HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hidroelektra pad skoro – 5 % ovaj put očito ide čvrsti pad ispod 199 kuna a to je onda nova stranica u cijeni ovog građevinara.


Hidroelektra pad skoro – 5 % ovaj put očito ide čvrsti pad ispod 199 kuna a to je onda nova stranica u cijeni ovog građevinara.

150 da budemo precizniji [lol] [lol] [lol] guru je tako rekao

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ma kak ne, 19
pouzdana metoda zvana k.k. [tongue]

Pada i pada a kupnja sve tanja.


Pada i pada a kupnja sve tanja.

Ipak je deblja nego u 10:20 kad nije bilo nikoga na kupnji iznad -10%.

Na Hidroelektri se u prvih par kupnji već vidi 199 kuna , u slučaju nedaj bože većeg iskrcaja na ovako slaboj kupnji odemo mi lako na 150 kuna.

HDEL….pa što reći za ovaj nebrušeni dijamant?! [thumbsup]
Vrhunski znalci prepoznali su ga prije svih i počeli su se krcati njime na 350 pa i na 300 kn. Skupili su zavidne količine na +300 i znalački uložili sav svoj kapital pa sad nemaju vremena ni novca kupovati ga ovako sramotno nisko. Zapravo nije da nemaju novaca, nego je ova cijena od 220 kn po njima toliko uvredljivo niska, da oni sada iz protesta ne kupuju nego opet čekaju znamenku koja počinje sa 3x,yy [thumbsup]
Dokup i samo dokup ovog turboelektropodcijenjenog građevinca koji dobija struju iz vode [thumbsup]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Danas će se natjecati dionice građevinara koja će više pasti jadna naša Hidroelektra i ovako je kupnja nikakova sad još i ovaj pritisak, katastrofa.

A gdje nam je kolega Rambo Ispičutura

On je ovo kupovao po 350?
Nema ga na ovoj temi…
Neka javi jel prodao s gubitkom
Jel još dokupljuje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Danas će se natjecati dionice građevinara koja će više pasti jadna naša Hidroelektra i ovako je kupnja nikakova sad još i ovaj pritisak, katastrofa.

[lol] [lol] [lol] jedino po asku decki [bye] tako vam je to kad cekate targete "gurua" 150 kn,,,sad cete kupovati na 250+ [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

mbaustelac
Danas će se natjecati dionice građevinara koja će više pasti jadna naša Hidroelektra i ovako je kupnja nikakova sad još i ovaj pritisak, katastrofa.

Nije ni tako loše.Kupnja je nisko ali i prodaja se povukla.Bolje kao jučer nikakav promet nego promet uz gubitke.Možda su prodavači došli pameti.


mbaustelac
Danas će se natjecati dionice građevinara koja će više pasti jadna naša Hidroelektra i ovako je kupnja nikakova sad još i ovaj pritisak, katastrofa.

Nije ni tako loše.Kupnja je nisko ali i prodaja se povukla.Bolje kao jučer nikakav promet nego promet uz gubitke.Možda su prodavači došli pameti.


ovi koji prodaju po ovim cjenama ,premalo ih je….meni se jos nitko nije javio za jedan paketic ispod 220 kn…. [yawn] svako toliko zalutala kamikaza proda 10 tak komada po bidu…tako mi se neda skupljati…i jos me stalno preskacu na bidu…zato cekam da mi se netko javi na pm. da dogovorimo cjenu…hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close