HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Delux, Vaš stariji brat je nedavno pogriješio (prije par mjeseci) kad sam spominjao odbijanje na 210kn, već se zakleo kako će to daleko niže. I bilo je odbijanje 20% gore. A sada?
Vidmo se na 400kn uskoro pa budemo pričali. A dotle će i VDKT biti preko 500kn.

bravo kolega napokon netko odmjeren i realan………osobno mi je žao ako je netko nasjeo na nagovor nekih kolega da prodaju meni po diskontnoj cijeni ovaj nebrušeni biser i najpodcjenjenijeg građevinara na marketu……

po mojim informacijama Hidroelektra je za ovu godinu osigurala dovoljno posla, a ako se dogovore sa Žderićem biti će i za iduće

pozdrav hidrašima

[thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Nadnica za strah je velika.Čestitam imaocima,ja nisam imao hrabrosti.Radije sam kupovao DLKV jer mi
je izgledao stabilniji.Ali HIDRA mi danas nije pokazala snagu.Što se događa da danas nije povukla barem
20% i da nije pala u blokadu.


Nadnica za strah je velika.Čestitam imaocima,ja nisam imao hrabrosti.Radije sam kupovao DLKV jer mi
je izgledao stabilniji.Ali HIDRA mi danas nije pokazala snagu.Što se događa da danas nije povukla barem
20% i da nije pala u blokadu.

cekaj da prespavaju investitori….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolega Lopina, teška srca vam to kažem ali vaša investicijska strategija se baš i nije pokazala kao profitabilna…….

A što se tiče snage to je relativno…………….sutra je novi dan, pa ćemo vidjeti.
Što se tiče hrabrosti, ja bih rekao da je veća "hrabrost" kupovati firmu u stečaju…..

http://www.kucilooro.webs.com/


Kolega Lopina, teška srca vam to kažem ali vaša investicijska strategija se baš i nije pokazala kao profitabilna…….

A što se tiče snage to je relativno…………….sutra je novi dan, pa ćemo vidjeti.
Što se tiče hrabrosti, ja bih rekao da je veća "hrabrost" kupovati firmu u stečaju…..

Veleštovani koelga vidra, da li ste vi pročitali moj osvrt na posljednje izvješće Hidroelektre?
Pa to je katastrofa, blago rečeno.

Dobronamjerno bih vas želio upozoriti na slijedeće, a to je da jedna tvrtka u sličnim problemima kao i HDEL:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/jos-200-radnika-na-burzu-bez-place.html

Pišete da imaju poslova ugovorenih, gdje, gdje piše, ja nisam ništa vidio, na burzi nema obavijesti, u novinama ništa, može neki link?
Ili izmišljate ili imate povlaštene informacije, a to je kažnjivo djelo.

Molim pojašnjenje.

lp i zdravi i veseli bili.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A evo i izvješća, uh…

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/HDEL-fin2009-4Q-NotREV-N-HR.pdf

Ovdje je kratkoročno likvidnost ugrožena, imaju 465 milja kratkoročne imovine, ali ustvari imaju šipak, od toga su potraživanja 364 milijuna a zalihe 60 milijuna.

Zato imaju kratkoročne obveze 486 milijuna, likvidnost ispod 1.

Pazite zaduženje, kapitala i rezervi 192 milijuna kuna, a obveza 548 milijuna.
Uh…

Da se barem to može financirati iz redovnog poslova, ali nebudimo smješni, iz prihodfa ( koji su naravno u padu ) koji su 1,1 mlrd kuna, napravili su 5 milijuna kuna doboti. To nije niti da se pokriju plače, a kamoli kamate.

Pomozi bože.

lp i zdravi i veseli bili ( u željnom iščekivanju odgovora kolege vidre o tome kako je napisao " po mojim informacijama Hidroelektra je za ovu godinu osigurala dovoljno posla " , želim vidjeti koji su to poslovi )

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


krenulo sve
Sad ce biti domino efekt iz dana u dan
na IGH,THNK,VDKT,HDEL
🙂

I ja mislim tako 🙂


A evo i izvješća, uh…

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/HDEL-fin2009-4Q-NotREV-N-HR.pdf

Ovdje je kratkoročno likvidnost ugrožena, imaju 465 milja kratkoročne imovine, ali ustvari imaju šipak, od toga su potraživanja 364 milijuna a zalihe 60 milijuna.

Zato imaju kratkoročne obveze 486 milijuna, likvidnost ispod 1.

Pazite zaduženje, kapitala i rezervi 192 milijuna kuna, a obveza 548 milijuna.
Uh…

Da se barem to može financirati iz redovnog poslova, ali nebudimo smješni, iz prihodfa ( koji su naravno u padu ) koji su 1,1 mlrd kuna, napravili su 5 milijuna kuna doboti. To nije niti da se pokriju plače, a kamoli kamate.

Pomozi bože.

lp i zdravi i veseli bili ( u željnom iščekivanju odgovora kolege vidre o tome kako je napisao " po mojim informacijama Hidroelektra je za ovu godinu osigurala dovoljno posla " , želim vidjeti koji su to poslovi )


plavi kontra svih…. [thumbsup] a trziste melje sve pred sobom…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Kolega Lopina, teška srca vam to kažem ali vaša investicijska strategija se baš i nije pokazala kao profitabilna…….

A što se tiče snage to je relativno…………….sutra je novi dan, pa ćemo vidjeti.
Što se tiče hrabrosti, ja bih rekao da je veća "hrabrost" kupovati firmu u stečaju…..

Veleštovani koelga vidra, da li ste vi pročitali moj osvrt na posljednje izvješće Hidroelektre?
Pa to je katastrofa, blago rečeno.

Dobronamjerno bih vas želio upozoriti na slijedeće, a to je da jedna tvrtka u sličnim problemima kao i HDEL:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/jos-200-radnika-na-burzu-bez-place.html

Pišete da imaju poslova ugovorenih, gdje, gdje piše, ja nisam ništa vidio, na burzi nema obavijesti, u novinama ništa, može neki link?
Ili izmišljate ili imate povlaštene informacije, a to je kažnjivo djelo.

Molim pojašnjenje.

lp i zdravi i veseli bili.

[/quote]

Kolega moje spoznaje su sve iz legalnih izvora, jer ja svakodnevno obilazim neka od gradilišta na kojima radi HDEL, tako da vas moram demantirati…………
gradi se dionica auto-ceste Zagreb-Sisak………..
sad se otvara mogućnost da ih angažira Konstruktor na poslovima u Crnoj Gori,
Pelješki most će se nastaviti dalje graditi,
tunel Sv.Ilija također…… i tako to…..

A nije nemoguće niti da bude dokapitalizacije, naravno tek kad cijena skoči na 800-900 kuna jer inače nema smisla.
Sjećate li se te priče? Nadam se da vas nije ulovila skleroza pa ste je zaboravili? Trebala je ići po 300 kuna, ma zamislite vi to, kako je Uprava smatrala tu cijenu besramno jeftinom!!!!!
Pa onda mogućnost da se izlistaju na WSE itd…

A vi vidim vadite prastare postove ne bi li uspjeli nemoguće a to je zaustaviti rast cijene dionice. Zar ovdje vrijede drugačiji parametri nego na Luci Ploče.
Pa nije moguće da sad više forcasti nisu važni već prošlost???!! Pa kolega vi ste postali gori od Andrije Hebranga, cccccccccccc

Sve u svemu ova cijena mi je jako ok, a vi ne kupujete lkpc, a navodno je jako povoljna, čudno?

[cool]

http://www.kucilooro.webs.com/

Izvješće je tradicionalno stabilno i dosadno, što je u ovo vrijeme zadovoljavajuće.

Pišete da imaju poslova ugovorenih, gdje, gdje piše, ja nisam ništa vidio, na burzi nema obavijesti, u novinama ništa, može neki link?
Ili izmišljate ili imate povlaštene informacije, a to je kažnjivo djelo.

Molim pojašnjenje.

lp i zdravi i veseli bili.

Kolega moje spoznaje su sve iz legalnih izvora, jer ja svakodnevno obilazim neka od gradilišta na kojima radi HDEL, tako da vas moram demantirati…………

[/quote]

?????
Vidra?
Znači obilaskom gradilišta ustanovi se koliko tvrtka ima novougovorenih poslova?
Bili ste na svim gradilištima Hidroelektre i tamo ste popisivali nove poslove?
[lol]

Niste mi uvjerljivi.
Znači godišnji odmor ste iskoristili u te svrhe, obilazak gradilišta Hidroelektre?

NHF.

lp i zdravi i veseli bili.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Kolega Lopina, teška srca vam to kažem ali vaša investicijska strategija se baš i nije pokazala kao profitabilna…….

A što se tiče snage to je relativno…………….sutra je novi dan, pa ćemo vidjeti.
Što se tiče hrabrosti, ja bih rekao da je veća "hrabrost" kupovati firmu u stečaju…..

Veleštovani koelga vidra, da li ste vi pročitali moj osvrt na posljednje izvješće Hidroelektre?
Pa to je katastrofa, blago rečeno.

Dobronamjerno bih vas želio upozoriti na slijedeće, a to je da jedna tvrtka u sličnim problemima kao i HDEL:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/jos-200-radnika-na-burzu-bez-place.html

Pišete da imaju poslova ugovorenih, gdje, gdje piše, ja nisam ništa vidio, na burzi nema obavijesti, u novinama ništa, može neki link?
Ili izmišljate ili imate povlaštene informacije, a to je kažnjivo djelo.

Molim pojašnjenje.

lp i zdravi i veseli bili.

[/quote]

Kolega moje spoznaje su sve iz legalnih izvora, jer ja svakodnevno obilazim neka od gradilišta na kojima radi HDEL, tako da vas moram demantirati…………
gradi se dionica auto-ceste Zagreb-Sisak………..
sad se otvara mogućnost da ih angažira Konstruktor na poslovima u Crnoj Gori,
Pelješki most će se nastaviti dalje graditi,
tunel Sv.Ilija također…… i tako to…..

A nije nemoguće niti da bude dokapitalizacije, naravno tek kad cijena skoči na 800-900 kuna jer inače nema smisla.
Sjećate li se te priče? Nadam se da vas nije ulovila skleroza pa ste je zaboravili? Trebala je ići po 300 kuna, ma zamislite vi to, kako je Uprava smatrala tu cijenu besramno jeftinom!!!!!
Pa onda mogućnost da se izlistaju na WSE itd…

A vi vidim vadite prastare postove ne bi li uspjeli nemoguće a to je zaustaviti rast cijene dionice. Zar ovdje vrijede drugačiji parametri nego na Luci Ploče.
Pa nije moguće da sad više forcasti nisu važni već prošlost???!! Pa kolega vi ste postali gori od Andrije Hebranga, cccccccccccc

Sve u svemu ova cijena mi je jako ok, a vi ne kupujete lkpc, a navodno je jako povoljna, čudno?

[cool]
[/quote]
Svaka čast kolega vidra,zasluženih 100 bodova je vaše!

New Report

Close