelektra grad tvornicu cementa u Albaniji

Naručitelj je albanska tvrtka Spacelift Cement Group, vrijednost ugovorenih radova iznosi 16,45 milijuna eura, a rok izgradnje je 23 mjeseca, navodi se u priopćenju objavljenom na internetskim stranicama Zagrebačke burze

Fenomenalno, može li bolje, hehe……..nije me bilo nekoliko dana u ZG pa tek sad vidim ovu veselu vijest.
Nego zašto HdEL još nije u pozitivnoj blokadi?
pa padala je danima kad su doalzile loše vijesti

Izgleda da netko i danas kipa

pljus 260 komada

Gdje je onaj pametnjakovic koji se žali da ništa ne ide po kupnji, aj nek danas poturi pleca junačka

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

poceli smo sa stotkama na bidu .ovako cemo slabo skupit ..ohohooooo ,ljepse mi izgledaju one 50 tice…..onda kamikaze sljecu ko komarci na ljepilo [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ante ima cca 50 000 komada

kada bi prodavao po 500 dnevno to bi trajalo 100 radnih dana..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pogljedaj da nema zime za naša mort industrija, ima da rade miješalicu sve u šesnnest pa i u sedamnaest ako treba. Betna nema da falji, gljedam tamo kod Bundek se mnogo brzo diže onaj ljepotica od komercijalno-stambeni centar, pa SuperNova, pa cementaru imada gradi Hidroeljektra, pa još tko zna koljika građnja da se gradi, samo zidaj i žbukaj. zidaj žbukaj [thumbsup]

"Očekujem danas nastavak blago pozitivnog kretanja Crobexa ponajviše jer su, usprkos recentnih negativnih događanja, vidljiva poboljšanja u građevinskom sektoru. Uz pristizanje vijesti o dobivanju novih poslova i sudjelovanju u tenderima, vjerujem da bi se za građevinski sektor uskoro moglo vidjeti svjetlo na kraju tunela", ističe Nada Ružić, iz brokerske tvrtke Ilirika vrijednosni papiri.

Podsjetimo, jučer je Hidroelektra niskogradnja izvijestila da je potpisala 16,45 milijuna eura vrijedan ugovor o izvođenju građevinskih radova na izgradnji tvornice cementa u mjestu Mes u Albaniji, dok je Dalekovod u petak izvijestio o poslu izgaranje trgovačkog centra u vrijednosti 80,7 milijuna eura.
(ovo će da radi Tehnika a daljekovod će samo da fakturiše prema austrijancima)

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća

pa di je bid nestao?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close