HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Ovdje čim se malo pojača bid odmah iskrcavanje…..

to ti se samo čini, ovo je top građevinar
kad svi propadnu hidroelektra će izdržati još tri godine
[/quote]

To JE top građevinar samo što sam ja ušao malo prerano sve mi se čini.
[/quote]

pa nema veze, obzirom da ćeš i izać malo ranije [bye]
[/quote]

evo, zar nisam dobro rekao, tko prerano uđe taj prerano i izađe [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/

Ide Hidra ko podmazana. Baš sam si na 230-260 razmišljao, ući ili ne ući. Znate ono, građevinari u komi, perspektiva nikakva, nema love, neće biti posla, neplaćanja, kolektivni, … Ali ipak imam sam se odlučio ući računajući upravo na ovo što se događa sada. Stari dobri Ponzi, a i pala je dosta.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

ode hdel u nebo što je reći za ovo

živjeli!!!

uništavaju se trejderi

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


uništavaju se trejderi

ne bih se složio s vama kolega
koliko ja pratim tu čađaru ona može stići dlkv po cijeni ( uostalom već je to nebrojeno puta dokazala )
malo razmislite o tome
a pogledajte i pokazatelje ( iako to nitko više ne gleda )

http://www.kucilooro.webs.com/

Izvukoh živu glavu. Prošlo je bolje od očekivanog. U petak starom vraćam lovu i još mi ostane za večernji izlazak. Huraaaaa!!!!

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Izvukoh živu glavu. Prošlo je bolje od očekivanog. U petak starom vraćam lovu i još mi ostane za večernji izlazak. Huraaaaa!!!!

možda si trebao još malo pričekati pa bi imao i za doručak poslije večernjeg izlaska [lol]

živjeli!!!

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-hidroelektra-u-tri-dana-uzletjela-za-cetvrtinu,54379.html



Izvukoh živu glavu. Prošlo je bolje od očekivanog. U petak starom vraćam lovu i još mi ostane za večernji izlazak. Huraaaaa!!!!

možda si trebao još malo pričekati pa bi imao i za doručak poslije večernjeg izlaska [lol]
[/quote]

Kako danas stvari stoje opet bi se vratio na batine od starog. Bolje ovako.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

može li ovo povući do 400 u ovom ciklusu?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


može li ovo povući do 400 u ovom ciklusu?

moze ak se poklope zvijezde ili upres po asku

Nije bolest sve što boli




Izvukoh živu glavu. Prošlo je bolje od očekivanog. U petak starom vraćam lovu i još mi ostane za večernji izlazak. Huraaaaa!!!!

možda si trebao još malo pričekati pa bi imao i za doručak poslije večernjeg izlaska [lol]
[/quote]

Kako danas stvari stoje opet bi se vratio na batine od starog. Bolje ovako.
[/quote]
Ma koje batine. Pregovaraj sa starim. Dogovori postotak.

Ili stari uopće ne zna da trejdaš?

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

New Report

Close