HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hidra u stečaj. Odlično. Prilikom zadnjeg stečaja odletila je 300% u dvajst dana…

Moraću još malo jamit [wink]



mmf je jedna od boljih stvari koja se ovoj državi može dogoditi , da napokon netko uvede reda

MMF+ FED+ Svijetska banka za obnovu i razvoj = ILUMNATI
Proučite kolega dragi Boliviju u 90-tim.
[/quote]
Je..ga Jadranka, nije MMF nikakva sreća, a jesmo li mi sami sebi sreća? Nešto poduzimamo, borimo se, stvaramo strategiju, još ne napredujemo, ali doći će i to …?


Hidra u stečaj. Odlično. Prilikom zadnjeg stečaja odletila je 300% u dvajst dana…

Moraću još malo jamit [wink]

Biće prilike kolega. Samo polako. Nema razloga za žurbu 🙂 Kak je krenulo, opet će se kupovati Hidra ko u ožujku 🙂

ja danas dokupio po 220 nisam mogao izdržati… valjda sam poludio – TKO NEBI POLUDIO NA OVAKVOJ BURZI!!!

Hvala Vam na kecu...

malo para ,puno oscilacija danas

Good artists copy. Great artists steal.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/slavko-linic-suker-zabranjuje-gradevinarima-fakturiranje-cestarskim-tvrtkama,50249.html

Pelješki most ide dalje !!! [thumbsup]

Clear a path,I'm goin home !

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/28736/Hidroelektra-salje-radnike-na-prisilni-godisnji.html

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

gospodo akkve su vam projekcije rasta
ako pelješki ide u ropotarnicu

Good artists copy. Great artists steal.


gospodo akkve su vam projekcije rasta
ako pelješki ide u ropotarnicu

a kakave su ako most i ide u gradnju ?pa država ionako ništa ne plaća…
imam hdel i mogu reči da mi se ovo nikako ne sviđa..gradili, ne gradili isto je,osim ako ne bude posla negdje van naše države..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

ma samo vi djelite jedinice,niti ja imam štete od toga,a vi još manje koristi…

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Hidroelektra: Dobit u šest mjeseci prepolovljena, likvidnost sve gora
ZAGREB – Direktne posljedice otežanih uvjeta poslovanja vidljive su kroz otežano plaćanje obveza prema dobavljačima i kooperantima.
Što dalje od dionica građevinara urušavaju se jedan za drugim.

New Report

Close