HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidla HDEL da se konj potkiva… [rolleyes]
Osim ako ovo nije neki cunning plan da se vlasnici rješe pola firme, onda im svaka dala.

Varšavska burza je space shuttle za ZSE (višestruko veći promet, mogućnost short sella, opcije, certifikati, ETF-ovi – npr jučer je bio dnevni promet 350 miliona eura što je cca 2 i pol milijarde kuna + 700 miliona eura prometa futuresima) ali to ne znači da će kupovat muda pod bubrege.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Hidroelektra na WSE. Vi mora da se shalite?

I'll be twice the King my father ever was!

Kolega Vidra sto da sad rade ovi koji su kupili na vas savjet po 350…
Imate li kaku ideju…
Mozda RIB?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Koliko HDEL dobiva od Hrvatskih autocesta….ili bolje: koliko dospjelo potražuje….? zna neko?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kolega vidra jeste li prodali…
Alien je napisao da je prodao, vidio covjek da ovo ide u ambis i napravio sto je trebalo na vrijeme

A vi , sto cete vi?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

na varšavskoj burzi ( mcap joj je 157 milijardi dolara ) će cijena odmah skočiti al pari prema ostatku sektora a ja računam da je to najmanje dva-tri booka što iznosi 680-1.020 kuna

meni dosta, glavno da imam tri obroka dnevno [wink]

kad bi cijene skakale promjenom mjesta izlistanja, svi bi bili u junačkoj Poljskoj:-)

ne znam zašto je fair price 600-1000kn?ako ste radili DCF, mora da je bio jako subjektivan.

inače HDEL je po meni na nekoj ok cijeni, ako ne bude daljeg pada gradjevinskih investicija.naravno, ovdje veliku ulogu igra državna potrošnja.
doduše, ima puno više pickova ispod fair vrijedinosti na ZSE, čak u istom sektoru, barem po statičkim pokazateljima.forwarde ne znam procijeniti.to će oni koji budu htjeli investirati malo dublje proučiti.

poz Muamer

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو


Kolega vidra jeste li prodali…
Alien je napisao da je prodao, vidio covjek da ovo ide u ambis i napravio sto je trebalo na vrijeme

A vi , sto cete vi?


u ambisu već je i neće dugo tu ostati… sutra će HDEL i THNK ,hm, ipak ću prešutjeti jer bi si ti mogao počupati kosu od jada… srećom nemaš je puno, milsim kose … [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

pa di je više dno na ovoj dionici? tako dobre vijesti a ona i dalje pada…valjda nije u fokusu..možda nakon šta uđemo u EU se prepozna potencijal i ode na 300 kn

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

zadnja cijena 228…
Kolega vidra, vas komentar?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


zadnja cijena 228…
Kolega vidra, vas komentar?

ma i ja cekam oko 200 , al mislim da nis od toga kolega….nema prodavaca….piknut cu malo i po ovoj cjeni… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne kolega ja ne cekam,,, ja samo pitam kolegu vidru kako se sad osjecaju oni koji su na njegov nagovor kupovali ovo po 350…trenutno samo 120 kn po dionici u minusu..

Kolega Vidra sto da sada rade svi ti, što vi radite?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close