HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svako jutro ista prica na Hidri, u rano jutro prodju neki nelogicni i skriveni nalozi koji
sruse dionicu 7-8 % i onda se do 14 h oporavlja i tako u krug… Ali prodaja se neda i fala bogu da je tako…


pa daytraderi, špekulanti ,hvataju svoj dnevni postotak , nekad im uspije …a nekad baš i ne [proud]

Good artists copy. Great artists steal.

hm… mislim da ima argumenata, to jest fundamenata, zašto bi cijena hidre trebala rasti, ali ovih godina nije popularno govoriti o tome.

što se tiče ponzijeve sheme, oduzimanjem free floata od ukupnog broja dionica i množenjem rezultata s trenutnom cijenom lako se shvaća da se nova piramida sreće, ili lanac sreće, može pokrenuti s relativno malo novca.
da imam tu lovu, i da sam dripac, kupio bih dobar dio free floata za sitniš, naravno skrio bih se iza skrbničkih računa, a onda bih ali stvarno sitnom lovom plaćao rast cijene sve do razine koja dokapitalizaciju čini silno atraktivnom. i to ne 25:1, nego 1:1…

ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju.

www.knjigara.com

ajde ti nama objasni fundamente za HDEL

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


hm… mislim da ima argumenata, to jest fundamenata, zašto bi cijena hidre trebala rasti, ali ovih godina nije popularno govoriti o tome.

što se tiče ponzijeve sheme, oduzimanjem free floata od ukupnog broja dionica i množenjem rezultata s trenutnom cijenom lako se shvaća da se nova piramida sreće, ili lanac sreće, može pokrenuti s relativno malo novca.
da imam tu lovu, i da sam dripac, kupio bih dobar dio free floata za sitniš, naravno skrio bih se iza skrbničkih računa, a onda bih ali stvarno sitnom lovom plaćao rast cijene sve do razine koja dokapitalizaciju čini silno atraktivnom. i to ne 25:1, nego 1:1…

ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju.


mene takodjer zanimaju, kao i za ipkk o kojem pišeš od 1500

NA SEMINARU ĆU VAM PREDSTAVITI KJNIGU "OD MILIJUNA DO PUCKE KUHINJE" ...autora S.I.

Na 120 sam kupovao, na 150 sam se pitao ko prodaje, na 200 sam se pitao tko prodaje, sad se na 300 pitam tko prodaje. I pitat ću se tako i na 500 i na 1000 i na 1500. Ali naravno na većoj cijeni ću se manje čuditi. Na 2000 ću vjerojatno prodavati.
Molim da mi se onaj tko prodaje javi na privat i kaže zašto prodaje dionicu koja bi po trenutnim tržišnim uvjetima trebala vrijediti najmanje duplo više?

nemogu vjerovat da raja ne kuži. Neko si je zamislio sve pobrat po 270 i vozdra, ajmo opet na 282.
Unbeliveable, ko komarci.

U jednu ruku mi je i drago da se sve ovo desilo i da su se pojedinci istovarili jer samo su smetali kad su na svaku bacenu udicu sa kupnje spuštali cijenu… Pratim pojedince koji su se na prodaji zacementirali i ne mrdaju i zbog takvih ce se cijena vratiti kao bumerang na 28X kn . Živjela nam Hidra

Znate kaj je najljepše – crobi -3,0 % a mi +1, sutra bi se crobi mogo i popravit a mi prebacit 290 ! [thumbsup]

Ma vidis da Hidra prkosi Crobiu u svim smjerovima, i unatoch opcem crvenilu Hidra se zeleni, ali i dalje sam misljenja da smo vec mogli biti na tim razinama (290kn) ali visa sila jednostavno neda da se malo duze zadrzimo tamo. Bit ce bolje , sutra je novi dan.

Nemreš vjerovat još dobrih vjesti:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/hidroelektra-pocela-radove-na-zaobilaznici-slatine,45237.html

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Nemreš vjerovat još dobrih vjesti:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/hidroelektra-pocela-radove-na-zaobilaznici-slatine,45237.html


evo i ugovora.

Evo kako to javlja naša "matična" kuća:
13. svibanj 2009.

Otvoreni radovi na dionici državne ceste D2, izvođač Hidroelektra

Jučer su otvoreni radovi na izgradnji dionice državne ceste D2, zaobilaznica Slatine u duljini od 10,2 kilometara.

Izvođač navedenih radova je zagrebačka Hidroelektra niskogradnja, a naručitelj Hrvatske ceste. Ukupna vrijednost ugovorenih radova iznosi 87 milijuna kuna (bez PDV-a), navodi se u priopćenju koje je Hidroelektra dostavila Zagrebačkoj burzi. Krajnji rok za dovršetak radova je 24 mjeseci od datuma početka radova.

(pd)
Tko će to sve sad graditi, puno je toga ugovoreno? Osim toga sad usred Velebita moraju raditi i neplanirani most preko jučer pronađene spilje u tunelu. Čudo jedno……
[smiley] [smiley] [proud]

marcello

New Report

Close