HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

pozdrav tipu koji je upravo gricnuo po asku… gdje god bio… [smiley]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Novi posao hidrice:Vaš link

kolegice i kolege,
ne nasjedajte ovim strašilima na asku, ona su tu samo iz razloga povoljnje kupnje po bidu !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Kad sam ovdje napisao na 320 kn da MACD sijece nulu i da je to loš znak, smijali ste mi se,još se vidra gurao na bid…
Pogledajte sada cijenu..

Kupnja za kratkotrajni odbijanac nek se postavi na cca 250

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

sudeći po omjeru duga na kapital od 373%, te lošom projekcijom za sektor, teško da će se ovo zadržati na ovim visokim cjenovnim razinama.od 0,8 BV za firmu koja posluje na rubu rentabilnosti. Po meni sve iznad 200 vrlo rizična kupnja na srednji do dulji rok. kratkoročno doduše, uvijek moguć odbijanac.

izuzetno rizicna dionica..

Omjer kapitala i duga je brutalno loš, neznak kako ce uslijed ove nelikvidnosti oni prezivjeti..
Upravo sam zato na ovoj temi objasnio zasto prijeti ulazak u hdel na 320 kn kad su poneke "povjesne licnosti ovog foeuma" savjetovale ulaz i gurale se na kupnji..

Kad MACD sijece nulu prema doljeto je siguran znak za SELL …
I kako samvidio da tu neki nemaju bas dobre namjere,pokušao sam malim investitorima otvorit oci

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Novi posao hidrice:Vaš link

dobiti posao od 36 miliona kuna u ova krizna vremena, svaka čast HDEL-u

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

Tih 36 miliona im je ko na slona jagoda

SAM PROTIV SVIH

skupila se vesela druzina ovdje [thumbsup] bit ce veselo narednih dana….HDEL [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Delux kaže: "MACD siječe nulu prema dolje" … ??? [pray] [lol]
na ovo se mogu samo nasmijati… i zamoliti one koji drukaju za pad HDEL da nas ostave na miru i presele se na temu "Sex" ili "Najveće gluposti" !!!

HDEL će preživjeti ovu nelikvidnost i ubrzo se vratiti na razine +300 !
Ove ne vrijedi samo za HDEL nego i većinu trenutno nelikvidinih dionica (ustvari takvih je trenutno 70% na ZSE) !

pozdrav svim HDEL dioničarima !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close