HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hidroelektra i Viadukt najatraktivnije obzirom na prihode[/b

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/HDEL-fin2008-1Y-NotREV-N-HR.xls

Kad će isplata dividende i ostalih prinadležnosti? [smiley]

Živ, živ!
Žav!

Nit ti je svatko neprijatelj tko te uvalja u govna niti ti je svatko prijatelj tko te iz njih izvadi.


kad će hidra predati izvješće i hoće li biti dividende?

doslo ti je … netko je otjerao hdel u blokadu bas prije nego je doslo izvjesce… i to s jednom dionicom

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Forumašu Panker, što mislite hoće li nam svu dobit isplatiti ili će je sakriti u zadržanu dobit?
I kad moramo biti upisani SKDD?

Živ Žav

Nit ti je svatko neprijatelj tko te uvalja u govna niti ti je svatko prijatelj tko te iz njih izvadi.

naravno da nece.. nisu isplacivali svu dobit niti u puno bolja vremena… treba paziti na likvidnost…. nije bitna dividenda, meni je draze da dionica poraste 10 posto nego da daju vecu dividendu pa da padne nakon toga… bit ce zanimljivo sutra 🙂

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

ne samo sutra , nego i dalje


ne samo sutra , nego i dalje

prije godinu dana je vrijedila više od DLKV a vidi gdje je sada.

a za čeg je ovo danas raslo i završilo u blokadi, zbog dobrog izvještaja ili?

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.

Netko vam je dao vremena da razmislite prije nego krenete u lupanje, bilo po bidu bilo po asku.

RDG ne mogu dešifrirati jer tamo ima stvarno svega i svačega. Ono što je po meni bitno je to da je došlo da znatnog smanjenja kratkoročnih financijskih obveza. Najveći dio duga odnosi se na obveze prema dobavljačima, međutim on ima protutežu u potraživanjima.

Da li nešto rade vidi se po prihodima koji su i u zadnjem kvartalu i za cijelu godinu 20% viši u usporedbi s 2007′ i to je ono što je po meni najvažnije.

Također je jako značajno za rezultat rezerviranje u iznosu od 10M kn što za isti iznos umanjuje dobit. I ovo što je prikazano daje nam PE 10, a što bi bilo da nema rezervacija koje su, uzgred rečeno, do sada bile čista “0”. [smiley]


a za čeg je ovo danas raslo i završilo u blokadi, zbog dobrog izvještaja ili?

a ne pitate zbog čega je prije toga bilo u blokadi sa – 17 % ?

Mislim da je ovo početak demonstracije sile jakih igrača da pokažu koliko su močni da sa malo love podignu dionicu na razinu na koju treba da ide.
Pratio sam HDEL pokupio je 100 kom na 150 kn , a nakon toga kupnju,te lagano zblokirao.???
Pa u četvrtak je bila 178 ?? [angry]

razmislite da li je realna cijena ova danas , a firma posluje sa tolikom dobiti.Prosto nevjerovatno da je hdel na 150kn i neshvatljivo.

New Report

Close