HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je vijest iz prve ruke za imatelje ove dionice. Radnici i mehanizacija su na gradilištu mosta i radi se punom parom. Gledao sam slike s pravog gradilišta ( one slike koje je svojedobno objavio business.hr su bez ikakve dvojbe snimljene desetak kilometara od pravog gradilišta ) i mogu reći da se dole ozbiljno radi ! [thumbsup]

ali je sada vrijeme da se na pozitivne vijesti uopće ne reagira,trend je dole,treba sačekati gore,pa će svaka pozitivna vijest uticati na cijenu dionice.

Pozitina vijest bi bila " Na račun Hidroelektre vlada RH uplatila novac za sve obavljene radove. "

Na žalost sve dok je ogromna rupa u proračunu ne vidim previše pozitivnog u tome što HDEL radi punom parom. Kada naplate radove i vrate bankama kredite, to će biti jako pozitivna vijest.

maxmini posve se slažem, svi koji ovise o državnom proračunu su sada u banani, i to zelenoj, onoj teško jestivoj…

idemo mi u hibernaciju meni se cini, kupnja u banani

prati li netko top 10 ?

Good artists copy. Great artists steal.

21. veljača 2009.

Sanader najavio nastavak infrastrukturnih projekataPremijer Ivo Sanader u službenom je posjetu Francuskoj. Nakon sastanka u Parizu s francuskim gospodarstvenicima najavio je da će Hrvatska nastaviti s infrastrukturnim projektima koji su posebno važni u kriznim vremenima.

"Nastavljamo s infrastrukturnim projektima koji su posebno važni u vremenima krize i svi koji misle drukčije varaju se. Pozvali smo francuske tvrtke da se u te projekte uključe", rekao je Sanader nakon sastanka u francuskoj udruzi poduzetnika (MEDEF) na kojem je sudjelovao velik broj francuskih i hrvatskih gospodarstvenika.

Predsjednik MEDEF-a Francois Perigot izjavio je nakon sastanka da suradnja između hrvatske i francuske poslovne zajednice postaje sve čvršća i da je Francuska postala treći investitor u Hrvatskoj. Sanader je rekao da je niz francuskih tvrtki pokazao zanimanje za ulaganje u Hrvatskoj.

(HRT)

marcello

ulaganje = kamatarenje = javno privatno partnerstvo = krađa

Good artists copy. Great artists steal.


Pozitina vijest bi bila " Na račun Hidroelektre vlada RH uplatila novac za sve obavljene radove. "

Na žalost sve dok je ogromna rupa u proračunu ne vidim previše pozitivnog u tome što HDEL radi punom parom. Kada naplate radove i vrate bankama kredite, to će biti jako pozitivna vijest.

OVO JE JEDNA OD MJERA KOJU SU DANAS IZNIJELI PREMIJER I MINISTAR FINANCIJA.

"Trećom mjerom skraćuju se rokovi obveze plaćanja javnih poduzeća na 60 dana"

Vijest je tu, a sada je veliko pitanje koliko među potencijalnim dioničarima ( svih građevinara ) ima onih koji će povjerovati da će Vlada ovu mjeru ozbiljno provesti.

Periculum in mora.

pozdrav posta sam novi, zanima me koja je procjena ove dionice, koja je prognoza za novi uzlet i sto mislite koji je max ove dionice, necu se ravnat prema vama samo me zanima misljenje onih koji prate ovu dionicu jer ja iskreno nisam

220 kn …neki dan
180 kn …prekjučer
140 kn….danas

eto kad velite da niste pratili ovih dana


220 kn …neki dan
180 kn …prekjučer
140 kn….danas

eto kad velite da niste pratili ovih dana


Danas u blokadi i to na 116,11Kn odnosno -17.50%

HDEL kad raste raste sporije od drugih gradjevinara, ali kad pada onda pada 3-put brze od drugih.
Do kraja dana mislim da ce ipak zavrsiti negdje oko jucerasnje cijene.

Ocito je nekome bilo u interesu prepolovit cijenu u roku od 15 dana.
A likvidnost nikakva…

skriveni nalog na kupnji …

btw, ovo je smijesno 🙂

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Ajme, ovdje je stvarno kolinje.
A kakva je to samo dionica bila.
Koja šteta [sad]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close