HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rassim….zašto bi to bila loša vijest..? Možda trenutno….ali, cijena dionice će rasti na stranom
tržištu.. prošla su ona vremena, kad …..JEDNI..misle da će ovdje kupiti na sniženju i u drugom
dućanu prodati skuplje…… cijena će pratiti EU burzu ……imam HDELA poprilično…i ne mislim
ga dati zabadava…jer netko glasno razmišlja i plaši djecu…..

Današnji rast od cca 5,00 % POTVRĐUJE da je netko imao INSAJD INFO….ne ? I lijepo je odmah
počeo kupovati ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



16. prosinac 2009.| Tin Bašić

Hidroelektra želi na Varšavsku burzu

Iako je Hidroelektra izrazila želju listanja u Varšavi, na ZSE se pitaju zašto netko želi otići, a nije spreman podignuti transparentnost prelaskom u višu kotaciju
….

Zbog čega loša?
Naprotiv!!!!!!

bojim se da je ovo loša vjest za male ulagače na ZSE [embarass]
[/quote]

http://www.poslovni.hr/134611.aspx

http://www.poslovni.hr/134703.aspx

sad je jasno zašto su neki forumaši opako drukali za pad cijene!!!
naravno da jeftino dokupe!!!!!! jer su očigledno već znali ovu vrijednu informaciju!!

( malo gadljivo, ali što se tu može – naročito od kolege severa i vilima – spomenka je ovdje bila više manje ok )

sad barem znamo tko će od građevinara sigurno preživjeti krizu, i ne samo to, već će izlistati svoje dionice tamo gdje ih cijene, i gdje trguje pola europe, a ne tu da dionica ovisi o tome hoće li neki sindikat zapaziti ovaj dragulj ili ne??
čamiti na ovoj zimbabve stock exchange je čisti oportunitetni trošak

na varšavskoj burzi ( mcap joj je 157 milijardi dolara ) će cijena odmah skočiti al pari prema ostatku sektora a ja računam da je to najmanje dva-tri booka što iznosi 680-1.020 kuna

meni dosta, glavno da imam tri obroka dnevno [wink]

http://www.kucilooro.webs.com/

Da kolega vidra ovo je iznimna vijest ne samo za Hidroelektru nego za sve Hrvate.
To je dokaz da kvaliteta ne poznaje granice, nešto kao Podravkina tvornica paštete u Americi, to su jednostavno jedini brandovi koje imamo u zemlji i inozemstvu i kao takvi su prepoznati.
Pa recite zašto nisu Poljaci zvali recimo Dalekovod ili Viadukt na svoju burzu?
Pa zato što to nisu perspektivne firme i kao takve dobro je da ih netko hoće listati i na Zagrebačkoj burzi.
Čestitajmo svi Upravi Hidrice na ovom pothvatu jer nije lako zaigrati pod tuđom zastavom osim ako nisi Đovani Roso.
A zamislite tek kad Poljaci saznaju da je Hidroelektra jedina firma u zemlji i inozemstvu koja može spajati struju pod vodom a da nitko ne pogine…….

HID-HID-HIDRA !!!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

feđo i vidra…***obrisano***… ja ne znam iz kojeg članka ste došli do ovih vaših zaključaka te bih vas molio da stavite link dotičnog članka…zanima me ovaj dio di varšavska burza zove i moli hdel da dođe, zanima me o kakvom pothvatu je riječ, zašto ide na 3 booka i od kuda info da bude preživjela krizu? ovo nije podjebavanje…fakat vas molim da mi date link jer iz ovog plačenog članka u poslovnom vaše zaključke nije baš moguće donjeti neg baš obratno … mislim…bilo bi uredu podjeliti s kolegama informacije koje očito posjedujete može i na pp [thumbsup]hvala..

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Veliki nemaju što kupiti a mali se boje prvi početi. A ima cca 200 kom do 270 kn, vrlo jeftino.

I kao što možemo vidjeti burza nagrađuje ovu vijest sa rastom od velikih +5,48%.
Treba samo imati dionice perspektivnih firmi i uspjeh je zagarantiran.

HID-HID-HIDRA !!!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Rassim….zašto bi to bila loša vijest..? Možda trenutno….ali, cijena dionice će rasti na stranom
tržištu.. prošla su ona vremena, kad …..JEDNI..misle da će ovdje kupiti na sniženju i u drugom
dućanu prodati skuplje…… cijena će pratiti EU burzu ……imam HDELA poprilično…i ne mislim
ga dati zabadava…jer netko glasno razmišlja i plaši djecu…..

Današnji rast od cca 5,00 % POTVRĐUJE da je netko imao INSAJD INFO….ne ? I lijepo je odmah
počeo kupovati ….


tih 5% je nerealna promjena cijene, uzevši u obzir kupovinu 1 komada sa aska (svaki dan), a ne vidim niti da je netko počeo kupovati…
s druge strane, HDEL je po ovim cijenama jako privlačna dionica i treba pripaziti, već smo dokazali da je znamo blokirati za sat vremena… !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Poljaci su poznati po tome da kupuju skupo i puno troše [lol] [lol]
Ja bi računao ipak na domaću burzu ovdje [cool]


Poljaci su poznati po tome da kupuju skupo i puno troše [lol] [lol]
Ja bi računao ipak na domaću burzu ovdje [cool]

Ajd si malo pogledaj podatke o dnevnim prometima varsavske burze. Potom pogledaj od ZSE. A onda se mozes nastaviti smijati. Samo mislim da se neces smijati varsavskoj burzi. Usput, koliko sam citao poljsko gospodarstvo je jos nekih 1,x % ove godine u plusu. Koliko smo ono mi u minusu? Oko 6%. Meni to nije smijesno.

Bolje za dionicare hdela da ovaj Hdel ne ode na poljsku burzu…
Tamo bi vjerojatno vrednovali ovog gradjevinara po fer vrijednosti…
A to znaci kako je Bajaga pjevao " idemoooo malo dolje…" [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close