HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sad će biti interesantno, tko će biti najbrži prst da se iskrca na ovih 100 kom što je još ostalo na bidu po 212,51. A onda još jedan nalog ima na 170 koji bi mogao zbrisati i već smo na 300 komada do 90 kn. [shocked]

Samo se ti nadaj !

Zna netko koji je razlog ovako brutalnog pada hidre,pala je najvise od svih dionica na burzi u par dana ?
[/quote]
Zar si zaboravijo kako je rasla??????????



Sad će biti interesantno, tko će biti najbrži prst da se iskrca na ovih 100 kom što je još ostalo na bidu po 212,51. A onda još jedan nalog ima na 170 koji bi mogao zbrisati i već smo na 300 komada do 90 kn. [shocked]

Samo se ti nadaj !

Zna netko koji je razlog ovako brutalnog pada hidre,pala je najvise od svih dionica na burzi u par dana ?
[/quote]

razlog pada je taj šta je hdel usko vezan za državu .. pa pošto postoji vjerojatnost bankrota države nije teško izvuć razlog bežanije

mislim da država 2009. neće bankrotirat .. većina vanjskog duga koji dospjeva ove godine je podmirena .. e sad sljedeća godina je problem

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

razlog pada HDEL-a je vrlo jasan

jer pada tržište

a ne ove insinuacije koje stalno trkeljate kao neki štreberi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Sad će biti interesantno, tko će biti najbrži prst da se iskrca na ovih 100 kom što je još ostalo na bidu po 212,51. A onda još jedan nalog ima na 170 koji bi mogao zbrisati i već smo na 300 komada do 90 kn. [shocked]

Samo se ti nadaj !

Zna netko koji je razlog ovako brutalnog pada hidre,pala je najvise od svih dionica na burzi u par dana ?
[/quote]

razlog pada je taj šta je hdel usko vezan za državu .. pa pošto postoji vjerojatnost bankrota države nije teško izvuć razlog bežanije

mislim da država 2009. neće bankrotirat .. većina vanjskog duga koji dospjeva ove godine je podmirena .. e sad sljedeća godina je problem
[/quote]

Bankrot drzave zapravo ne postoji,najgore sto se moze dogodit da dodje mmf.

Ova panika se pocela smirivat, dionica je roknula uz jako malo prometa,što je vrlo dobro.

Clear a path,I'm goin home !





Sad će biti interesantno, tko će biti najbrži prst da se iskrca na ovih 100 kom što je još ostalo na bidu po 212,51. A onda još jedan nalog ima na 170 koji bi mogao zbrisati i već smo na 300 komada do 90 kn. [shocked]

Samo se ti nadaj !

Zna netko koji je razlog ovako brutalnog pada hidre,pala je najvise od svih dionica na burzi u par dana ?
[/quote]

razlog pada je taj šta je hdel usko vezan za državu .. pa pošto postoji vjerojatnost bankrota države nije teško izvuć razlog bežanije

mislim da država 2009. neće bankrotirat .. većina vanjskog duga koji dospjeva ove godine je podmirena .. e sad sljedeća godina je problem
[/quote]

Bankrot drzave zapravo ne postoji,najgore sto se moze dogodit da dodje mmf.

Ova panika se pocela smirivat, dionica je roknula uz jako malo prometa,što je vrlo dobro.

[/quote]

a što to znači dolazak mmf? jel smatraš da će ti mmf reć .. slobodno ulažite u gradnju autocesta, slobodno gradite pelješki most itd .. o cem pričaš .. mmf ti znači reži di god stigneš .. ja sam ti dao kredaru od par milijardi eura da vratiš dugove e sad ti lipo meni duguješ i ja postavljam uvjete

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

mmf je jedna od boljih stvari koja se ovoj državi može dogoditi , da napokon netko uvede reda

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


mmf je jedna od boljih stvari koja se ovoj državi može dogoditi , da napokon netko uvede reda

problem je kod MMF-a da on može djelovati samo na makro stvari…može reć recimo da treba skresati plaće službenicima i slično…

ali dobro…ako se već nemožemo globalizirati kroz kvalititetne projekte…onda ćemo se globalizirati na silu s kreditima MMF-a

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


mmf je jedna od boljih stvari koja se ovoj državi može dogoditi , da napokon netko uvede reda

Nazalost, istina. Jer sami to ocigledno ne zelimo napraviti (a mogli bi).

ekipa, a kako se otarasit jednom tog MMF-a? ili zauvjek pod njihovom cizmom?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



mmf je jedna od boljih stvari koja se ovoj državi može dogoditi , da napokon netko uvede reda

Nazalost, istina. Jer sami to ocigledno ne zelimo napraviti (a mogli bi).
[/quote]

Mislim kako ne znamo i nemamo ideje…

Tj…onaj dio koji ima bilo kakvu ideju nije niti blizu mogućnosti odlučivanja.

Ako pogledamo program HDZ-a…to je samo igra sa sve većim nametima kako bi se država servisirala.
A to ide do jedne granica sve dok nameti ne postanu toliki teret kompanijama koje zbog toga počnu gasiti kapacitete…a građani smanjivati potrošnju.
Dobro da je kriza preduhitrila taj dio priče

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Hdel pada jer je pelješac došao u pitanje zbog ostavke sanadera. Jedna od rijetkih dionica čiji je pad opravdan. I dobro ajde i Lkri.


Hdel pada jer je pelješac došao u pitanje zbog ostavke sanadera. Jedna od rijetkih dionica čiji je pad opravdan. I dobro ajde i Lkri.

Pa nije valjda HDEL samo vezan za Pelješki most ?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close