HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


optimist budemo vidjeli hoce prijeci 500 kn i koliko se bude zadrzala na toj razini???????kraj toliko likvidniji i boljih dionica hdel biljezi rast od 10%?’?????????????????????niti igh kojima je ona samo koperant pri poslu ne biljezi toliki rast??????????misevi dobivaju,a macke gladne?????????

a što si ustvari htio reći ? [yawn]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

oli je danas skupština?

da, danas bi trebala biti skupština pa da vidimo kako će završiti točka o raspodjeli dobiti.

3500 na prodaji..uskoro će frka, ipak je ovo 4 puta veća prodaja nego jučer a cijena ista. [bye]


3500 na prodaji..uskoro će frka, ipak je ovo 4 puta veća prodaja nego jučer a cijena ista. [bye]

– kolega, kako će biti ne znate ni Vi, ni ja
– ali ne znam ni zašto danima govorite isto a cijena ipak raste i raste…
– možda jednom i pogodite kao što se kaže ”i čorava koka jednom pogodi zrno…” a možda ipak bude ono da pravilo potrvđuje iznimka – razumijete…
– moje mišljenje je da ako ne možete protiv a Vi se pridružite – ali to nije nagovor samo mišljenje.


3500 na prodaji..uskoro će frka, ipak je ovo 4 puta veća prodaja nego jučer a cijena ista. [bye]

Daj molim te mi objasni kaj tebe tocno muci u zivotu daj pusti ljude da trguju,nisam znao da se mi svi meudjusobno natjecemo i uzivamo kad netko gubi,nek je prodaja i 5000 pa sta ne znam za druge ali si meni stvarno smijesan a u neku ruku te i zalim,ali opet to je moje misljenje…


3500 na prodaji..uskoro će frka, ipak je ovo 4 puta veća prodaja nego jučer a cijena ista. [bye]

dok vi kolega navijate za pad hidre, nije vam niti mamić u navijanju za dinamo ravan, ona samo ide gore…
molim vas nemojte stat, barem dva do tri posta navijanja za pad na dan, ne morate vikendom i praznicima….

HDEL, ATPL,VIRO



3500 na prodaji..uskoro će frka, ipak je ovo 4 puta veća prodaja nego jučer a cijena ista. [bye]

– kolega, kako će biti ne znate ni Vi, ni ja
– ali ne znam ni zašto danima govorite isto a cijena ipak raste i raste…
– možda jednom i pogodite kao što se kaže ”i čorava koka jednom pogodi zrno…” a možda ipak bude ono da pravilo potrvđuje iznimka – razumijete…
– moje mišljenje je da ako ne možete protiv a Vi se pridružite – ali to nije nagovor samo mišljenje.
[/quote]
Kome da se pridružim? Kupnji? Pa nisam valjda lud? Kolega, ja sam na burzi non stop od 2004.g. Hdel sam kupio nedavno po 116 kn i prodao sam po 275 kn. Donju sam cifru pogodio vjerovali ili ne. Gornju sam po nekima debelo promašio ali ja vam kažem da nisam. A nisam zato jer ja nisam špekulant nego investitor. Dionicu kupujem dok je fundamentalno podcjenjena a prodajem dok je precjenjena. I nije mi žao cijene po kojoj sam prodao.




3500 na prodaji..uskoro će frka, ipak je ovo 4 puta veća prodaja nego jučer a cijena ista. [bye]

– kolega, kako će biti ne znate ni Vi, ni ja
– ali ne znam ni zašto danima govorite isto a cijena ipak raste i raste…
– možda jednom i pogodite kao što se kaže ”i čorava koka jednom pogodi zrno…” a možda ipak bude ono da pravilo potrvđuje iznimka – razumijete…
– moje mišljenje je da ako ne možete protiv a Vi se pridružite – ali to nije nagovor samo mišljenje.
[/quote]
Kome da se pridružim? Kupnji? Pa nisam valjda lud? Kolega, ja sam na burzi non stop od 2004.g. Hdel sam kupio nedavno po 116 kn i prodao sam po 275 kn. Donju sam cifru pogodio vjerovali ili ne. Gornju sam po nekima debelo promašio ali ja vam kažem da nisam. A nisam zato jer ja nisam špekulant nego investitor. Dionicu kupujem dok je fundamentalno podcjenjena a prodajem dok je precjenjena. I nije mi žao cijene po kojoj sam prodao.
[/quote]
Ti nisi investitor nego cirkusant jer da si i malo ozbiljan nebi tu postao poluidiotske komentare nego bi pustio ljude na miru a pogotovo ako si prodao kaj te se onda tice ako netko izgubi ili zaradi…

dakle, društvo drago, ja bio vrijedan, investirao 485 kn + pdv i kupio popis dioničara hidre.
to je nepregledan kupus podataka, pa će mi trebati malo vremena da ih sortiram. no, čisto za zabaviti se, gle tko je među dioničarima 🙂

TURISTHOTEL D.D.#ZADAR, HRVATSKA#3136582#HDEL-R-A#HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D./REDOVNA HDEL-R-A#SLOBODNA POZICIJA#OTPLAĆENO#1000

www.knjigara.com

Kolege,
Danas je trebala biti sjednica Nadzornog odbora sa početkom u 13:00, a ne skupština kako neki navode.
Zna li netko koje su odluke donijeli i prijedloge prema skupštini, te kada će biti skupština

Korkyra

HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D.#ZAGREB, HRVATSKA#0688550#HDEL-R-A#HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D./REDOVNA HDEL-R-A#SLOBODNA POZICIJA#OTPLAĆENO#50
HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D.#ZAGREB, HRVATSKA#0688550#HDEL-R-A#HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D./REDOVNA HDEL-R-A#ZALOŽENA NEPRENOSIVA#OTPLAĆENO#60000

s opaskom založena neprenosiva tri najveća dioničara imaju po 7000 komada.
tako i onaj rus založio svoj udio u strabagu… a znamo koja je banka preuzela njegov udio jer nije mogao vraćati kredit.

www.knjigara.com

New Report

Close