HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ne komentira nitko ovo iskrcavanje i zaustavljanje rasta. Ili svi kupuju ili prodaju pa šute.
Javite se što se dogadja.

ajd os iskreno
izgleda da se neko poceo iskrcavati jer sam ja uletio nutra
pofuk
[/quote]

a ja kažem da nema panike..ja sam izašla i to je znak da če dionica rasti,uvijek je tako… [embarass]
[/quote]
pa kak da ne paničarim kad si ti napustila dionicu????????????????’
pofuk

pa kak da ne paničarim kad si ti napustila dionicu????????????????’
pofuk

Koliko ja imam i sreče i znanja u ulaganju mogla bih ponuditi usluge k/p po želji kolega ulagača… ja kupim,cijena pada..ja prodam,ona raste…
zato poštovani kolege uz manju financ. naknadu ja rušim ili dižem pojedinu dionicu..
[lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


pa kak da ne paničarim kad si ti napustila dionicu????????????????’
pofuk

Koliko ja imam i sreče i znanja u ulaganju mogla bih ponuditi usluge k/p po želji kolega ulagača… ja kupim,cijena pada..ja prodam,ona raste…
zato poštovani kolege uz manju financ. naknadu ja rušim ili dižem pojedinu dionicu..
[lol]
[/quote]
pa ja to radim bez ikakve financ.nadoknade
stvarno sam bedast
pofuk




Ne komentira nitko ovo iskrcavanje i zaustavljanje rasta. Ili svi kupuju ili prodaju pa šute.
Javite se što se dogadja.

ajd os iskreno
izgleda da se neko poceo iskrcavati jer sam ja uletio nutra
pofuk
[/quote]

a ja kažem da nema panike..ja sam izašla i to je znak da če dionica rasti,uvijek je tako… [embarass]
[/quote]
pa tek sam sad za ozbiljno procito i shvatio kaj si napisala
evo i ja cu biti iskren zakaj sam danas piknuo hdel
gledo sam naloge i cinililo mi se ok cijena……makar kad bolje promislim valda me podsvjesno vodila ona misao i ćorava koka pogodi zrno
pofuk

Možda bi se tu mogao naći kakav "poslić" za HDEL, IGH,…..i ostale građevinare.
Ovi koji se zadnjih dana krcaju s građevinarima već znaju tko će biti izvođači……?

7. rujan 2009.

Kolić: Zagrebu je potreban metro

Zagrebu je potreban metro, to jest laka gradska željeznica jer su ulice pretrpane automobilima, i to je idealan oblik rješavanja javnoga gradskog prijevoza, rekao je danas građevinski stručnjak Davorin Kolić na predavanju o europskim iskustvima realizacije projekata metroa u nekim europskim gradovima veličine Zagreba s osvrtom na mogućnosti izgradnje zagrebačkog metroa.

Kolić je rekao da 400 gradova u svijetu ima metro u širem smislu riječi, pri čemu je ocijenio da je Zagreb na početku jer gradska uprava nije bila dovoljno aktivna. Gradnja "metroa" je megaprojekt koji zahtijeva suživot sa širom zajednicom jer Zagreb ima 1,2 milijuna stanovnika u širem području, rekao je Kolić. Istaknuo je da za gradnju metroa, to jest lake gradske željeznice u Zagrebu postoji podloga jer je 2000. godine načinjena prometna studija koju je 2003. prihvatila Gradska skupština.

Istaknuo je da bi trebalo izraditi projektnu dokumentaciju u nekoliko varijanti, odabrati najbolju i nju razviti. Tako bismo za pet-šest godina mogli imati projekt na kojem bi se mogla graditi laka željeznica, to jest metro, rekao je Kolić. "Ako bi se danas krenulo u ostvarenje projekta, za deset godina, a možda i nešto prije, u Zagrebu bismo se mogli voziti lakom željeznicom", dodao je Kolić. (Hina/pd)

marcello

Mislim da Kolic ne zna kakvo je stanje na racunu grada Zagreba. Da zna, ne bi pricao ovo sto prica

Ljep dan za imaoce ove dionice,a da moze i bolje,te da ide bolje dokazuje i ovaj graf .http://www.rast.hr/en/trziste/grafikoni/HDEL-R-A,ZSE,1.html
Ne treba ocekivat puno,al to nije ni potrebno.
Idemo po malo,pa do 50% od nekadasnjeg ATH.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

fini napredak na velikim prometima

Good artists copy. Great artists steal.

Kako piše Novi list, kredite podižu Hrvatske autoceste i Autocesta Rijeka-Zagreb i to od američke korporacije JP Morgan, koja dosad nije kreditirala cestovne projekte u Hrvatskoj. Uz potporu hrvatske Vlade, koja je odobrila državna jamstva, upravo ovih dana Hrvatske autoceste potpisale su ugovor o kreditu u iznosu od 100 milijuna eura, koji će biti transferiran na podmirenje računa za gradnju niza projekata među kojima su druge cijevi tunela Mala Kapela i Sv. Rok, autoceste u Dalmaciji i Slavoniji.

Autocesta Rijeka-Zagreb također ima svježe potpisan ugovor s JP Morganom za kredit od 135 milijuna eura, kojim će ova tvrtka podmiriti sve tekuće obveze, gdje je jedna od najznačajnijih stavki trošak gradnje punog profila riječke obilaznice te novih naplatnih kućica u Demerju.

http://www.poslovni.hr/126553.aspx

LGŽ se moze realizirati u 4 godine bez ikakvih problema. Makar ovaj Kolic je jos optimistican kad je rekao 10 godina jer ipak se radi o iznimno sposobnoj gradskoj upravi [rolleyes]… Metro se komotno moze zaboraviti bez pomoci sredisnje drzave, medjunarodnih fondova i privatnog sektora. Gradski proracun je jednostavno premali za to i tesko da bi se uspio realizirati cak i da se skresu nepotrebna socijalna davanja i racionaliziraju troskovi poslovanja ZG Holdinga.

You either do it right or you get eliminated!

ma price o metrou su daleka buducnost … dobra je vijet o podizanju kredita u inozemstvu, a za svrhu gradnje i plačanja straih racuna…
to sto su kamate takve kakve jesu…e jbg. ne može i ovce i novce…:)
al stici ce u helov krvotok malo svjeze krvi.. [thumbsup]

... otišli su bikovi uzalud ...

Iz n2 razloga sam kupio.
1. Zato što se šaltaju nalozi stalno s lijeve na desnu stranu, dakle, mulja se da se jeftinije kupi.
2. 3 dana se ništa ne piše o dionici. nastavak: isto ko pod točkom 1 , tj. da se jeftinije kupi. I ja sam šutio dok nisam kupio.
Svjetski trend je da se ide dugoročno gore, pa ako nakratko i padne 10-tak posto, neću se igrati i ostai bez hidre. Do kraja 9. mjeseca garantiram 500 kn.

New Report

Close