HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni se čini da će nas iznenaditi uskoro

Good artists copy. Great artists steal.


A što je tek Enron (bio) firma, ako ga se još netko sjeća. Što su tek oni mogli spajati, a da nitko ne pogine (osim dioničara prilikom stečaja).

Firma koja postoji od 1946.g. i za koju znam da imaju posla sada za iduće 2.g. unaprijed u ovim vremenima, koja k tome još prima inteligentnu radnu snagu, koja nije tipični graditelj, već kao i DLKV radi i elektro radove, kompleksne poslove koje drugi i nemaju opremu ni iskustvo za izvoditi.
Ma ne sekiram se za svoje dionice HDEL-a. Doći će to na svoje, brže nego mislimo.
Pa sjetite se DLKV, pad dobiti, pad dobiti, pad, kao i VIRO, a onda krene povećanje dobiti 70%, pa još 50%, pa 130% i dok se okreneš HDEL na 700kn.
Dugoročno čuvam ovu dionicu.


meni se čini da će nas iznenaditi uskoro

čini se i meni… i nećemo morati dugo čekati na povratak na prethodni target od 340 kn…
a onaj tko je tu dugoročno , taj sigurno neće požaliti…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

[/quote]
Firma koja postoji od 1946.g. i za koju znam da imaju posla sada za iduće 2.g. unaprijed u ovim vremenima, koja k tome još prima inteligentnu radnu snagu, koja nije tipični graditelj, već kao i DLKV radi i elektro radove, kompleksne poslove koje drugi i nemaju opremu ni iskustvo za izvoditi.
Ma ne sekiram se za svoje dionice HDEL-a. Doći će to na svoje, brže nego mislimo.
Pa sjetite se DLKV, pad dobiti, pad dobiti, pad, kao i VIRO, a onda krene povećanje dobiti 70%, pa još 50%, pa 130% i dok se okreneš HDEL na 700kn.
Dugoročno čuvam ovu dionicu.
[/quote]

Dragi kolega ovaj forum pratim već duže vrijeme unatoč tomu što nisam praktički ništa pisao.
Radim u Hidroelektri, nije bitno na kakvoj poziciji. Ovo što ste naveli da imamo sigurnog posla za iduće dvije godine ne želim komentirati. Mislim da je dovoljno samo pratiti novine i televiziju i svakome će biti jasno sve u vezi tih poslova o kojima Vi pričate. Ali dajte mi samo navedite kako to po Vama Hidroelektra nije tipični graditelj i koje to elektro radove mi izvodimo? Ponavljam, o kakvim Vi elektro radovima pričate? I da još jedna stvar, kakve Dalekovod veze ima sa građevinom?
Ako Vi smatrate montažu dalekovodnih stupova i predgotovljenih trafostanica građevinom onda mi nemamo o čemu pričati, a što je najbolje takve radove za njih najčešće izvode neke druge firme.

Neke stvari će se unutar građevinarske branše nepovratno promijeniti, politički mecena i pokrovitelj luzerskih nogometnih klubova je otišao, dolazi Škegro na mjesto potpredsjednika Vlade a znamo da je on "prodao" onaj paket braći Pilipović.
Pa malo razmislite o tome…………….i nemojte dugo!

pympyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Ja se nadam da ce se Suker sjetiti i Hidre pa usmjeriti i koji amercki dolar u Hidru s obzirom da joj je drzava duzna par stotina milijuna kuna

Jos jedna stvar, ovo o struji je glupost, Hidra se zove tako jer joj je prvi posao bio izgradnja hidroelektrane


Dragi kolega ovaj forum pratim već duže vrijeme unatoč tomu što nisam praktički ništa pisao.
Radim u Hidroelektri, nije bitno na kakvoj poziciji. Ovo što ste naveli da imamo sigurnog posla za iduće dvije godine ne želim komentirati. Mislim da je dovoljno samo pratiti novine i televiziju i svakome će biti jasno sve u vezi tih poslova o kojima Vi pričate. Ali dajte mi samo navedite kako to po Vama Hidroelektra nije tipični graditelj i koje to elektro radove mi izvodimo? Ponavljam, o kakvim Vi elektro radovima pričate? I da još jedna stvar, kakve Dalekovod veze ima sa građevinom?
Ako Vi smatrate montažu dalekovodnih stupova i predgotovljenih trafostanica građevinom onda mi nemamo o čemu pričati, a što je najbolje takve radove za njih najčešće izvode neke druge firme.

Moje informacije su da posla ne fali, dapače oni koje poznajem su mi rekli drukčije.
Nadalje Hidra radi više toga, montaža dalekovodnih stupova i spajanje su elektroenergetski poslovi, kao i montaža TS (trafostanica). Nadalje itekako se kužim u ono što Hidrica radi.
Stječem dojam kako negativno predstavljate firmu u kojoj navodno radite, mislim da to i ne mora biti istina, već samo priželjkujete niske cijene za kupnju.
E pa tko zna, možda vam se i posreći, dapače svima nama

Ja sam ovdje na 305 kn prije 2 tjedna napisao deckima prijateljski post da pripaze, na što su se oni posprdno smijali i "hrabro se postavili na kupnju"…

A tak je to kad se ne sluša a nema znanja

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Ja sam ovdje na 305 kn prije 2 tjedna napisao deckima prijateljski post da pripaze, na što su se oni posprdno smijali i "hrabro se postavili na kupnju"…

A tak je to kad se ne sluša a nema znanja

Isto ko i ekipa koja je junacki branila JNAF od 3500-3300. Btw ja sam u cashu nakon prodaje JNAF-a i ne branim nikakve razine [wink]



Ja sam ovdje na 305 kn prije 2 tjedna napisao deckima prijateljski post da pripaze, na što su se oni posprdno smijali i "hrabro se postavili na kupnju"…

A tak je to kad se ne sluša a nema znanja

nikaj se neda obranit….kad se ide gore ide se gore, kad se ide dolje ide se dolje…i ja sam iz jnafa najvecim djelom kidnuo od 3500-3700, kaj sam im i napisao

Isto ko i ekipa koja je junacki branila JNAF od 3500-3300. Btw ja sam u cashu nakon prodaje JNAF-a i ne branim nikakve razine [wink]
[/quote]
nikaj se neda obranit….kad se ide gore ide se gore, kad se ide dolje ide se dolje…i ja sam iz jnafa najvecim djelom kidnuo od 3500-3700, kaj sam im i napisao

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Ja sam ovdje na 305 kn prije 2 tjedna napisao deckima prijateljski post da pripaze, na što su se oni posprdno smijali i "hrabro se postavili na kupnju"…

A tak je to kad se ne sluša a nema znanja


kolega, ja tebe danas upozoravam da brzo kupiš jer je tih 305 jako blizu… !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close