HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU#ZAGREB, HRVATSKA#0283711#HDEL-R-A#HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D./REDOVNA HDEL-R-A#SLOBODNA POZICIJA#OTPLAĆENO#3

[smiley]

www.knjigara.com


HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D.#ZAGREB, HRVATSKA#0688550#HDEL-R-A#HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D./REDOVNA HDEL-R-A#SLOBODNA POZICIJA#OTPLAĆENO#50
HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D.#ZAGREB, HRVATSKA#0688550#HDEL-R-A#HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D./REDOVNA HDEL-R-A#ZALOŽENA NEPRENOSIVA#OTPLAĆENO#60000

s opaskom založena neprenosiva tri najveća dioničara imaju po 7000 komada.
tako i onaj rus založio svoj udio u strabagu… a znamo koja je banka preuzela njegov udio jer nije mogao vraćati kredit.

…miriše li to na nešto…ili smrdi…??? …miriše miriše ali previše ružno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Samo mali podsjetnik. Ako 2000 uzmemo kao neki target ili chech point, onda je udaljenost od 125 do 500 potpuno jednaka kao i udaljenost od 500 do 2000. Šo bi značilo da je pola puta već skoro odrađeno.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Apsolutno se slazem ja sam svoje jucer prodao jer mi je prinos od preko 90%posto u nekakva 2 tjedna i vise nego dosta ali me i dalje zivcira kad vidim nekakve lojtre i njemu slicne koje svaki dan sire paniku a kao nemaju hidru pa to da nije smijesno bilo bi zalosno,ali vec sam napisao da je moje misljenje da ovdje nismo da bi se prepucavali medjusobno nego iskljucivo radi zarade.
Meni je osobno naijiskrenije drago kad vidim da cijela burza raste jer tad manje vise svi zaradjuju ali za tako nesto prvenstveno trebas bit covjek….

Ja sam HDEL prodavao i kupovao

nekoliko puta i uvjek mi je napravila dobru zaradu. [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ajde, nek neko gukne što je bilo na NO. Mislim vidjeće se u ponedjeljak po kretanju dionice jel bilo dobro il loše :), al bio bi red …

my,

Ajde, nek neko gukne što je bilo na NO. Mislim vidjeće se u ponedjeljak po kretanju dionice jel bilo dobro il loše :), al bio bi red …

To sam i ja pitao jučer, ali svi skrivaju informaciju kao zmija noge

Korkyra

Da se malo prisjetim prolistao sam 15 strana postova o HDEL od početka ovoga mjeseca
i savjetovao bih svima da to učine .
Moram priznati da je HDEL u ovih mjesec dana sklopila 5x više ugovora od bilo kojeg
Hrvatskog građevinara a mislim i od bilo koje druge dionice što ne pratim ali
ako neko zna neku dionicu koja je sklopila više ugovora od HDEL u zadnjih mjesec dana neka javi..
Zapravo mislim da je HDEL sklopila više ugovora u 1 mjesec nego bilo koji građevinar
u cijeloj ovoj godiini..
Zato mislim da prozivi HDEL da je skočila na osnovi nekavih napuhavanja i da bude pala
na par kuna su stvarno neosnovani tračevi.
Dapače shodno kloliko ova dionica može još narasti i koliko je Hdel osigurana
sa novim poslovima
ne bih se čudio da dionica poraste za još duplo u vrlo kratkom vremenu
te da ostane na toj cijeni bez nekakvih večih korekcija i padova.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

mijenjam listu dioničara hidre na dan 22. svibnja ove godine za bilo koju mlađu ili stariju listu, a za popis iz ljeta 2008. plaćam i piće 🙂 iako sam potrošio dva dana na sortiranje po količni, a još nisam završio, ne dajem samo abecedni popis, nego i rang listu 🙂
ljudi, budite ljudi (da ne kažem: mali dioničari, budite ljudi), ne tjerajte me da opet platim 485 kn + pdv 🙂

www.knjigara.com

RAZOČARENJE
Hidroelektra: Nema dividende, a ni dokapitalizacije
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Nadzorni odbor prihvaca prijedlog Uprave da se cjelokupni iznos iskazane dobiti nakon oporezivanja za 2008. godinu od 8.777.041 kn rasporedi u zadržanu dobit.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/hidroelektra-nema-dividende%2c-a-ni-dokapitalizacije,46202.html

Pa što što nema dividende
99% pametnih firmi ne isplačuje dividendu u ovakva vremena
I to što zadržavaju dobit je u biti dobro za firmu..
Koja firma uostalom sada ide u dokap nisu vremena za dokap.
Nikakva tu nije loša vijest

sada hoče srušiti HDEL pa kad ga kupe onda če izači vijest
“HDEL najbolji hrvatski građevinar”

SeEbiz leglo glavnih Analitičarskih drukera..i špekulanata

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

tako je komandante data!

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

New Report

Close