HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

naravno da će nakon prvog kruga preostati dionica.
recimo, imaš 26 dionica. u dokapitalizaciji možeš kupiti jednu. drugi dioničar ima 49. on također može kupiti jednu… dalje je jasno 🙂

www.knjigara.com

A dobro kada ćemo dobiti na kućne adrese prospekt i ponudu za upis, je li itko zna???

Još bi bilo divno da mi stigne dok sam na moru pa da popušim dokap…


A dobro kada ćemo dobiti na kućne adrese prospekt i ponudu za upis, je li itko zna???

Još bi bilo divno da mi stigne dok sam na moru pa da popušim dokap…


toi mene brine 🙂 , i hidel i viadukt

Good artists copy. Great artists steal.

Kad smo već kod "neodgovornosti " oko dokapitalizacija- imam neugodan osjećaj , da nam kompanije
to rade namjerno. Pa imaju gotovo cijelo proljeće vremena organizirati Skupštinu, odrediti Odluke
o dividendama- a oni zapeli svi za TOTALNU ŠPICU TURISTIČKE SEZONE- tako da nas namagarče, i pokupe sve pogodnosti oko dokapitalizacije. Osim HDEL-a, VDKT, sad ide i INGR-a…. NIJE TO U REDU,
da moramo angažirati susjede, da nam kopaju po poštanskom sandučiću i zovi nas na more- ako
dođu papiri za upis dionica … ZAŠTO TO HANFA DOZVOLJAVA.

Npr. takve svoje Odluke , doduše druge prirode htjela je složiti ATPL. ali su prijedloge Odluka
izmijenili, kao što ste vidjeli, i stavili dividend day – na 30.06.2008. – tj. isplata do 31.07.2008.
pa je ispalo, da se ne može ići na Odluku o dividendi na dan ..30 dana od ODLUKE Skupštine,18.06.
zato je Lonza hitno u četiri dana sve prodao, što je mislio, a cijena je umjesto naprijed-
u borbi za dividend day- ostala rikverc… htjeli su još malo zaraditi na turizmu i onda lakše isplatiti
dividendu- ali ima Boga…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

prati li tko top10?

bilo je kupovanja i prodavanja na veliko ovih dana…

... otišli su bikovi uzalud ...

Neko redovno zoblje skrivenim


prati li tko top10?

bilo je kupovanja i prodavanja na veliko ovih dana…

Stanje top10 je s jučerašnjim danom identično kao pred 7 dana, ali obzirom na zadnje promete (pogotovo jučer) uskoro bi mogli vidjeti novog igrača u top10.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


informacija vezana uz upis dionica u dokapitalizaciji;
po primljenoj obavijesti od SDA ( raspoloživi br. dionica investitora ) uprava HDEL će na kućne adrese poslati obavijest o načinu uplate i registracije dodatnih dionica.
cijeli proces bi trebao završiti do početka rujna [thumbsup]

Ah, predizborna obećanja… Obećavali su i na skupu u Pločama dokapitalizaciju Luke Ploče, pa gle, još ništa od toga! Tko još vjeruje predizbornim obećanjima političara???

Činjenica je da je situacija teška, cijene rastu, a para baš nema.

http://www.seebiz.eu/hr/politika/kalmeta-radovi-na-peljeskom-mostu-ne-kasne%2c-temelji-u-moru-najesen,20690.html

most

Good artists copy. Great artists steal.

nekako mi se čini da hdel nudi najbolji povrat na ( moj ) kapital u idućih nekoliko godina, hehe
[kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Danas je "ekipa" bila u obilasku gradilista mosta za Peljesac, ne zaboravite da je uz Konstruktor izvodjac i Hidra, ocekuju temeljenje u jesen ovo godine, a bas taj dio radova je Hidrina specijalnost. Hocu reci da kada to odrade i fakturiraju, prihodi u 3. kvartalu ce biti stotine mil kuna. Ocekujem u sijecanj/veljaca veliki skok….. [smiley]

New Report

Close