HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na 120 sam kupovao, na 150 sam se pitao ko prodaje, na 200 sam se pitao tko prodaje, sad se na 300 pitam tko prodaje. I pitat ću se tako i na 500 i na 1000 i na 1500. Ali naravno na većoj cijeni ću se manje čuditi. Na 2000 ću vjerojatno prodavati.
Molim da mi se onaj tko prodaje javi na privat i kaže zašto prodaje dionicu koja bi po trenutnim tržišnim uvjetima trebala vrijediti najmanje duplo više?

vidim da si novi, ali to te ne opravdava… razlozi za prodaju su razni…
što se tiče tvog ulaganja, očito si dugoročni, ali bojim se da ćeš do prodaje na 2k jako dugo čekati [tongue]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Na 120 sam kupovao, na 150 sam se pitao ko prodaje, na 200 sam se pitao tko prodaje, sad se na 300 pitam tko prodaje. I pitat ću se tako i na 500 i na 1000 i na 1500. Ali naravno na većoj cijeni ću se manje čuditi. Na 2000 ću vjerojatno prodavati.
Molim da mi se onaj tko prodaje javi na privat i kaže zašto prodaje dionicu koja bi po trenutnim tržišnim uvjetima trebala vrijediti najmanje duplo više?

vidim da si novi, ali to te ne opravdava… razlozi za prodaju su razni…
što se tiče tvog ulaganja, očito si dugoročni, ali bojim se da ćeš do prodaje na 2k jako dugo čekati [tongue]
[/quote]
Po čemu vidiš da sam novi. Na burzi sam od samog početka burze povremeno a od 2005.g, 24 sata na dan. Imao sam petstotinjak transakcija. Što si ti ako sam ja novi?

Možete pogledati/skinuti screensaver Hidroelektre na:

http://www.hidroelektra-niskogradnja.hr/hidra/hidravijesti.html

marcello

da, HDEL je ustrojena po profitnim centrima… [lol]


Svako jutro ista prica na Hidri, u rano jutro prodju neki nelogicni i skriveni nalozi koji
sruse dionicu 7-8 % i onda se do 14 h oporavlja i tako u krug… Ali prodaja se neda i fala bogu da je tako…



I evo netko posisao ovce od 256 pa sve do 277 kn, ovo je jedina dionica koja uspije u roku pol sata fluktuirat za 10% svoje cijene.

Svako jutro ista prica i iste ovce daju vunu ispod cijene… da nije tragicno bilo bi smiješno…

Dobitnika jučer praktički nije ni bilo, no svakako valja izdvojiti Hidroelektru niskogradnju (ZSE:HDEL-R-A) koja je podigla vrijednost i treći dan zaredom. Ipak, jučerašnji je rast bio skromnih 0,1 posto, a zaključnih 273,99 kuna ipak je nešto bliži najvišoj nego najnižoj dnevnoj cijeni. Osim toga, 861 tisuća kuna prometa i dalje svjedoči o interesu investitora generiranom novim poslovima na dionicama autocesta. Te su dionice sasvim iskočile iz otužne slike građevinskog sektora čiji su predstavnici jučer mahom spušteni više od prosjeka tržišta oslikanog u CROBEX-u.

Sa svim se slažem osim sa navedenom cijenom… bumo danas vidjeli kaj burza veli …

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-sve-ukazuje-na-jos-jedan-potop,45258.html

Prodo sam je nedavno na 265,ali po ovim ugovorenim poslovima mislim da ide to daleko, a nista probat cemo opet bocnut [angry]




Na 120 sam kupovao, na 150 sam se pitao ko prodaje, na 200 sam se pitao tko prodaje, sad se na 300 pitam tko prodaje. I pitat ću se tako i na 500 i na 1000 i na 1500. Ali naravno na većoj cijeni ću se manje čuditi. Na 2000 ću vjerojatno prodavati.
Molim da mi se onaj tko prodaje javi na privat i kaže zašto prodaje dionicu koja bi po trenutnim tržišnim uvjetima trebala vrijediti najmanje duplo više?

vidim da si novi, ali to te ne opravdava… razlozi za prodaju su razni…
što se tiče tvog ulaganja, očito si dugoročni, ali bojim se da ćeš do prodaje na 2k jako dugo čekati [tongue]
[/quote]
Po čemu vidiš da sam novi. Na burzi sam od samog početka burze povremeno a od 2005.g, 24 sata na dan. Imao sam petstotinjak transakcija. Što si ti ako sam ja novi?
[/quote]
Lojtra, oprosti ako sam te uvrijedio, novi si na forumu pod tim nickom, čemu nervoza…!?
Ono što te naljutilo je vjerojatno moja tvrdnja da ćeš se do 2k načekati… ali nisam bio niti bezobrazan, niti zločest, samo realan… hdel ima potencijala za rast, i ja sam u njoj, i nadam se rastu… ali 2k će možda dočekati oni dugoročni, i od srca im to želim… pozdrav [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Evo još malo ugovora:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/viadukt%2c-hidroelektra%2c-skladgradnja-i-osijek-koteks-grade-most-na-dravi,45314.html

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/viadukt%2c-hidroelektra%2c-skladgradnja-i-osijek-koteks-grade-most-na-dravi,45314.html [thumbsup] svaka im cast


Na 120 sam kupovao, na 150 sam se pitao ko prodaje, na 200 sam se pitao tko prodaje, sad se na 300 pitam tko prodaje. I pitat ću se tako i na 500 i na 1000 i na 1500. Ali naravno na većoj cijeni ću se manje čuditi. Na 2000 ću vjerojatno prodavati.
Molim da mi se onaj tko prodaje javi na privat i kaže zašto prodaje dionicu koja bi po trenutnim tržišnim uvjetima trebala vrijediti najmanje duplo više?

Nikad se nemoj čuditi razlozima prodaje (njih ima tisuću i svaki nosi svoju sudbinu, ponekad i tešku) a razlog kupnje je samo jedan (zar ne? Zarada!)
Poštenije je čuditi se onima koji kupuju da će zaraditi a možda zato baš i izgube….

Ko vrijedi leti!

Nedavno sam je prodo po 265, a danas sam je citav dan gonjo i upeco sam od 268 do 272,malo sam ipak sagledo stvari i opdlucijo sam ovo drzat do kraja godine,pa i danas su dobili poso,a dobar dio kolaca ce uzet i na autoputu u crnoj gori,zelim svim dionicarima da im se vrati ova dionica na stare razine,bice tesko,ali kad ste mogli cekat ovoliki pad,pa nemojte sad davat u bescjenje,znam da ima jako dosta dionica podcjenjeni,ali malo se strpite,doce sve na svoje ,ja ocekujem ovu dionicu do kraja godine na cc 900 kuna.

New Report

Close