HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Teško da će se čekat sječanj, veljača

Ako se zadrzi fiskalna politika koja je, pojaca se javna potrosnja(G) i monetarci zadrze stabilnost kune, onda se ne treba bojati za gradjevinski sektor, jedino sto zabrinjava podatak da je izdano cca 21% manje gradjevinskih dozvola 2008 u odnosu na proslu godinu u periodu prvih 6 mjeseci. Taj podatak bitan je za Tehniku, Industrogradnju i Ingru, ali niskogradnja ( Hidra, Viadukt…) mogu ocekivati angazman na Vc, Peljesac, Istarski Y i jos par projekata koji ce trajati do 2010….

Nisam odavno bio na ovoj stranici,pa ako mi možete reći,šta je sa dokapom od 300 kuna po dionici

na čekanju smo kod hanfe, dobit ces doma papire ako si dioničar

Good artists copy. Great artists steal.

koji jadan promet… to se skupilo deset poslovođa i inženjera i trguju

stankeco


koji jadan promet… to se skupilo deset poslovođa i inženjera i trguju

kupuju ili prodaju? [smiley]

... otišli su bikovi uzalud ...

Ima li tko kakav info kakvo nas izvjesce ocekuje ili bar pretpostavku? [sealed]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Izvješće je vani

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

sve bolje i bolje. hidra na putu ozdravljenja


Ima li tko kakav info kakvo nas izvjesce ocekuje ili bar pretpostavku? [sealed]

Izgleda fenomenalno:
U prošlom tromjesečju su uz smanjenje prihoda od 1%, ostvarili rast dobiti od 74%
(izvor http://www.mojedionice.com)

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

dobor je ,ja zadovoljan
počelo je nabidavanje 🙂
s time da je pola milje kuna vec protrgovano u voih 50 minuta

Good artists copy. Great artists steal.

O čemu vi pišete? Neto dobit polovine godine (1-6 08) smanjena za 13,33% (sa 9.128.000 na 7.911.000) a prihod u istom razdoblju smanjen za 9,21%. Novac na računu i u blagajni je smanjen sa cca 25 mil na 5 mil kuna (još jedan negativan pokazatelj) dok su potraživanja od kupaca porasla sa 294 na 406 mil kuna (još jedan negativan pokazatelj jer se time likvidnost društva drastično smanjuje) od čega je jedan dio očito sporan (utuženo je 38 mil kuna). Imam i ja dionice HDEL i nije mi ovo drago vidjeti.

New Report

Close